Şimdi Ara

nissan juke mu renault capture mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
17.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • caldexter yanlış anlamanızı istemem fakat juke capturdan daha dar bir araç arka koltuk diz mesafesi olarak juke satış personelininde kabul ettiği bir durum bu sadece bilgilendirmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madwish -- 27 Haziran 2013; 20:57:19 >
  • Reno alma 5 para etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madwish

:) çok bi fikir alamadım farklı araba tavsiyeleri için çok teşekkürler fakat insanın araştırdıkça kafası karışıyor :) ben daha çok bu iki modelin olumlu ve olumsuz yanlarını bilmek istiyorum hiç değilse ne kötülüğü varsa bilerek göze alarak alayım, yada ondan sonra başka modeller bakayım. tekrardan çok teşekkürler dikkate alacağım farklı marka tavsiyelerini fakat bu iki model arasında daha detaylı bilgi istiyorum mümkünse.

Selamlar.
    Siz iki araç arasında kalmışsınız ama aynı fiyata daha üst sınıf bir araç alabileceğinizi unutmayın. Biz Juke alırken daha çok şehir içi kullanılacağı için ve eşim kullanacağı için aldık. Bu araçlar için beklentinizi B sınıfına göre ayarlayın bence. Arka kısım dar ve bagaj küçük. Bunlar dışında benim takıldığım olumsuz bir yönü yok. Şehir içi kullanımı keyifli, performans tatminkar. Yüksek sürüş pozisyonu kişisel bir şey.
    Alacağınız araç hayırlı olsun..

• Nissan Juke`nin tasarımı çok farklı. Renault Captur dersem kalite ve güvenlikten şüphe duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Priora

Nissan Juke`nin tasarımı çok farklı. Renault Captur dersem kalite ve güvenlikten şüphe duyarım.

Renault'a biraz haksızlık yapmışsınız.Adamların nerdeyse tüm arabaları Euro ncap'ı 5 yıldızla geçiyor.

• renault bende çok sevmiyordum ama son zamanlarda dahada iyi gibiler özellikle bu captur yeni clio4 bana çok başarılı geldi önyargılarımı kırdılar resmen bence sizde bi şans verin bence hakkını verecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

Orijinalden alıntı: Priora

Nissan Juke`nin tasarımı çok farklı. Renault Captur dersem kalite ve güvenlikten şüphe duyarım.

Renault'a biraz haksızlık yapmışsınız.Adamların nerdeyse tüm arabaları Euro ncap'ı 5 yıldızla geçiyor.

Bunu şimdi sizden duydum bakmamış olabilirim ama tahmin etmiş oldum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.