Şimdi Ara

No astral and No immortal +6 pardon +7 ^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  No astral and No immortal +6  pardon +7 ^^

bendemi acaba +5 +6 basma taktikleri versem napsam :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ant0ny0 -- 22 Mayıs 2007; 22:20:40 >

• taktiklerini bekliyoruz hacım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellocan

taktiklerini bekliyoruz hacım
    önce atçıya gidip lvl 10 atı alıyoruz...arkasından hotandan aldığımız atla jangana kadar gidiyoruz...janganda military camp ' a giriyoruz ve yanımıza aldığımız 50 tane hp potu sırayla içmeye başlıyoruz..

İşte tam o sırada all chat a " bismillahirahmanirrahim " yazıyoruz ve
    shieldi koyup elixir + luck powder ı koyuyoruz , gözlerimizi kapayıp fuse diyoruz...

Ps:alıntıdır by extran0bbbi hehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ant0ny0

önce atçıya gidip lvl 10 atı alıyoruz...arkasından hotandan aldığımız atla jangana kadar gidiyoruz...janganda military camp ' a giriyoruz ve yanımıza aldığımız 50 tane hp potu sırayla içmeye başlıyoruz..

shieldi koyup elixir + luck powder ı koyuyoruz , gözlerimizi kapayıp fuse diyoruz...

Alıntıları Göster
    hacu tam + basarken zerke basıyozmu zerksiz olmaz he

• bende ezıkken 16 yada o sekıl 21 de olabılır kalkanı +5 e koydum br felan bılmıodum kek gıbı para harcadım ama bırıne 750 k ya kakaladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasojenX

bende ezıkken 16 yada o sekıl 21 de olabılır kalkanı +5 e koydum br felan bılmıodum kek gıbı para harcadım ama bırıne 750 k ya kakaladım
    quote:

Orjinalden alıntı: fasojenX

bende ezıkken 16 yada o sekıl 21 de olabılır kalkanı +5 e koydum br felan bılmıodum kek gıbı para harcadım ama bırıne 750 k ya kakaladım

750 k iyi para

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fasojenX

750 k iyi para

Alıntıları Göster
    Galiba sınırları zorladım...

No astral and No immortal +6  pardon +7 ^^

• quote:

Galiba sınırları zorladım...

Alıntıları Göster
    harbi zorlamışsın . Bize olmazki böle şans

• quote:

Orijinalden alıntı: C_nedra

harbi zorlamışsın . Bize olmazki böle şans

Alıntıları Göster
    Tebrikler... Başarılarının devamını dilerim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 258 Noise

Tebrikler... Başarılarının devamını dilerim!

Alıntıları Göster
    bari br basayımda kullanayım ^^
  • quote:

bari br basayımda kullanayım ^^

Alıntıları Göster
    Vayy be helal sana ne diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: spydevil

Alıntıları Göster
    mem0 yok sana agility^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: spydevil

Alıntıları Göster
    beyler bu + basma olayının gerçekten bi yöntemi yok demi adamda astral yok bişey yok +7 yapmış ya biz daha +3 zor yapıyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesplash

beyler bu + basma olayının gerçekten bi yöntemi yok demi adamda astral yok bişey yok +7 yapmış ya biz daha +3 zor yapıyoz

Alıntıları Göster
    tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadowboys

tebrikler

Alıntıları Göster
    sanki bana +90 basmı$ gibi :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: P!ON

Alıntıları Göster
    tebrikler memo iyi yapmişin ama taktik yok extranoobunki artık bayatladı yeni taktikler üretmemiz lazım he bu arada geçende bende 64 kalkanı no astral no immortal no lucky no steady yani bomboştu kalkan +5 yaptım tırsa tırsa bastım ama oldu ehuehe

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Clown

tebrikler memo iyi yapmişin ama taktik yok extranoobunki artık bayatladı yeni taktikler üretmemiz lazım he bu arada geçende bende 64 kalkanı no astral no immortal no lucky no steady yani bomboştu kalkan +5 yaptım tırsa tırsa bastım ama oldu ehuehe

Alıntıları Göster
    taktik maktik yok doldur çantaya elix bas gitsin :D 2 gündür +6 yakıyoz deniyoz bakalım ne zaman uçacak silah. bi tane de +7 yaktı arkadaş. neymiş astral mastral taktik falan.. dayan elixire ver dumanı gitsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: P!ON

Alıntıları Göster
    biraz uğraşarak bu hale ulaştı :P

• quote:

Orijinalden alıntı: raytracer

taktik maktik yok doldur çantaya elix bas gitsin :D 2 gündür +6 yakıyoz deniyoz bakalım ne zaman uçacak silah. bi tane de +7 yaktı arkadaş. neymiş astral mastral taktik falan.. dayan elixire ver dumanı gitsin..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: raytracer

Sende benim mesajımı ciddiye aldın he? ciddimisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Clown -- 23 Mayıs 2007; 2:45:58 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ant0ny0

Bende Kalkanıma +7 Basarken Bismillahirrahmanirrahim yazmıştım, Bi Baktım +7 Olmuş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.