Şimdi Ara

no fan, no ses,ya ısınma ona da no.peki nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar adamlar düşünmüş taşınmış biz bu bilgisayardan fanı alırsak yakmadan olmazmı diye veeeeeeeeeeeee işte sonuç.inanmayacaksınız belki ama yemeklik sıvı yağ ile doldurmuşlar kasayı.devamı www.tomshardware.com.tr adresinde inanmayan baksın.hemde athlon fx 55 işlemci ile... bu arada ben remini ekleyemedim bilen varsa beni unutmasın lütfen.

• önizlemede resimleri göremeyince herhalde ekleyemedim demiştim meğerse tamammış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zumbak

önizlemede resimleri göremeyince herhalde ekleyemedim demiştim meğerse tamammış.
    yaw bu yağ işi üst konu yapılsında artık hergün beşer beşer konu açılmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjv16

Alıntıları Göster
    wallaya...ya hangimiz bunu kullanırki.....ben öyle hiç kusura bakmasınlar yağın içine koymam sistemi , bit lenir fln aman

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bjv16

Sıvı yağ satıcıları birer birer açıyo işte.

• quote:

Alıntıları Göster
    yeter artık bu kaçıncı konu

• quote:

Orijinalden alıntı: talaria

yeter artık bu kaçıncı konu

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

quote:

Orjinalden alıntı: bjv16

Sıvı yağ satıcıları birer birer açıyo işte.

Alıntıları Göster
    teessüf edrim sadece paylaşmak istemiştim.hemde üst konu falan acemi olduğum için konu açtım.bilginize...

• quote:

teessüf edrim sadece paylaşmak istemiştim.hemde üst konu falan acemi olduğum için konu açtım.bilginize...

Alıntıları Göster
    neden kimse bir süre sonra yağ ısındığında yağın nasıl soğutulacağını sorgulamıyor?
    uygulanabilirliği çok zor ve pek bir anlamı olmayan bir sistem.

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: zumbak

kusura bakma kardeş acemiymişsin görmedik saol gene de paylaşımın için. ama ana sayfaya bakarsan bi üç tane bu konudan görürsün o yüzdendi tepkimiz. foruma hoşgeldin

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zumbak

kusura bakma kardeş acemiymişsin görmedik saol gene de paylaşımın için. ama ana sayfaya bakarsan bi üç tane bu konudan görürsün o yüzdendi tepkimiz. foruma hoşgeldin

Alıntıları Göster
    yağ kolay ısınmaz arkadaşım motorlarda da kullanılır yağ soğutması adamların bir bildiği vardır merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nascimento

yağ kolay ısınmaz arkadaşım motorlarda da kullanılır yağ soğutması adamların bir bildiği vardır merak etme.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: harunrasit

Yağ kolay ısınmaz ama arkadasın resmini koydugu yağ sogutma sisteminde FX55 var o da kolay sogumaz

sen git sisteme deli paralar yatır kalk sonra kalk 30lt yağın içine sok saçmalık(kişisel fikrim) kendi su sogutmanı yap daha iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: psy_dreams

quote:

Orjinalden alıntı: harunrasit

Yağ kolay ısınmaz ama arkadasın resmini koydugu yağ sogutma sisteminde FX55 var o da kolay sogumaz

sen git sisteme deli paralar yatır kalk sonra kalk 30lt yağın içine sok saçmalık(kişisel fikrim) kendi su sogutmanı yap daha iyi...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuzki zaten bu sadece pratikte bi deney hepsi o. Gidin fx55 i bizim gibi yağın içine koyun demiyo adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Solu

Arkadaşlar neyi tartışıyorsunuzki zaten bu sadece pratikte bi deney hepsi o. Gidin fx55 i bizim gibi yağın içine koyun demiyo adamlar.

Alıntıları Göster
    Tartısılan birsey yok ancak su bi gercek ki nasıl kurubuz ln2 vs sogutmalar paratikte deney olarak basladıysa eninde sonunda yaygınlasır..ki yağ sogutmayı nette gordugum kadarıyla gunluk kullanan kişiler var

• quote:

Orijinalden alıntı: psy_dreams

Tartısılan birsey yok ancak su bi gercek ki nasıl kurubuz ln2 vs sogutmalar paratikte deney olarak basladıysa eninde sonunda yaygınlasır..ki yağ sogutmayı nette gordugum kadarıyla gunluk kullanan kişiler var

Alıntıları Göster
    kardesim amd fritoz olarak kullanirsin ne olur bakınız multitasking

• quote:

Orijinalden alıntı: Nascimento

kardesim amd fritoz olarak kullanirsin ne olur bakınız multitasking

Alıntıları Göster
    super yawww :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: febor_amd

super yawww :D

Alıntıları Göster
    sorun o degılde sıstemı upgrade edınce elımızdekı ıslemcı board ı nasıl yagdan kurtarıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

sorun o degılde sıstemı upgrade edınce elımızdekı ıslemcı board ı nasıl yagdan kurtarıcaz

Alıntıları Göster
    hortlatmışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAG

hortlatmışsınız

Alıntıları Göster
    abi yağ içinde kalmış kasa bide içine patates atıp kızartalım
    Şaka bi yana mesela bu çalışmayı yaptuk.sonra yağı boşaltıktan sonra yağ içinde kalacak bütün parçalar.temiz bi çalışma değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis_01

abi yağ içinde kalmış kasa bide içine patates atıp kızartalım
    Şaka bi yana mesela bu çalışmayı yaptuk.sonra yağı boşaltıktan sonra yağ içinde kalacak bütün parçalar.temiz bi çalışma değil.

Alıntıları Göster
    sistemi eski haline döndürmek için ..yağı boşaltıp...kaynamış suya(30 litre) biraz bulaşık deterjanı koyup ..bi çay pardağı kadar da klorak eklesek...kasanın içine boşaltsak..pırıl pırıl parlarmı parçalar acaba

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.