Şimdi Ara

NEW İZ Tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sl arkadaşlar İZ Tv türksatta 42 derecede şu an açık olarak yayınına başlamıştır DİSKO yu aratmayacak kadar çok güzel belgeseller yayınlanmaktadır bilginize FREKANSI
    11729
    V
    15555
    5/6 İYİ SEYİRLER..

• güzel ama bu hangi dilde yayın yapıyo türkçemi
    buldum ama hiç konuma yok
  • arkadaşım coşkun aralın yaptığı proğram digitürkte yayınlanıyordu şimdi türksata da verdiler fta olarak izlenebilecek bir kanal bu ara mesasjı iki sefer yazmöışım arkadaşlardan özür dlerim selam ve sevgiler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: atmaca1949

sl arkadaşlar İZ Tv türksatta 42 derecede şu an açık olarak yayınına başlamıştır DİSKO yu aratmayacak kadar çok güzel belgeseller yayınlanmaktadır bilginize FREKANSI
    11729
    V
    15555
    5/6 İYİ SEYİRLER..

Teşekkürler Çok güzel oldu bu .Bir belgesel kanalı daha hem de türkçe....Garip ! Türksat info kanalında yazmıyo..
  • ben size ne demiştim benden yalan haber çıkmıaz alın işte iz tv'yi güle güle izleyin
  • yannız bu ayın sonuna kadar açıkmış sonrası yine şifreli.
  • verdiğiniz frekansları giriyorum fakat bende çıkmıyo. girmem gereken başka bir data varmı??
  • verdiğin frekansları girdim ama bende jojo diye bi kanal çıktı her ne hikmetse zaten oda şifreli olduğu için açılmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredycrouger

verdiğin frekansları girdim ama bende jojo diye bi kanal çıktı her ne hikmetse zaten oda şifreli olduğu için açılmıyor

Zaten jojo ile aynı frekansta.O frekansta başka bi isimle kayıtlı olup başka kanalların arasına karışmış olabilir
    En iyisi o TP değerini reaceverından silip tekrar girerek arama yapman.Bu şekilde reaceverında en son kanallarının arasına kesin gelir.İyi seyirler...

• İz tv dt'deydi. sanirim Türksatada gecis yaptilar. umarim şifresiz devam ederler ama sanmiyorum yani sonucta Türk tabanli bi tv kuruluşu İz tv
    belkide seyirci sayisini yükseltmek amaci ile şifresizdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

verdiğin frekansları girdim ama bende jojo diye bi kanal çıktı her ne hikmetse zaten oda şifreli olduğu için açılmıyor

Zaten jojo ile aynı frekansta.O frekansta başka bi isimle kayıtlı olup başka kanalların arasına karışmış olabilir
    En iyisi o TP değerini reaceverından silip tekrar girerek arama yapman.Bu şekilde reaceverında en son kanallarının arasına kesin gelir.İyi seyirler...

Fredycrouger arkadaşım, o frekansları girdiğin zaman JOJO da dahil olmak üzere, dt paketindeki bazı kanallar çıkıyor ve IZ TV de bunlardan biri. Arama sonrasında son eklenen kanallara dikkatli bak lütfen

• İz tv digiturk ün ailecek paketi kapsamında olan Sinek kalanılın yerine gelmiştir.Tanıtım amaçlı Nisan sonuna kadar şifresiz olup Mayıs başından itibaren şifrelenecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jackal73

İz tv digiturk ün ailecek paketi kapsamında olan Sinek kalanılın yerine gelmiştir.Tanıtım amaçlı Nisan sonuna kadar şifresiz olup Mayıs başından itibaren şifrelenecek.

Kötü haber.Arkadaşım kaynağın umarım kötüdür
  • quote:

Orjinalden alıntı: boldshark

quote:

quote:

Fredycrouger arkadaşım, o frekansları girdiğin zaman JOJO da dahil olmak üzere, dt paketindeki bazı kanallar çıkıyor ve IZ TV de bunlardan biri. Arama sonrasında son eklenen kanallara dikkatli bak lütfen

teşekkür ederim arkadaşlar. bu akşam tp değerini girerek arama yaptırıcam

• quote:

Orjinalden alıntı: atmaca1949

sl arkadaşlar İZ Tv türksatta 42 derecede şu an açık olarak yayınına başlamıştır DİSKO yu aratmayacak kadar çok güzel belgeseller yayınlanmaktadır bilginize FREKANSI
    11729
    V
    15555
    5/6 İYİ SEYİRLER..

teşekkürler
  • teşekkürler ama 20 kere açtım kanalı 19'unda reklam vardı, nasıl denk geldiyse artık...
  • Kaynak digiturk,
    ailecek paket üyelerine mesaj gönderip bilgilendirdi.
    Bu tanıtım işi belki uzar hani Mayıs değilde haziran olur ama eninde sorunda şifrelenecektir.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: jackal73

İz tv digiturk ün ailecek paketi kapsamında olan Sinek kalanılın yerine gelmiştir.Tanıtım amaçlı Nisan sonuna kadar şifresiz olup Mayıs başından itibaren şifrelenecek.

Kötü haber.Arkadaşım kaynağın umarım kötüdür
  • tp yi taradım.guzel kanal
  • zaten ne kadar belgesel kanalı varsa hepsi paralı,hadi bazılarını kırarak izliyoruz ama iztv şifresiz devam etmeli. dt'ye ban!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.