Şimdi Ara

Nocturne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nocturne almak istiyorum fakat şu anki durumu nasıl oynanır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ilk levelda ultisinin cooldown u yuksek ve range i kisa. Offtank olarak oynanabilir devourer la

• Gayet iyi durumda bence. Tek sıkıntısı ulti cooldownu. O yüzden ultiyi atacağın kişiyi iyi belirlemen gerekiyor.
  • oynanır
  • Ultiyi attığın an asist yada skor alıcaksın Ulti boşa çıkarsa oyundan düşmeye başlayabilir
  • kha'zix değil mi la o
  • Feral Flare varken vazgeçilmez jungle şampiyonlarımdan biriydi.
  • Oldum olası çok hoşuma giden bir şampiyon bir türlü nasip olmamıştı almak ama şimdi alacağım :)
  • Ulti cd sıkıntı bitek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asator

Oldum olası çok hoşuma giden bir şampiyon bir türlü nasip olmamıştı almak ama şimdi alacağım :)

kesinlikle benimde hoşuma gidiyor. değişik bir çekiciliği var. ama bende freeler dışında oynamadım
  • O kadarda iyi değil tmm 1 e 1 de fena sayılmaz ama gankleri çok iyi değil ultisiz hele hiç iyi değil , ultinin menzili de ilk lwl da lee nin 2.q suna yakın bişey
  • Ulti atarken ekranin kararmasi bile beni korkutmaya yetiyor. Sahsen hic oynamasam da heronun cekiciligi var.

• Feral flare zamanında favori ormancılarımdan biriydi. Botrk,youmuu,ff çıkman karşı adc'yi silmeye yetiyordu. Şu an kombinasyonuna uygun bir takımda halen oynanabilir. Karizmasını,konuşmalarını saymıyorum bile. Noc iyidir.

• denk gelirde e channeli tamamlarsan ve q nun üzerindeysen tfda 800 movspeed ile dolaşıyosun,malphitedan sonra adclerin belalarından biri bence
  • FFyi silmelerinden sonra oynamaktan zevk alamadığım ve bıraktığım iki şampiyondan biri

• Noc u atınca acaba banamı uçacak korkusu için bile alınır o etrafın kararması felan
    İlk seviye u çok kısa ganglarda korkutursan kesin kill alırsınız jung temizlemek Pasif sayesinde kolay bence almalısın

• güçlü şampiyon ama early gankleri zayıf ultisine çok bağımlı ve ulti cd si çok yüksek. ama yapıştım mı bırakmaz tflerde doğru oynanırsa oyun kazandırır kolaylıkla...
  • 1 tank item ile 3v5 taşıyarak maç almıştım.
    Zamanlama önemli deryuz teq atacağı sırada w ye basarsan deryuz teq yiyor
  • Gayet uygun herkes bahsetmiş ilk seviyede u cd ı cidden çok yüksek(~2.30dk) ve range i kısa.ama off tank kasarsan çok deli iş yapıyor öneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.