Şimdi Ara

Nokia 6230 - Resimdeki Nokta !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Tefonumla resimler çektim PC SUİTE ile bilgisayara aktardım ve gördümki her resmin aynı yerinde ortada küçük ama gıcık bir ufak siyah nokta duruyor.Kapağı sildim taktım resim çektim sonuç yine aynı.Telefondaki resimde nokta hiç belli olmuyor.Acaba bu pikselle ilgili bir sorunmu yoksa lensin içine tozmu kaçmıştır? Video kaydı yaptım belki orda olmaz diye,ama aynı nokta gene karşıma çıktı.Bilgisi olan varmı.
    Yardımlarınız için TŞK.

(SİNEK KÜÇÜKTÜR AMA BULANDIRIR MİSALİ)

• Problemin lensten kaynaklanıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

Problemin lensten kaynaklanıyor...

ARKADAŞA KATILIYORUM
  • +1

Kesinlikle lenste problem vardır.
  • lensin ortasın çizik fln olabilir
  • Cevaplarınız için Teşekkürler.Peki bu lensi değiştirme imkanı varmı.Kaça patlar, telefonu açtırmaya değermi.?Ayrıca benim anlamadığım lens zaten kapağın altında nasıl çizilebilir, acaba toz falan girmiş olmasın?

(Arkadaşlar birde nokta öyle biryerdeki hani kıyıda köşede olsa birşey demeyeceğim.Resimlerdeki yüzlere bakın görürsünüz.Sanki yüzümüzde kara
    sinek varmış gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLAT73 -- 28 Temmuz 2006; 23:30:41 >

• Bu problem sonradan mı meydana geldi; yoksa telefonu aldığından beri var mı?
    Bu problemin çizik veya tozdan kaynaklandığını sanmıyorum.
  • Ustam telefon iki aylık.Çektiğim resimler hep telefonda durduğu için farkına varmadım çünkü telefondaki resimlerde hiç bir şey anlaşılmıyor.Ne zaman bilgisayara aktardım o zaman farkettim.Bende çizik değilde telefonun içinde belki lensin içine toz kaçtığını sanıyorum.Neyse herhalde bi tamirciye göstereceğiz ???
  • aha hocam bu problemin bi değişii bende vardı (w800i) ve servise verdim büyük ihtimalle değişicek dediler ama belli olmaz parça yurtdışından geliyormuş bulabilirlerse takıcaklarmış yani donanımsal olduğu için değiştirme oranları daha fazla bence bi servise ver
  •  Nokia 6230 - Resimdeki Nokta !!!

işte o hain leke
  • Hocam seninki lekeyi geçmiş bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: pashafendy

Hocam seninki lekeyi geçmiş bea

Sorma hocam az canımı sıkmadı o leke ya da herneyse
  • sanki makine yagına dokunup kamera lensine dokunulmus gbi w800i nin resimdeki leke
  • Keşke ole olsa hocam silerdik geçerdi ama deildi30-35 kere sildim wla yinede çıkmadısonra koydum kutuya verdm servise
    quote:

Orjinalden alıntı: LostNdumb

sanki makine yagına dokunup kamera lensine dokunulmus gbi w800i nin resimdeki leke

• senın sorunun sankı poınt'e sıyah nokta koymusun gıbı
    Ama adamın canını sıkır o lekeler sılersın olmaz sonra o leke yokmus gıbı davranırsın yıne olmaz sorunun cozumu TEKNIK SERVIS de
  • Bilgi ve yardımlarınız için teşekkürler.Bizede servis yolu göründü.Artık değişecekmi yoksa başka birşeymi göreceğiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.