Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
49.143
Cevap
483
Favori
1.698.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunter007

Zelda,Mario,Star Fox,F-Zero,Pokemon.... düşündükçe bir an önce Mart gelsin artık diyorum

Hepsi Mart'ta çıkmıyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin Garnett -- 23 Kasım 2016; 13:23:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Game Stop Ceo'su Nintendo Switch demosunu denemiş ve Nintendo için, "Oyuncuların oyun oynama alışkanlıklarını değiştirebilecek bir cihaz olabilir" demiş...
  • Bethesda'dan Todd Howard'da Demo'yu denemiş ve çok hoşuna gitmiş,Bethesda olarak kesinlikle Nintendo'ya destek vereceklerini belirtmişler,gelsin Skyrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewferofking

quote:

Zelda,Mario,Star Fox,F-Zero,Pokemon.... düşündükçe bir an önce Mart gelsin artık diyorum

Hepsi Mart'ta çıkmıyor ama

Olsun çıktıkça alıp oynarız,biri bitene kadar da diğeri gelir zaten

• Bir de Joycon'lar içerisinde titreşim motorları olacakmış ve bu motorların titreşimi duruma göre farklılık gösterecekmiş,yani bir kılıç darbesini karşılamak ile tenis topuna vurmak arasında titreşim farkı olacakmış...
    Nintendo bu sefer detaylara baya dikkat ediyor sanırım...
  • Abi Nintendo Star Fox' u unuttu ya. Kesinlikle devam ettirmeli seriyi. Hatta yeni IP'lerden önce eski kaliteli serilerini tekrar canlandırmalı. Star Fox, F-Zero, Metroid, Kid Icarus gibi.

Mesela Kid Icarus: Uprising çok başarılı oldu. Kesinlikle örnek olarak söylüyorum Kid Icarus neden God of War gibi bir oyuna evrilmesin? Bu kalitesi, altyapısı var. Metroid' in Prime serisi devam etsin Halo' dan ne aşağı kalır yanı var? Bu güzel serileri tekrar şaha kaldırmalı Nintendo.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Abi Nintendo Star Fox' u unuttu ya. Kesinlikle devam ettirmeli seriyi. Hatta yeni IP'lerden önce eski kaliteli serilerini tekrar canlandırmalı. Star Fox, F-Zero, Metroid, Kid Icarus gibi.

Mesela Kid Icarus: Uprising çok başarılı oldu. Kesinlikle örnek olarak söylüyorum Kid Icarus neden God of War gibi bir oyuna evrilmesin? Bu kalitesi, altyapısı var. Metroid' in Prime serisi devam etsin Halo' dan ne aşağı kalır yanı var? Bu güzel serileri tekrar şaha kaldırmalı Nintendo.

ah keşke böyle bir şey yapsa Nintendo...
  • quote:

Abi Nintendo Star Fox' u unuttu ya. Kesinlikle devam ettirmeli seriyi. Hatta yeni IP'lerden önce eski kaliteli serilerini tekrar canlandırmalı. Star Fox, F-Zero, Metroid, Kid Icarus gibi.

Sadece güzel grafikli bir Metroid çıksa bile patlar bu konsol

• Laura Kate' e göre the Legend of Zelda Breath of the Wild, İngiltere' de NS için 16 Haziranda, Wii U için 23 Haziranda çıkacak. Switch sahipleri, Wii U sahiplerinden bir hafta önce BotW u oynayabilecek!

Kaynak:

• quote:

Laura Kate' e göre the Legend of Zelda Breath of the Wild, İngiltere' de NS için 16 Haziranda, Wii U için 23 Haziranda çıkacak. Switch sahipleri, Wii U sahiplerinden bir hafta önce BotW u oynayabilecek!

Kaynak:

Laura Kate'in söyledikleri çıkıyor genelde...

• AAA tarzı oyunlar gelir mi bilmiyorum pek Nintendo yu bilen biride değilim durmadan düşük grafikli mario tarzı oyunlar çıkartıyorlar diye biliyorum fakat AAA tarzında oyun çıkarsa direk alırım bu konsol boş gelmiyor fragmanı izlediğimde içim kıpır kıpır oldu heycanla bekliyorum psp den sonra adam akıllı el konsolunda doymak istiyorum..
  • Switch ne kadar flash depolamaya sahip olacakmış? Bir de bunun için kaliteli bir sd kart masrafı çıkacak.
  • leqvar kullanıcısına yanıt
    Mario oyunlarının grafikleri düşük değildir ki bu fikre nasıl kapıldınız ? Mario oyunları 3D World falan AAA oyunlardır. Makinanın 60 fps'de verebileceğinin en iyisini yapmaya çalışırlar hatta oyunların tüm tasarımını sisteme göre geliştirirler, üzerinde küçük olmayan ekipler çalışır. Grafiklerden çok daha fazla yoğunlaştıkları kısım oynanış ve eğlencedir, oyunları genel mana da 60fps yapmaya özen gösterirler. AAA oyun denince aklınıza gerçek gibi görünen tiplemeler, filtreler gelmesin. insanlar bu konu da hatalı bir izlenime sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Switch ne kadar flash depolamaya sahip olacakmış? Bir de bunun için kaliteli bir sd kart masrafı çıkacak.

Bir yerde 32 gb diye okumuştum ama emin değilim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Switch ne kadar flash depolamaya sahip olacakmış? Bir de bunun için kaliteli bir sd kart masrafı çıkacak.

Bir yerde 32 gb diye okumuştum ama emin değilim...

Eğer 32 gb yaparlarsa bunun altında GameStop'un olduğundan şüphe ederim. Zaten 1 oyun yükleyince hafıza mafıza kalmaz.

1 oyuna bile yeter mi orası muamma. Artık oyunlar 32 gb'ı çoktan aştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 23 Kasım 2016; 18:0:22 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Günümüz modern oyuncusunun AAA oyundan kastı, dıkşın dıkşın ilerlemeli embesil shooter hocam .

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Eğer oyunlar kartuşlardan oynanıp konsoldaki hafıza sadece kayıt ve diğer şeyler için olacak olursa yeter ama diğer türlü sıkıntı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eğer oyunlar kartuşlardan oynanıp konsoldaki hafıza sadece kayıt ve diğer şeyler için olacak olursa yeter ama diğer türlü sıkıntı...

Dediğin gibi hafıza, kayıt, virtual console, diğer uygulamalar için 32 gb ayrılmış bir alandır. Yani kartuş satış lobisi iyi çalışmış
  • quote:

quote:

Dediğin gibi hafıza, kayıt, virtual console, diğer uygulamalar için 32 gb ayrılmış bir alandır. Yani kartuş satış lobisi iyi çalışmış

Belki de ondan Gamestop Ceo suna oynatmışlardır

• quote:

quote:

quote:

Belki de ondan Gamestop Ceo suna oynatmışlardır

Oyun kartuşları kaç GB olacak acaba o da soru işareti. Bari onda kısıtlama olmaz.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.