Şimdi Ara

noise canceling (ortam gurultusunu engelleyen kulaklık sistemi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
6.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Denon'un AH-NC732 modelini kullaniyorum. tek pille calisiyo ve kesinlikle agir degil. ucak yolculuklarinda westone 3 e tercih ediyorum denonu. ses kalitesinden degil, sagladigi izolasyondan oturu. ama disarida kullanmak icin kanimca kulak-ici daha mantikli olabilir. custom fit ler izolasyon konusunda daha basarili universal fitlere kiyasla ama faturaya da fazlasiyla yansiyo. tam olarak kullanim alanin neresidir bilemiyorum ama, pasif engelleme yeterli olucaktir diye dusunuyorum ben de.
  • noise cancelling sistemin çalışması için içerisinde DSP olması lazım.o boyutta o güçteki bir DSP ses kalitesinin çoğunu alıp götürecektir.
    bu sistem gürültülü ortamda telsiz konuşmaları için biçilmiş kaftandır doğru fakat kaliteli müziği katleden bir şeyden başkası olamaz.
  • Kulağınızı iyi saran tam boy taçlı kulaklıklar ile ortam sesini %60 - 75 oranında azaltabilirsiniz.
  • Beats By Dre ibeats kullanıyorum hiçbir şey duymuyorum önerebilirim ama kulakiçi kulaklık yanımda bağırıyorlar mesela test ettim bayağı hiç duymuyorum
  • Arkadaşlar, benim istediğim müzik dinelemeden dış sesin kesilmesi.mağazalara sorduğumda ise 450+ fiyat verdiler.birini taktığımda ise hiç etki etmedi. Acaba o özelliği açmadığım için mi etki etmedi kulaklık ? Ve üst kattan gelen tadilat vs seslerini önler mi bu şey yoksa sadece uçak vs devamlı gelen sesler için mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cliffburnstein

bende mdr nc50a mdr nc11a bide philips hn060 var

Hocam mdr-nc11a'nın performansından memnun musunuz acaba? Sansa Clip Zip ile kullanmayı düşünüyorum.
  • Konu hortlayacak ama ne yapalım. :)

Arkadaşlar, Bose QC25 aldım, iki gündür de kullanıyorum. Gerçekten çok güzel fakat kafama birşey takıldı, acaba QC 20 Noise Canceling konusunda QC 25 kadar başarılı mı, QC 25 ile yaya halde insanların fazlaca dikkatini çekiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.