Şimdi Ara

Niğde İktisata Gittim Yanlış mı Ettim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce? niğde nasıl bir yerdir okulu filan

• kusura bakmayın da okuldan eğitimden falan bişey beklemeyin özel sektörde o üniversitenin adıyla da iş bulamazsınız torpil falan yoksa,moralinizi bozmayın okulu bitirip kpss hazırlanmaya bakın devletten kadro alın yoksa işsiz kalırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hande_yıldız

kusura bakmayın da okuldan eğitimden falan bişey beklemeyin özel sektörde o üniversitenin adıyla da iş bulamazsınız torpil falan yoksa,moralinizi bozmayın okulu bitirip kpss hazırlanmaya bakın devletten kadro alın yoksa işsiz kalırsınız

odtü de bile okusaydım özele girmicektim. abim odtü mezunu devlet memuru oldu şu an 21 bin lira aylık teklif ettiler kabul etmedi. Babamız memur bizde memur oluruz:) kpss ye asılcam işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: husozkan

quote:

Orijinalden alıntı: hande_yıldız

kusura bakmayın da okuldan eğitimden falan bişey beklemeyin özel sektörde o üniversitenin adıyla da iş bulamazsınız torpil falan yoksa,moralinizi bozmayın okulu bitirip kpss hazırlanmaya bakın devletten kadro alın yoksa işsiz kalırsınız

odtü de bile okusaydım özele girmicektim. abim odtü mezunu devlet memuru oldu şu an 21 bin lira aylık teklif ettiler kabul etmedi. Babamız memur bizde memur oluruz:) kpss ye asılcam işte

hadi ordan ya 21 bin teklif etmislermiş 3.5 bin devletten alıyor abin en fazla , hiç bi insan 21 bini reddetmez 3.5 alırken
  • 21 bin
    oku kpss den atan tamamdır ,sanki başka üni de olsa devlete başvurmayacaksın. çukurovadakide başvuruyor niğde deki de başka ünilerdeki de abartma

+mühendislik için söylüyorum staj yaptıgım yerde itü lüde vardı niğdeli de maraşlı da çukurova'lıda ,ktü'lüde üni araçtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Camera -- 18 Ağustos 2012; 17:44:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.