Şimdi Ara

Nick Degisip Birilerinden Kurtulmakla ilgili..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben akarada oynuyorum.. beni surekli letterdan rahatsiz eden birileri var. partyde kasarken guzel guzel
    bir anda karsima cikip islerini gucleri birakip kufrediyorlar.. hic cevap vermiyorum falan fistik neyse..

simdi nick degistirmeye karar verdim ama bi arkadasimin dedigine gore nick degissemde bana letterdan attigi mektuplar duruyorsa ordaki nickim de yenisiyle degisicekmis.. yani hic bi anlami olmicakmis nick degismemin..

bu konuda yardim isticektim ve friendindede ekliyim kesin ordada degisicekmidir.. yani bu sekilde kurtulabilicekmiyim..

bi bilginiz varsa paylasabilirseniz sevinirim.. sindiden tesekkurler.

• All Chat blockla. Olmazsa sende küfret şöyle güzel küfreden adam lazım sağlam sövsün. İyi gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLüRüK

All Chat blockla. Olmazsa sende küfret şöyle güzel küfreden adam lazım sağlam sövsün. İyi gelir.

saçmalama çocukla çocuk olunmaz...

senin olayına gelince hiç bir kişi durduk yere küfür etmez eger olayı söylersen para harcamadan kökünden bir çözüm bulabiliriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Creatos

quote:

All Chat blockla. Olmazsa sende küfret şöyle güzel küfreden adam lazım sağlam sövsün. İyi gelir.

senin olayına gelince hiç bir kişi durduk yere küfür etmez eger olayı söylersen para harcamadan kökünden bir çözüm bulabiliriz...

ortak kastigim eleman var.. ortagin oyunda bi beraber takildigi eleman var.. birbirlerine yardim ediyorlar hesapta.. bende ortagima kimseye guvenme hic bisey verme demisdim vakdi zamaninda..

ortagimi aradim bi gun is yerinden neabion halledin mi cash isini diye sordum. evet halleddim ama ii +7 yi *** ( adini bilmiom ) verdim dun aksam ardream gorevini yapsin diye. o hala gelmedi dedi.

is yerinde biraz cinnet gecirdim.. sora geldim. aksam girmis vermis ii+7 yi geri..
    neyse eleman +8 toto basiyor poison basarken yakior. sinirle 1 dunya item basip yakior. +7 citin seti var onuda benim ortaga veriyor.. al citinler senin olsun ben oyunu biraktim.. diyerek

sonra eleman tekrar geri geliyor.. ortagima sey dior " ii yi versene takilayim biraz citinleride ver diyor.."
    sammette benden tirsip yok ii yi veremem daha dior.. iyi verme citinleride verme demek boyle oldu he sindi
    diyip bi dunya kolpya basliyor...

ortagima vakdi zamaninda dedim.. bu adam ileriye donuk yatirim yapior yalandan guvenini kazanip komple donuna kadar alicak.. bu adam ( kufur x kufur ) boyle boyle dedim..

ve hakli cikdim.. oyle biseyler isde..

hic sikilmadan nasi yazdiysam bu kadar neyse mutlusundur umarim sindi :F

• Friendindeki İsim degişmiyor.
    Eski Nickin gözüküyor ayrica sen ona letter attiysan oradaki isim degişir.
  • kufur olaylarını Klavyenın en sagındakı - tusuna basarak *.scx resım al
    sonra resmı (knight online klosorundedir)
    siteden ticket(sikayet mesejı) olarak gonder

serverını karekterın adınıda yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkb -- 28 Ocak 2008; 23:29:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Myst!que

Friendindeki İsim degişmiyor.
    Eski Nickin gözüküyor ayrica sen ona letter attiysan oradaki isim degişir.

yani ben ona letterdan bisi yazdiysam ve o silmediyse nick yenisiyle degisicek ve hic bi manasi kalmicak.. nick degismemin.. sagol..
  • quote:

quote:

Burada böyle diyorsun oyunda çocuktan farkın yok %100. Ayrıca onların anladığı dil bu.

• ah bana gelse oyle kufredenler
    dha gun ısıgına cıkmamıs kufurlerim var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Minorticman33

ah bana gelse oyle kufredenler
    dha gun ısıgına cıkmamıs kufurlerim var

aynen adama öyle bir laf söylüyorsunki bırakıp gidiyor
  • Lvlin yuksek değilse yeni char ac.
  • PM BLOCKLA PARA HARCAMANA GEREK YOK BİR KAÇ ACAİP ÇOCUK İÇİN.
  • quote:

quote:

quote:

Burada böyle diyorsun oyunda çocuktan farkın yok %100. Ayrıca onların anladığı dil bu.

bak çocuk sen kimle konuştugunun farkında degilsin sen beni oyun oynarken gördün mü de konuşuorsun avatarından belli çocuq olduun git kumda oyna

konuyu acan arkadaşa gelince bu gibi olaylar bir süre sonra biter yani hiç 35 ytl weripde 2k cash=1.6k g1 creadit almaya gerek yoktur...Sadece biras sabır gerekli böyle konularda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.