Şimdi Ara

Nokia 6230 MMC Kart okuma hatası.... (acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 6230'um ile 256mb mmc kartı gayet uyumlu bir şekilde kullanabiliyordum ancak bu gün "Galeri" içerisinde MMC kartın var olmadığını fark ettim. Yani telefon hafıza kartını görmüyor. Kartın sağlam olup olmadığını kart okuyucu - bilgisayar yardımıyla kontrol ettim, mmc kart sağlam. Ayrıca galeri içerisinde mmc kart görünmemesine rağmen, hafıza durumunu kontrol ettiğimde mmc kartın var olduğunu gösteriyor ama kartı tanımıyor.

Ayrıca galeri içerisindeki "telefon hafızasında" örneğin resimlerimin ya da melodilerimin bulunduğu klasörler de sapıtmış durumda. Örneğin bir klasörede içerisinde 654kb'lık dosya olduğunu söylüyor ama klasörün içini açıyorum ya boş ya da farklı kapasiteli bir tek dosya var.

Telefonu farbrika ayarlarına döndürdüm ama sorun çözülmesi. Sizce bunu nasıl halledebilirim...?

Bu soru daha önce sorulduysa ya da yanlış yer altına açtıysam özür dilerim arama yaptım ama bulamadım, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Not: kusura bakmayın soru biraz uzun ve karışık oldu. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

• kartı bıcımlendır bende de olmustu bıcımlendırmede yarıda kesılıyordu kesılırse kartı at cope yanıo kart bozulmus bıcımlerse okeydır ama sen yınede bır kac kısıden daha fıkır al

SAYGILAR
  • 6230 ile birlikte gelen 32mb'lık mmc kartı da denedim, onda da aynı durum söz konusu. Bu arada kartı formatlamayı da denedim ancak sorun devam ediyor. Lütfen tüm fikirlere açığım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.