Şimdi Ara

nedense 60+ uzuluo 60- sevınıo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: neocellman4

sacma konu cunku daha onemlı problemler var kımsenın lvl ı benım g____ degıl bız knıht ı yuklemeye calısıyoz ayrıa slk knıght keske bısı cıkarmasaydı

• Oyun İyice Gitti İnsanLar eskiden Sadece Patch YuklemekLe Uğraşiodu Şimdi İse Sabahtan Akşama Kadar Pc yi Açık bırakıp Patch yukluolar ve oyuna ilgide azaLdı sanırm kımse girmio giren insanLarda adam akıLLı charı oLan İnsanLar Oyunun Rekoru Eskiden Daha coktu cok insan giriodu şimdi yarıya Düştü

nedense 60+ uzuluo 60- sevınıo

• 58%30 dum ardreamde atross görewi hariç tüm yeni exp görewlerini yaptım suan 59%50yim
    50m bile deil werdigi exp ama chitin we shell konusunda bende rahatsızım güzel olmadı biz nasıl para kascaz mirage görewle glave görew ile pot paramız onlardan cıkıodu
  • bence sadece şu sheeller chitinler fln kötü olmuş piyasa düşücek reverse item iğrenç bişe ama ex görevlerinde emeğinin karşılığını verio misal o doom soldier yaratık öküz gibi
  • şim di beyler sizi bu kadar üzen kıçı kırık bi +1 shellmi +7 veya +8 olsa tamam dicem warya bukadar büyütmeye gerek yok ya altı üstü bi oyun bende çok ıynuyorum fakat bu kadar buyutmeyelim :(
  • shell ler neki zaten düşüren düşürüyodu zaten bir kerelik görev kimse +1 i üstüne giymez ya + basarken yakıcak yada satıcak 1 ay sonra eskisi gibi olur herşey ex görevleride bişey değil 61 im elmorattakilerimn hemen hemen hepsini yaptım %30 gibi bişe atladı abartılcak bişe yok lvl atlatmıyo 61+ lara düşük lvl de yapanlarda 61 kadar gelirler sonra bizim çektiğimiz işkenceyi onlar çekmeye başlar sonuç aynı yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheH@NCi

DEMEK ki sende bedavacılardansın SHELL gaunlete 10gb werdin mi ? bilemezsin ki sen bunları +60 olmayı başarı sayarsını zaten bizim emeklerimiz 7 yaşındaki veletlere peşkeş çekilio 40 deru nedir beyler ? bana izah edermisniz 40 deru 1 shell,20 troll 1 shell

3 slot troll kesiyorduk CZ de göbeğimiz çatlıyordu..şimdi bi tarafında don durmayan 1 kafile yüzünden bizim o kadar emeğimiz boşa gitti REBirth nedir TAM Bir EZiklik itemler yansın millet gaza gelsin çocuk coluk doluşsun die yapılmış 1 şeydir...

DAHA ÇOK kullanıcı doluşsun die yapılmış salakca 1 patch TABİKİ bunlar benim kendi görüşlerim katılmak zorunda değilsiniz ama 1 parça SHELL için CW nin slotunda altında 96 saat geçiren 1 insana zor geliyor bu bedava shell questleri... TAbi bunları yaşamadan bilemezsiniz....DM den 1 tane shell pauldron düşürmek için kaç gece kestiğimizi bilmezsiniz tutar apostle kesersiniz al sana shell

SANA KATILIYORUM ARKADAŞIM 60 a kasmak için neler çekmiştim peeeh 250 uruk blade 8.7m ex bunu 3 saatte topluyodum

• quote:

Orjinalden alıntı: burak_55

şim di beyler sizi bu kadar üzen kıçı kırık bi +1 shellmi +7 veya +8 olsa tamam dicem warya bukadar büyütmeye gerek yok ya altı üstü bi oyun bende çok ıynuyorum fakat bu kadar buyutmeyelim :(

nasıl nuyultulmeyece bişi yok ya sen bı lvl 70 olda o zman cık karsıma konus tmm mı

• quote:

Orjinalden alıntı: kaandeltaxcl

quote:

Orjinalden alıntı: doncarlone

arkadaş önemsiz konular üzerine topic açmayaa boşuna açıyon milyonlarca insan daha knight online yi indiremedi
    oyunu indirmederdinde sen neler saçmalıyon haa

bız sadece bırbırımızı anlayabılır cunku sız ezıksınız benımde magecanım wardı sabah aksam harpyde kastık ne oldu bu kadar kolay ex kazanılmaması lazım bence

Ya sen önce imzanı düzelt ondan sonra millete eziq de ... Sadece sen mi giyiceksin shell , sadece sen mi 60 olacaksın ... Çok bencilsin çok ... Sen onu banlamışsın ama asıl sana ve senin gibilere ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 5 Ağustos 2006; 0:40:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ***@rmour***

quote:

quote:

arkadaş önemsiz konular üzerine topic açmayaa boşuna açıyon milyonlarca insan daha knight online yi indiremedi

bız sadece bırbırımızı anlayabılır cunku sız ezıksınız benımde magecanım wardı sabah aksam harpyde kastık ne oldu bu kadar kolay ex kazanılmaması lazım bence

Ya sen önce imzanı düzelt ondan sonra millete eziq de ... Sadece sen mi giyiceksin shell , sadece sen mi 60 olacaksın ... Çok bencilsin çok ... Sen onu banlamışsın ama asıl sana ve senin gibilere ...

bana ezık dmen ıcın 11 master adamın olması lazım o arkadasın tmm mı dostum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ***@rmour***

quote:

quote:

bana ezık dmen ıcın 11 master adamın olması lazım o arkadasın tmm mı dostum

Tmm değil dostum sende 11 master adam varsa o zmn imzanı düzelt +11 master adam de bu arada sana ban çok lazım hemde çok ...

• bncede eskiden biz sabaha aksam exp kasıp 60 + olduk 1 shell dusurmek icin cw de sabahladıgımız oluo clanla simdi git 40 derumu neyse artık kes shell versin bn complate don almak icin 1 hafta pazarda dolandım simdi 20 daklık iş +1 olayını gelince item +1 olabilir biz 500m verip +1 complate don alıp +7 yapana kadar kac tane chitin md glave yaktıgımızın hesabı yok !!! artık oyun iice eziqlesti bıraktım zaten oyunu yok rebirth scrollmus sırf 7 yasındaki cocuklar icin yapılmıs 1 sey oyunda eskinde o kadar urasıp +8 elixir yapıp sekil koyanlar simdi hiç.... bnce bu oyunun cıvıgı cıktı bn bıraktım mutluyum sizde bırakın
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KNİGHT OFLİNE,HAYAT ONLİNE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

• quote:

Orjinalden alıntı: tufan.sal

58%30 dum ardreamde atross görewi hariç tüm yeni exp görewlerini yaptım suan 59%50yim
    50m bile deil werdigi exp ama chitin we shell konusunda bende rahatsızım güzel olmadı biz nasıl para kascaz mirage görewle glave görew ile pot paramız onlardan cıkıodu

50M bile değil dimi http://forum.donanimhaber.com/m_8153556/tm.htm link teki expler 61M den fazla ediyor.

Eslanttaki questler çılgın Doom soldier i yaptım ama genede 19M lik bi quest değil,CW 250 tane kes 20M,Apostle ın abisi brahman war onu kes 250 tane 20M,

61M kolay questler 60M de eslanttakiler 121M lvl 61 den 62 ye 132M exp istiyor AZ mı exp ALLAH aşkına söylermisniz?

1 arkadaşda bana demişki sana kim dedi git 10gb wer bota diye hayıflanmış..ARkadaşım eskiden herkes senin shell bot helmet gaunlet gibi DROP u az olan itemlere iyi fiyat ödüyordu...Kaç YTL lik power-up sattım da aldım onları ben şimdi gelmiş bana artistlik yapıyorsun forumdaki post sayılarını keşke yaşa tecrübeye verselerdi...

1 arkadaşımda oynamazsan oynama demiş..BURASI FORUM DEĞİL Mi? İNSANLAR YORUMLARINI YAZAMAYACAK MI? demek istiyorum o arkadaşımıza

Ezik CZ diye tabir edilen yer de çok adaletsiz (lvl30-59 arası) wariorlara 1 skill werilmiş avutmak için lakin orası DARK ASSASsin LAND olsaymış keşke lvl 59 paper bi assassin den yedin mi spike demek
    istediğimi anlarsınız

Aldğımız questleri iptal etmeyi bilen war mı? veya yaptıklarımızın 1 listesini veya ilerki lvl lerdeki questleri görebileceğimiz 1 yer de yok bence bunlarda yanlış

Seeking nasıl güzel olmuş dimi Morodonda seek açan adamıda göstermiş 10 sayfa seeking gerçekten entresan...Yazı font larıda daha cocuksu...

Hele Rebirh tam 1 eziklik...Bence oyunu daha renkli 1 atmosfere bürüyüp oyuncu portföyünü yaymak ve ilkokul 2-5 arası tüm çocukları veya o zeki seviyesindeki büyük insanları oyuna katmak olabilir BAŞKA türlü +8 olmayan 1 itemin yanması akılla mantıkla izah edilemez

Bu yazıyı okuma zahmetine katlanan herkese teşekkür ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetkb

quote:

Orjinalden alıntı: TheH@NCi

DEMEK ki sende bedavacılardansın SHELL gaunlete 10gb werdin mi ? bilemezsin ki sen bunları +60 olmayı başarı sayarsını zaten bizim emeklerimiz 7 yaşındaki veletlere peşkeş çekilio 40 deru nedir beyler ? bana izah edermisniz 40 deru 1 shell,20 troll 1 shell

3 slot troll kesiyorduk CZ de göbeğimiz çatlıyordu..şimdi bi tarafında don durmayan 1 kafile yüzünden bizim o kadar emeğimiz boşa gitti REBirth nedir TAM Bir EZiklik itemler yansın millet gaza gelsin çocuk coluk doluşsun die yapılmış 1 şeydir...

DAHA ÇOK kullanıcı doluşsun die yapılmış salakca 1 patch TABİKİ bunlar benim kendi görüşlerim katılmak zorunda değilsiniz ama 1 parça SHELL için CW nin slotunda altında 96 saat geçiren 1 insana zor geliyor bu bedava shell questleri... TAbi bunları yaşamadan bilemezsiniz....DM den 1 tane shell pauldron düşürmek için kaç gece kestiğimizi bilmezsiniz tutar apostle kesersiniz al sana shell

Ben seni fln kasetmedim ki alıntı yapıp cvp lamışsın BEN senden daha üstteki 1 arkadaşımın yazısına cvp yazarken sende yazmışsın benim yazı seninkini altına gelmiş

AMA SUÇ BENDE ALINTI YAPSAYDIM böyle olmazdı...İşte Alıntı

quote:

ewet bence oyun eski halinden iyi olmuş demi

Konu baslıgı
    quote:

nedense 60+ uzuluo 60- sevınıo
    bende 60+ charlarım var uzulmuyorum dedım.
    60+ basarı falan saydıgım yok.

Gorevler 70 lvl ıcın daha kolay , mesela eslanttakı doom soldıer 250 tane 19m ex verıyo ama kesmesı cok zor.

Sizi zaten anlamıyorum , gercekle sanalı bırbırıne karıstırmıssınız. 20 saat oyun oynamak.

Tamam ugraslarınızın karsılıgını beklıyorsunuz onu anlıyorum. Ama sonucta bır oyun bu.

Haklısın...Keşke bu oyuna bu kadar değer vermeseydim AMA sende belirtmişsin insan emeğinin tam karşılığını alamayınca birden hiddetleniyor bu arada benim yazım sana değildi üst sıralarda 1 arkadaş ESKİSinden daha iyi olmuş yazmış ben ona cvp yazmıştım

quote:

ewet bence oyun eski halinden iyi olmuş demi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheH@NCi -- 5 Ağustos 2006; 1:40:22 >

• Görevlerde adaletsiz bir durum yok bence. -60 bir oyuncunun alacağı atıyorum 50 - 100 m exp i , sana da veriyo. 50-100m ona belki 1-2 lvl atlatır ama sonuçta görevler bitince herkes yine eskisi gibi kasıcak.
    Benim de 64 lvl archer var , üstüm chitin +8 , elimde ib+8 var. Şimdi milleti shellerle görünce önce biraz bozuldum. Çünkü para yapmak için çok uğraşmıştım. Clandan bir arkadaşımda da +7 shell set vardı , o da çok zaman kaybetti pazarda para yapıcam diye. Ona da söylediklerimi isze de söyleyeyim. BU adamlar boş shell ile bir hafta gezerler , 1 hafta sonra ona + basmak isteyecekler. Sizce bu verilen shellerden kaç tanesi +7 olabilecek ? Siz merak etmeyin , bu görevlerde verilen shellerin çoğunu magic anvil geri alacak. Haydan gelen huya gider mutlaka.
    Rebirt olayına gelince , biraz iyi oldu sanki. Artık oyunda bana elindeki ib mi scorpion mu , satarmısın diyen , satmıyorum diyince küfür eden olmayacak, sürekli trade atıp görmek isteyenler olmayacak. çünkü artık bi ton adamın elinde parlayan ib ve parlayan md ler var. Sonuçta unutmayın , görüntüsü değil işlevi önemli.
    Sonuç olarak bence oyun 2 haftaya kadar eski haline döner.
    Oyunun en güzel özelliği ise oyunda olmayan arkadaşlarınıza mail atabilmeniz , yada para gönderebilmeniz. Yada iki ayrı id de karakterleriniz varsa ,
    para gönderebiliyorsunuz. (bir arkadaşım item da dedi ama onu denemeyi unuttum)
    Son olarak da , oyun hakkındaki umudumu yazayım. Çünkü yukardaki herşeyden önemli bence. Umarım bu yeni oyunda koxp yada bunun gibi programlar kullanılamaz ( pek sanmıyorum ama) . Koxp ye kötü yada iyi demiyorum , ama istememe sebebim , bir okçu olarak sürekli koxp ci
    muamelesi görmek. Yanınıza bir ezik geliyo , "allah rızası için party" diyor (resmen dileniyor) , almayınca da shouttan adımı GM ye yazıyor , ortalıkta .... using koxp diye bağırıyor. Her ne kadar bu tip işler GM lerin pek umrunda olmasa da beni çok rahatsız ediyor.
    Benim için bu oyunun en güzel tarafı da , bizim clanda sonuna kadar güveneceğim , itemlarımı - paralarımı emanet edebileceğim bir çok adam olması ,
    onalrın da bana aynı şekilde güvenmesidir. Oyundaki en büyük olay budur. Arkadaşlık- sevgi - saygı gibi kavramların yanında , lvl - np gibi şeyler biraz önemsiz kalıyor.

Herkese iyi oyunlar,

• ARKADAŞA SONSUZ KATILIYORUM +1111111111
  • görevde adeletsiz lik yok yaklasık 80m ex vriyo eziq birine anca 50- 55 arası olur

ama zati sen sağlamsan sana daha fazl ex veriyo (61 den sonra ex er yarıya düşüyor ya)

80 çarpı 2 = 160 m ex sen daha fazla ex alıyorsun bire böyle düşünün
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeIIoweeN

Görevlerde adaletsiz bir durum yok bence. -60 bir oyuncunun alacağı atıyorum 50 - 100 m exp i , sana da veriyo. 50-100m ona belki 1-2 lvl atlatır ama sonuçta görevler bitince herkes yine eskisi gibi kasıcak.
    Benim de 64 lvl archer var , üstüm chitin +8 , elimde ib+8 var. Şimdi milleti shellerle görünce önce biraz bozuldum. Çünkü para yapmak için çok uğraşmıştım. Clandan bir arkadaşımda da +7 shell set vardı , o da çok zaman kaybetti pazarda para yapıcam diye. Ona da söylediklerimi isze de söyleyeyim. BU adamlar boş shell ile bir hafta gezerler , 1 hafta sonra ona + basmak isteyecekler. Sizce bu verilen shellerden kaç tanesi +7 olabilecek ? Siz merak etmeyin , bu görevlerde verilen shellerin çoğunu magic anvil geri alacak. Haydan gelen huya gider mutlaka.
    Rebirt olayına gelince , biraz iyi oldu sanki. Artık oyunda bana elindeki ib mi scorpion mu , satarmısın diyen , satmıyorum diyince küfür eden olmayacak, sürekli trade atıp görmek isteyenler olmayacak. çünkü artık bi ton adamın elinde parlayan ib ve parlayan md ler var. Sonuçta unutmayın , görüntüsü değil işlevi önemli.
    Sonuç olarak bence oyun 2 haftaya kadar eski haline döner.
    Oyunun en güzel özelliği ise oyunda olmayan arkadaşlarınıza mail atabilmeniz , yada para gönderebilmeniz. Yada iki ayrı id de karakterleriniz varsa ,
    para gönderebiliyorsunuz. (bir arkadaşım item da dedi ama onu denemeyi unuttum)
    Son olarak da , oyun hakkındaki umudumu yazayım. Çünkü yukardaki herşeyden önemli bence. Umarım bu yeni oyunda koxp yada bunun gibi programlar kullanılamaz ( pek sanmıyorum ama) . Koxp ye kötü yada iyi demiyorum , ama istememe sebebim , bir okçu olarak sürekli koxp ci
    muamelesi görmek. Yanınıza bir ezik geliyo , "allah rızası için party" diyor (resmen dileniyor) , almayınca da shouttan adımı GM ye yazıyor , ortalıkta .... using koxp diye bağırıyor. Her ne kadar bu tip işler GM lerin pek umrunda olmasa da beni çok rahatsız ediyor.
    Benim için bu oyunun en güzel tarafı da , bizim clanda sonuna kadar güveneceğim , itemlarımı - paralarımı emanet edebileceğim bir çok adam olması ,
    onalrın da bana aynı şekilde güvenmesidir. Oyundaki en büyük olay budur. Arkadaşlık- sevgi - saygı gibi kavramların yanında , lvl - np gibi şeyler biraz önemsiz kalıyor.

Herkese iyi oyunlar,

+1

• ya hala sız neyın kavgasını yapıosunuz anlıyamadım gercekten dostlarım herkes kabul etsın gm bunu sadece oyuna herkes ılgı gostersın dıe yaptıgı bır uygulama kımse bunu ınkar etmesın lutfen bunu herkes bılıo
    sızde knightı kinght yapan krıterlerı aykırı hareket edıosunuz sızınde gozunuzu boyamıslar bebeler gıbı
  • quote:

quote:

sen eziqsin asıl cyphera gel adam edem seni millete eziq diyceğne kendi eziqliğine bak cypher human nick:fenixcrazy warrior lwl 69 az kaldı 70 e

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.