Şimdi Ara

NFS Most Wanted

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeniden oynamak istedim ama pek bir şey hatırlamıyorum.
    Şuan oyunun başındayım bir ikon var alev şeklinde o doluyor falan araba hasar mı alıyor nasıl düzeltilir bilgisi olan biri varsa yardım lütfen

• Aranma seviyen o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numan75

Aranma seviyen o.

Hiç samıyorum parça takınca sanki düzeliyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonix.

quote:

Aranma seviyen o.

neyi sanmıyosun be arkadaş parça takınca polisler daha az tanıyo dolayısıyla düşüyo işte madem bilmiyosun bilenleri tersleme bari hey Allahım cevap yazmaya korkar olduk sizin gibiler yüzünden
  • Tamam sinirlenmene gerek yok oyun konusunda bi soru sordum cevaptan da emin olmak istedim o kadar
  • oyuna başladıgın zaman veya yeni araba aldıgında 1 alev oluyor gitgide artıyor ve polislerin sayısıda buna baglı olarak artıyor en fazla 5 alev oluyor o zaman bütün polisler senin peşinde oluyor alev ne kadar cogalırsa o kadar zorlasıyor yani önemli olan bütün yarışları kazanıp polis görevlerini yapmak umarım yardımcı olmuşumdur takıldıgın birşey olursa sor ben oyunu bitirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonix.

quote:

Aranma seviyen o.

kardeş sen araba değişiklik yapınca o coss un kaydındaki aranan araçla bi farklılık oluşuyo yani arabanda değişim yaparak kendini binevi gizliyosun.
  • Oyunu daha önce oynadın mı gerçekten? Kariyer modunda en çok kullanılan gösterge bence.
  • Oyunu daha önce oynadığına emin misin kardeş?
  • Aradakaşlar bende bu oyunu aldım internette direksiyonu ayarlamaya baktım ama olmuyo.controllerden gaz pedalına basıyorum olmuyo diğerleride falan da olmuyo.denetim masasından oyun kumandasına bakıyorum çalışıyo
  • Arkadaşlar ben oyunu tamamem bitirdim en son boss uda yendim ama onun altındaki araba audi r8 açılmadı yardımcı olursanız sevinirim :D
  • Pardon beyler ben konusu carbon sanmıstım k.b
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.