Şimdi Ara

Niğde mi giresun mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıralamam 21200 ikisinin de gelme ihtimali %40-50 arası mersinde oturmamdan ötürü niğde,daha iyi bir üni ve gelişmiş bir şehir olmasından ötürü de giresun teraziyi dengeliyor siz üni seçiminde hangisini ön planda tutardınız

• Giresun şehir olarak daha güzeldir onun dışında büyüklükleri aynı aşağı yukarı ikiside aynı .Eğitimde 20kdaki bi yerden ne kadar alınabilirse.Yani pek farkları yok.Bu sıralamada bunlardan kötü tek bölüm kırşehir ahi evran.Onu da millet Turkiyenin ortası diye yazıyor sonra üzülüyorlar.
  • Anladım hocam peki sizce yaşanılan şehre yakınlık mı gelişmişlik mi

• XSpectre X kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan yaşadığımız dönemde biraz da cebi düşünmek lazım. Taşınma işleri bilet fiyatlari falan filan derken bence yakınlık. Zaten kendi listemde bile ona önem vermeye çalıştım sana da oneririm. Her km başına ekstra para aliyor lojistik sirketler bu para da az buz degil

Bu arada giresun Niğde arası cok bi fark yok egitim olarak. İkisi de 20 k da sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E91B375C -- 16 Ağustos 2021; 20:46:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XSpectre

Anladım hocam peki sizce yaşanılan şehre yakınlık mı gelişmişlik mi

Gelişmişlik bence ama tabi bunlar size göre se değişebilecek şeyler.

• Haklısınız sanırım ben de öyle yapıcam

• Hocam niğdede yaşıyorum üniversite değil de şehir hakkında sorunuz varsa cevaplarım
  • Niğde'de bir şey yok.Mecburiyet caddesinde sürgün var
  • Niğde daha iyi. Giresun'un nesi gelişmiş onu anlamadım. 10m nufuslu büyük şehir falan mı?
  • Giresunu fakülte olarak beğenmedim bence niğde yaz kadavrası yokmuş sanırım tıotercihim de öyle yazıyordu ve hastaneleri tek yerde değil 2 3 farklı bina var
  • Giresunun yeni hastanesi var kocaman o yüzden yazardım ben olsam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.