Şimdi Ara

new kanal D MAX 42e türksata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doğan Medya Grubu TV kanalları arasına bir yenisini daha ekliyor.. Kanal D Max Pazartesi yayında
    İşte Kanal D’den yapılan açıklama:

Kanal D ailesi büyümeye devam ediyor ve bugün (15.Mayıs.2006 Pazartesi) “Kanal D max” adlı yepyeni bir televizyon kanalı açıyor.
    Kanal D max milyonları ekran başına kilitleyen; yerli diziler, filmler, eğlence, magazin, çocuk ve yemek programlarını ile yepyeni ve çok keyifli bir kanal olacak.

Kanal D Max, gününüzü aydınlatacak, evinize neşe katacak.

Dinamik içeriğiyle, izleyicilerinin yüzlerine tebessüm, evlerine neşe katmayı hedefleyen Kanal D Max, çok sevilen programları ekrana getirerek izleyenlere eğlnce dolu saatler yaşatacak. Kanal D Max izleyicileri, günün 24 saati, sevdikleri dizi, eğlence ve yepyeni magazin programlarını izleyebilecekler.

Özellikle kadınların çok seveceği Kanal D Max, uydudan izlenebilecek.

Kanal D max uydu bilgileri : Turksat 2A-42 derece Frekans: 12.652 Mhz. Horizantal (yatay) Symbol rate:22.500 FEC: 5/6

KAYNAK

12 Mayıs 2006 - 18:0236http://www.medyacafe.com/detay.asp?id=15522

• hayırlı olsun bakalım işe yarar bir kanal olacak mı???
  • kanal d bile dandik bi kanal .maxı nasıl olur acaba.bence doğan grubu habire kanal açmak yerine şu mevcut kanallarından doğru düzgün yayın yapsa ne güzel olur.mesela şu lüzumsuz müzik kanallarından bi tanesi discovery gibi bi belgesel kanalı haline dönüştürülse ne kadar harika olur...
  • HAyırlı olsun Bakam
  • Valla ne kadar yeni kanal açılırsa açılsın şahsen benim gözüm hep dijitüpte olacak.Türk sinemasıysa Türk sineması,belgeselse belgesel,çizgi filmse çizgi film...Şu askerliği aradan çıkartim de 5 ay, gerisi kolay.
  • sakın yeni kanal açılıyor die sevinip etmeyin konsepti kesin atv'nin kanal 1i gibi olur
  • bu arada birşeye dikkat ettim eski digi fun clup kaliteli olucak gibi emlek tv sanki bir digiturk kanalı gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.