Şimdi Ara

Nissan GT-R. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu supersporcularda yediremiyorlar bi turlu.

Yok baska segment yok apaci isi.

Yahu tokatliyor mu tokatliyor.Daha ne istiyonuz

Ayrica motoru el yapimiAtes kirmizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Gtr süper sport segmenti değilse hangi segmenttedir ve neden çünkü ben süper sport diye biliyordum merak ettim açıkcası

impreza sti mitsu evo m3 carrera gibi araçların bulunduğu spor coupe segmentinde kendileri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Gtr süper sport segmenti değilse hangi segmenttedir ve neden çünkü ben süper sport diye biliyordum merak ettim açıkcası

impreza sti mitsu evo m3 carrera gibi araçların bulunduğu spor coupe segmentinde kendileri.

Mesela ferraride tek kapı oda mı sport coupe oluyor o zaman , ss sadece 4 kapılar için mi
  • quote:

Mesela ferraride tek kapı oda mı sport coupe oluyor o zaman , ss sadece 4 kapılar için mi

tek kapılıkla ilgisi yok mevzunun.
    Süper spor olmak arabayı dibine kadar modlayıp dragda geçmek değil.
    Tasarım,imaj gibi birçok mevzu giriyor işin içine.
    Şöyle düşün,aventador,458 gibi araçlar gtr ın yanına parketse gtr orada biter.
  • Tanıdığımda var Nissan GT-R Black Edition. Ben böyle bir araba görmedim. Ferrariden vs çok daha değişik bir araç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bitmez hocam bitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Bitmez hocam bitmez

işte senin demenle olmuyor bazı işler canımsın:)
  • quote:

quote:

Tam anlamadım gene ama neyse

Teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic
    ferrari 458 den ve porsche GT3 RS den de daha hızlı o pistte. istediği kadar hızlı olsun kimse bu araçlar dururken GTR ın yüzüne bakmaz.

konuyu açan arkadaş üzerine alınmasın da,forumda bir apaçi gtr grubu vardı bir dönem.
    GTR ı spor coupe segmentinden alıp,süper spor otomobil segmentine sokuyorlardı,dibine kadar modifiye görmüş gtr ların drag yarışlarını yayınlıyordu bu zadeler
    GTR kendi bulunduğu sınıfta gerçekten de özel bir otomobil,ama süper spor standartlarının dışında.
    Bunu söylediğin zaman düşman oluyorlar sana apaçiler,ama evrenin tek gerçeği var,apaçi evreni diye paralel bir evrenimiz yok ne yazık ki

hatırlıyorum o konuyu,bende 2006'dan beri üyeyim bir çok zaman takip ettim yazmadım..işte nasıl olurda porsche aktarmasına aerodinamiğine sahip olur fln filan muhabbetleri çok dondu japon bir olurmu vs vs..bir yerde yeri yurdu ayrı sınıf segmentte ama başarıyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gestapo SS

hatırlıyorum o konuyu,bende 2006'dan beri üyeyim bir çok zaman takip ettim yazmadım..işte nasıl olurda porsche aktarmasına aerodinamiğine sahip olur fln filan muhabbetleri çok dondu japon bir olurmu vs vs..bir yerde yeri yurdu ayrı sınıf segmentte ama başarıyorlar..

burada japonyayı tartışmıyoruz zaten,japonlar da süper spor üretebildiklerini çoktan kanıtlamış durumdalar.
    Sadece gtr süper spor sınıf bir araç değil,yoksa tüketimi hariç her yönüyle mükemmel.
  • Benim arabayla freni köklesem gösterge bu videodaki GT-R'ın yakıt göstergesi kadar düşmez.

İçti resmen içti, oh yarasınnn
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.