Şimdi Ara

Nofaptan esinlenip no game yaptım soruları alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dediğim gibi oyunları bıraktım soruları alayım yaş 24

• Neler oynuyordun ? Bir de belli bi süreyle mi bıraktın yoksa gittiği kadar mı
    Ayrıca neden böyle bi karar aldın ?
  • Dirtyphonics kullanıcısına yanıt
    Lol ve pubg oynuyordum günde 13 14 saati bulduğu oluyordu kendime ve çevreme vakit ayırmayı geç yemek sigara ve bilgisayar modundaydım uzun süredir ve temelli bırakmayı düşünüyorum
  • Öncelikli olarak sigarayi biraksaydin dostum. Sigara içen insanlar ortalama 28 yıl erken ölür. Çok bilgisayar oynamak ise senin en fazla gerizekalı yapar.
  • 6 yıldır bilgisayar oyunu görmedim.Delleniyorum valla
  • e 13 14 saatin yerine ne koyacaksın?
  • THECERN kullanıcısına yanıt
    Valla ilk haftamdayım sabahları erken kalkmaya başladım 7 8 gibi uyanıyorum kendi kendime öğrenci evindeyim güzel bir kahvaltı hazırlıyorum kendime ki bu öğrenci evinde güzel bir durum öğlene kadar derslere bakıyorum öğlen dışarı bir kaç arkadaşla buluşmaya çıkıyorum akşama doğru geldiğimdeyse 2 3 saat civarı kitap okuyup geri kalan süreçte de forumlarda takılıyorum araştırmalar yapıyorum bölümümle alakalı aslında rutin şeyler ama uzun süredir yapmayınca farklılık hissettiriyor
  • oynadığın oyunlar birşeye benzeseymiş bari
  • Suzuya.Juuzou kullanıcısına yanıt
    Hocam bir oyunda sabit kalıyorum geçen yıla kadar da knight online oyununa bağlıydım yıllarca bırakamadım aslında dediğiniz gibi değmiyordu da oynadığım oyunlar şöyle bir düşününce
  • Ben de no job devrimini başlatıyorum kardeşim, herkes işini bıraksın.
  • lol pubg gibi kanser oyunları bırak tabi
  • Hayatsiz adamin maceralari simdi bir sey degisecek sanki hayallerde yasiyonuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.