Şimdi Ara

Nexus 4 almalı mıyım-tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuan yurtdışındayım ve telefon almayı düşünüyorum. Iphone ya da S4 e verecek kadar bütçem yok bu yüzden daha ucuz telefonlara yönelmeyi düşündüm.
    Lumia 520nin fiyatı 100-120 $ gibi birşeyken nexus 4 ün fiyatı google store da 250 dolar ( vergiler ve kargo dahil 280 dolara geliyor )
    Daha önce nokia C7 kullanıyordum ama Windows 8 in ana ekranının olmaması sinir bozucu.
    almayı düşündüm telefon bu ;
    https://play.google.com/store/devices/details?id=nexus_4_8gb&feature=microsite&hl=en
    sizce almalı mıyım ? 8 gb-16 gb sadece depolama konusunda mı farklılık doğuruyor yoksa telefonun donma vs. yapmasını engelliyor mu ? Çok aşırı şeyler indirip yüklüyeceğimi sanmıyorum çünkü.
    Cevaplar için şimdiden teşşekür ederim

• Merhaba nexus alabiliyorsanız bence almalısınız ancak 16gb olanını alın.Çünkü cihaza oyun,program,resim,müzik,video vb atacaksınız sonuçta ve 8gblık versiyonunun 8gbını kullanamıyorsunuz.tahminen 5gb ını kullanabiliyosunuzdur (bundan tam emin değilim ama 5ten fazla olduğunu sanmıyorum sistem dosyalarından dolayı).Günümüzdeki iyi oyunların boyutlarını düşündüğümüzde asla idare etmez malesef.
    Bana kalırsa 16gb nexus almalısınız.
    edit:8gblık versiyonunun 5.67gbını kullanabiliyormuşsunuz (resim,müzik,oyun,program vb hepsi dahil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GodisCoking -- 14 Eylül 2013; 5:09:17 >
  • Cevap için çok teşşekür ederim çok sağolun. Peki telefonun Türkiyede garantisinin devam etmesi gibi bir durum var mı ? Birde best buy ya da T-mobile vs. gibi firmalar unlocked telefonu 399-599$ arası fiyata satıyor google un sattığı ile arasında büyük bir fark varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhadzeL

Merhabalar arkadaşlar,
    Şuan yurtdışındayım ve telefon almayı düşünüyorum. Iphone ya da S4 e verecek kadar bütçem yok bu yüzden daha ucuz telefonlara yönelmeyi düşündüm.
    Lumia 520nin fiyatı 100-120 $ gibi birşeyken nexus 4 ün fiyatı google store da 250 dolar ( vergiler ve kargo dahil 280 dolara geliyor )
    Daha önce nokia C7 kullanıyordum ama Windows 8 in ana ekranının olmaması sinir bozucu.
    almayı düşündüm telefon bu ;
    https://play.google.com/store/devices/details?id=nexus_4_8gb&feature=microsite&hl=en
    sizce almalı mıyım ? 8 gb-16 gb sadece depolama konusunda mı farklılık doğuruyor yoksa telefonun donma vs. yapmasını engelliyor mu ? Çok aşırı şeyler indirip yüklüyeceğimi sanmıyorum çünkü.
    Cevaplar için şimdiden teşşekür ederim

Alabiliyorsan kesinlikle Xiaomi Mi2S al bak bu telefon performans testlerinde S4 ten iyi bir telefon. Orada hem gümrükten geçmeme gibi bir sorun da olmaz bence hemen almalısın durumun el veriyorsa.

http://www.aliexpress.com/item/subject/945789657.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi 3 de iyi bir telefon ben mi3 öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ero_52 -- 14 Eylül 2013; 21:37:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinli kızların elinde çok gördüm bu telefonu evet özellikleri hakikaten güzelmiş ama fiyatı biraz zor :(
    Türkiyeye getirdigimde 1-2sene sonra sattığımda en azından az da olsa para etsin isterim.
    Türkiyeye telefon ya da tablet getirdiğimde kar ile satabileceğim bir model var mıdır arkadaşlar peki ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.