Şimdi Ara

Nexus 7 32 GB Migros'ta 599 TL. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
9.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom üretimi durmuş Google Nexus 7'nin eski 8 GB'lık modellerini taksitle 900 TL'ye sattı zamanında!

Uygun fiyatlı Google Nexus 10 kampanyaları olur umarım. Ekranı için enfes güzel diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUAVI -- 19 Ocak 2013; 22:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Orijinalden alıntı: arif4393

Arkadaşlar ben kapanmadan aldım 3M migros'tan.E.S.S. garantili(parelel ithalat sanırım).Bir aydır 7'' mi 9.7'' mi onda mı bunda mı derken Asus Nexus ta F/P ürünü olduğunu düşünerek 12 taksit avantajı ile karar kıldım.Şuanda güncellemelerini yapıyorum.

Electronic Service Solutions. Gold garantili yani

arkadaş yazmış garantisi gold:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Türk Telekom üretimi durmuş Google Nexus 7'nin eski 8 GB'lık modellerini taksitle 900 TL'ye sattı zamanında!

Uygun fiyatlı Google Nexus 10 kampanyaları olur umarım. Ekranı için enfes güzel diyorlar.

Malzeme kalitesi içinse tam tersi
  • bu saatten sonra alınmaz nexus7
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Türk Telekom üretimi durmuş Google Nexus 7'nin eski 8 GB'lık modellerini taksitle 900 TL'ye sattı zamanında!

nexus 10" ile yeni tegra 4 tablet örneği videosunu izledim , cihazin karizması yerlerde.

nexus 10 " de daha çok seçenek olması nedeniyle ve ucuz gelirse 2013 de halen alınabilir olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

quote:

quote:

Arkadaşlar ben kapanmadan aldım 3M migros'tan.E.S.S. garantili(parelel ithalat sanırım).Bir aydır 7'' mi 9.7'' mi onda mı bunda mı derken Asus Nexus ta F/P ürünü olduğunu düşünerek 12 taksit avantajı ile karar kıldım.Şuanda güncellemelerini yapıyorum.

gold nedir? ben media markt'tan 16gb'lığını almıştım 599'a ama Asus Türkiye Garantiliydi. Bu fiyat bence çok iyi. @arif4393 ben de tamamen senin düşüncenle almıştım bu tableti, gps desen evden bile bağlanıyor inanılmaz hızlı ve doğru yani cihaz için tek kelimeyle kusursuz desem de 7" GPS araç için baya büyük duruyor, Doblo vs. tarzı ticari değilse camda olmuyor, tırtıklı olan önkonsol içinde herhangi bir tablet tutacağı bulamadım, hepsi cama yapışan cinsten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktaysar -- 20 Ocak 2013; 0:20:42 >

• fiyat çok çok çok iyi. alacak olan varsa kesin alsın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

quote:

quote:

quote:

gold nedir? ben media markt'tan 16gb'lığını almıştım 599'a ama Asus Türkiye Garantiliydi. Bu fiyat bence çok iyi. @arif4393 ben de tamamen senin düşüncenle almıştım bu tableti, gps desen evden bile bağlanıyor inanılmaz hızlı ve doğru yani cihaz için tek kelimeyle kusursuz desem de 7" GPS araç için baya büyük duruyor, Doblo vs. tarzı ticari değilse camda olmuyor, tırtıklı olan önkonsol içinde herhangi bir tablet tutacağı bulamadım, hepsi cama yapışan cinsten..

yani asus değil, paralel ithalat gold bilgisayarın servisi bakıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oktaysar

quote:

quote:

quote:

yani asus değil, paralel ithalat gold bilgisayarın servisi bakıyor

Asus teknik servisinden iyidir gold, Belediye çukuruna düş asus teknik servisine düşme.

• quote:

Orijinalden alıntı: _*_SwEeT_*_

Asus teknik servisinden iyidir gold, Belediye çukuruna düş asus teknik servisine düşme.

Dalga geçiyor olmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Dalga geçiyor olmalısın.

saturn teknik servis de fikri böyle ve asus a telefon ile ulaşmayı deneyin )))

• quote:

quote:

Dalga geçiyor olmalısın.

Gold u bilmem de asus icin kesinlikle arkadasa katiliyorum teknik servisi aramayi deneyin bi isterseniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Çizgi Elektronik ten bahsediyoruz değil mi?
  • quote:

quote:

Çizgi Elektronik ten bahsediyoruz değil mi?

Adresi TUZLA / ISTANBUL olan.

Cizgi anakartina bakiyor olabilir , ben LG ( z.kuyu/istanbul) + ASUS laptop servisi ile sorun yaşadım.

599 laptop 5 kez servise gitti ( asus AMD laptoplar güncelleme sorunlu ve çok fazla gereksiz uygulama var ) anakart / pil değişti geri geldi ariza devam edince 9 ay sonra kullanmadan Hediye kart aldım.

Elektronik şans işi , her şey olabilir . Bu tablette bence sorun çikmaz ama TEKNOLOJISI artik ipad mini ye yenildi.

• Bi cok arkadas hakli daha once olsaydi alinirdi ama su saatten sonra nexus 7 alinmaz bence 2013 2gb ram devri ilk defa androi kullanacaklar yada kullanipta androidi hala ogrenemeyenler icin soluyorum androidde ilk plan ram dir 1gb ram alirsiniz 500mb sistem kullanir 200mb gpu kullanir siz 300mb kullanimini saglarsiniz 2gb ram alirsiniz 500mb sistem kullanir 400mb gpu kullanir siz 1100mb ile islem yaparsiniz islemcide onemlidir ama asla kullanimda farkini gormezsiniz ancak benchlerde kullanimda tek gorceginiz mimarisi ve uretimden kaynaklanan isinmsdir isininca yavaslar tikanmalar olur ki zaten tabletin sarji belli 3-4 saat oyun oynayacaksabiz kiycaksiniz paraniza 2-3 katini verip islemcusude iyi olan alcaksiniz

• quote:

Adresi TUZLA / ISTANBUL olan.

Cizgi anakartina bakiyor olabilir , ben LG ( z.kuyu/istanbul) + ASUS laptop servisi ile sorun yaşadım.

599 laptop 5 kez servise gitti ( asus AMD laptoplar güncelleme sorunlu ve çok fazla gereksiz uygulama var ) anakart / pil değişti geri geldi ariza devam edince 9 ay sonra kullanmadan Hediye kart aldım.

Elektronik şans işi , her şey olabilir . Bu tablette bence sorun çikmaz ama TEKNOLOJISI artik ipad mini ye yenildi.

GPS ve fiyat avantajı var mini ye göre. Onun dışında performans olarak ta mini den önde kalıyor. Google cihazı olduğu için de güncelleme sıkıntısı olmayacak.

Bir de android olması var tabi. ( Android daha iyi ya da kötü anlamında değil. Adam android telefon kullanıyordur ya da eski tableti androiddir. Aldığı bir ton uygulama heba olmasın diye android ile devam ediyordur. vb Aynısı eski apple kullanıcıları için de geçerli. )

• quote:

Orijinalden alıntı: madhane

Bi cok arkadas hakli daha once olsaydi alinirdi ama su saatten sonra nexus 7 alinmaz bence 2013 2gb ram devri ilk defa androi kullanacaklar yada kullanipta androidi hala ogrenemeyenler icin soluyorum androidde ilk plan ram dir 1gb ram alirsiniz 500mb sistem kullanir 200mb gpu kullanir siz 300mb kullanimini saglarsiniz 2gb ram alirsiniz 500mb sistem kullanir 400mb gpu kullanir siz 1100mb ile islem yaparsiniz islemcide onemlidir ama asla kullanimda farkini gormezsiniz ancak benchlerde kullanimda tek gorceginiz mimarisi ve uretimden kaynaklanan isinmsdir isininca yavaslar tikanmalar olur ki zaten tabletin sarji belli 3-4 saat oyun oynayacaksabiz kiycaksiniz paraniza 2-3 katini verip islemcusude iyi olan alcaksiniz

Androidde o uyuz.

S3 var. 500-600MB kullanım oluyor. 800MB civarı ram var kullanılabilir. 200-300 kalıyor.

Note 2 ile S3 aynı cihazlar aslen. Bir bakıyorsun Note 2 de 1,7GB falan ram var.

Kullanılan 1,2GB.

Yani fazladan 1GB ramin etkisi 300MB falan oluyor. Bunun sebebi üreticiler. Mübarek ne kadar gereksiz uygulama var arka planda çalıştırıyorlar arkadaş.

• quote:

Androidde o uyuz.

S3 var. 500-600MB kullanım oluyor. 800MB civarı ram var kullanılabilir. 200-300 kalıyor.

Note 2 ile S3 aynı cihazlar aslen. Bir bakıyorsun Note 2 de 1,7GB falan ram var.

Kullanılan 1,2GB.

Yani fazladan 1GB ramin etkisi 300MB falan oluyor. Bunun sebebi üreticiler. Mübarek ne kadar gereksiz uygulama var arka planda çalıştırıyorlar arkadaş.

Aynen katılıyorum. 512 RAM li cihazlarda bile Custom Rom lar sayesinde Android Jellybean sorunsuz çalışabiliyorsa 1 ve 2 GB lık cihazların RAM'indeki tıkanmanın yazılım kaynaklı olduğu aşikar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Androidde o uyuz.

Kullanılan 1,2GB.

Aynen katılıyorum. 512 RAM li cihazlarda bile Custom Rom lar sayesinde Android Jellybean sorunsuz çalışabiliyorsa 1 ve 2 GB lık cihazların RAM'indeki tıkanmanın yazılım kaynaklı olduğu aşikar.

hocam dusuncelerınızde haklısınız ancak gozden kacan bır nokta var nexuslar SAF ANDROID dır yanı gereksız kasıntı uygulamalar yoktur keza custom romlarda bu romlar uzerıne ınsa edılır nexusta bıle yetersız kalır onumuzdekı gunlerde 1gb ram cunku hala 512mb ram lı nexus s bıle 4.2.1 guncellemesı alır ama uygulamalarda kalıte arttıkca mecburen ram ıhtıyacıda artar yanı cıhaza para verıpte en kalıtelı sekılde kullanılmayacaksa ordada kullanım amacına gore bır sıkıntı olur. mesela sız sadece nette gezmek ıcın tablet alcaksanız 512 mb bıle yeterlıdır cunku genelde browserlar 90-130 mb arası kullanır ha saglam bır oyun oynayacaksanız 1 gb bıle yetersız kalabılır cunku oynarsınız ama grafıkler tatmın etmez. sadece fılm ızlıyceksenız mp4 formatta sorunsuz ızlersınız ancak fullhd ızlemek ıstedıgınızde buyuk sıkıntı olur cıhaz cok ısınır ıslemcıyı zorlaar gpu yu zorlar ram ıster vs oyuzden kullanım acısına gore degısır bence 250-300 tl ye cınden v812 , v972 , novo9 , w30hd gıbı cıhazlar alabılmek varken bence bu fıyata alınmaz ha aradakı farkı cok fazla anlasılmamasada sureklı guncelleme alıyım dersenızde nexus mantıklı garantı konusuna gelınce nexus7 alana kadar 2 tane cın tablet alabılırsınız kı sımdıye kadar kayda deger bı sorun cıkaran gormedım ben hep yazılımla duzeltılebılen seyler

• 899 tl olmuş yine indirim sanırsam bir günlükmüş.Ama önümüzdeki zamanlarrda tekrar iner.Durumu müsait olanlar alsın derim.Nexus 3 kullanıcısıyım durumum müsait olunca nexus 7 yide alacam.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.