Şimdi Ara

New Serverlarda Takaslık 95-100 Lvl Char Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Takasa Karşılık Vereceğim Farmlı Charları Görmek İçin Tıklayınız...

Aradığım Lvl : 95-100 Arası (Chara Göre Değişir)
    Aradığım Build : (Wizard-Rogue-Warlock-Blader)
    Aranan Serverlar : (Phoenix - Titan - Apollo - Iris - Ares)

İletişim Bilgileri (Güvence İçin)

Ad Soyad : Hasan Gökdelen
    Msn : hasan875@windowslive.com
    Gsm : Gerekirse Verilecektir

DH'den Referans : Sadece 1 Char Takasında Aracılık

Takas İsteyen Arkadaşın Dikkatine : Takası Aracıyla Yapacaksak ID PW ve GY Veririm Aracıya Fakat Charımda Dururum ve Sizin Charınızıda Alıncaya Kadar Chardan Çıkmam...Sebebine Gelince Aracılıkta Ters Birşey Giderse...Hem Goldu Harcarım Hem Silki Harcarım Hem Sp'yi Bir Guilde Bağışlarım Hem de Charın Buildini Bozarım...Size De Delete Çekmekten Başka Bişey Kalmaz...Tabi Bu Önlemler Karşıdaki Charın Bana Gelmemesi Durumunda Uygulanacaktır...Char Kontrolü Ben Oyundayken Sizin veya Aracının Tarafından SilkroadOnline'ın Resmi Sitesinden Yapılabilir...

Tekliflerinizi Konuya Yazarsanız Sevinirim...İyi Günler İyi Forumlar Dilerim

Charları Görmedim Diyen Varsa En Üstteki Button'a Basması Yeterlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prisoncafe -- 11 Temmuz 2009; 8:52:24 >

• Konu Güncelll
  • benım iris serverında 96 lwl xbowum var konustuk senle gercı
    dusunursen
  • Beyler bu Adama güvenmeyın CHARIMI SOYDU ELİMDE DELLİLER war dh SORUMLULARI LÜTFEN BU kişi banlayın Allah belanı versn senın gibi türk olmaz olmasın yasından basından utan.
  • halamı uplamaya çalışıyo bi şerefsiz
  • Arkadaşın hırsız olduğu hakkında konu açılmıştır.. msn görüşmeleri dahil konuya eklenmiştir dikkatli olun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SllcKYlldrM -- 11 Temmuz 2009; 16:40:02 >
  • KEsinlik inanmıyan alışveriz yapmayın bunla bastan kaybedersınız PrisonCafe sana tek diceğim allahtan kork .

http://forum.donanimhaber.com/m_32974368/tm.htm burdan detaylarıla inceyelin ve nasıl bir insan oldugunu gorun
  • Arkdaşım ağzınıbozma bunların ar damarı çatlamış.Yukarda Allah var ,Allah bu dünyada cezalarını vermezse elbet öbür dünyada cezalarını bulucaklardır.Çalan arkadaşa tek diyeceğim herşey para değil.Sen msn detakas yaparken çalıyorsun bu sana basit gelebilir o çarı bilmiyorum çaldığın belki 100 tl liktir belki 200 yani bir insanın parasını çalmış oluyorusn.Ayrıca soyulan arkdaş üst konuda bilgisayar suçları var elinde resimlerde var bence dava açmalısın.Böyle kişiler temizlenmezse gün gelir bizede patlar.
  • Hemen bakıyorum cok teşekkür ediyorum bilmiyorum.Böyle insanlar yüzünden iş yapılmaz oldu karakter meselesi + haklısın agzımı bozmam bile hata .
  • Dolandırıcı seni kaybol DHden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.