Şimdi Ara

Nokia 6267 detaylı inceleme denilebilir (: resim eklendi 2. sayfada) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
21.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jet0n hocam ve diğerleri..Nerelerdesiniz bir yardım edin
  • 1.5 saatte şarj olmuyo çünkü daha uzun sürede şarj oluyo. ona görede 3-4 gün gidiyo şarj. şarj olunca o batarya resmi sabit kalıyo...
  • normal kosullarda 1.5 saatte dolması lazım
    batarya dolduğunda bir uyarı vermiyor..
    yaklaşık 2 saat geçtiğinde hala batarya aşağı yukarı iniyordu
    şarj aletini çıkarıp tekrar taktım bu sefer batarya dolu uyarısını verdi..
    sanırım arıza var
  • Güncel fiyat listesi (21.01.2008):

Ereyon.com.tr: 418 YTL / 414 YTL (Havale indirimi)
    KVK.com: 491 YTL
    Genpatech.com: 479 YTL / 460 YTL (Havale indirimi)
    Hepsiburada.com: 444 YTL / 431 YTL (Havale indirimi)
  • 6267 için program tema paylaşalım ustalar...
  • - tema bulabilen arkadaşlar burada paylaşabilirse çok memnun olurum

- Telefonun kötü resim çektiğini bu forumda öğrendim.Bana göre gayet başarılı bir çekimi var.Kullandığım halde buna şaşırdım.Video kaliteside evimdeki dijital fotoğraf makinamın çok çok ötesinde.Akşamları evde çektiğim videolar kesinlikle karanlık değil ayrıca video boyutu çok büyük pcde sorunsuz izleyebilirsiniz.

- telefonu 18 taksit 480 ytl ye ankara mavi bilgisayardan aldım. yaklaşık 1 buçuk ay oldu.telefonum çalınsa koybolsa parçalansa tereddüt etmeden yine aynı modeli alırım.. herkese tavsiye ediyorum.

- kullanan arkadaşlar tema arıyorum...
  • hayırlı olsun telefonun
    evet ışık koşulları iyise fena değil çekimler
    biraz pahalı almışsın ama yinede iyi..hayırlı olsun tekrar
    quote:

Orjinalden alıntı: kaptan85

- tema bulabilen arkadaşlar burada paylaşabilirse çok memnun olurum

- Telefonun kötü resim çektiğini bu forumda öğrendim.Bana göre gayet başarılı bir çekimi var.Kullandığım halde buna şaşırdım.Video kaliteside evimdeki dijital fotoğraf makinamın çok çok ötesinde.Akşamları evde çektiğim videolar kesinlikle karanlık değil ayrıca video boyutu çok büyük pcde sorunsuz izleyebilirsiniz.

- telefonu 18 taksit 480 ytl ye ankara mavi bilgisayardan aldım. yaklaşık 1 buçuk ay oldu.telefonum çalınsa koybolsa parçalansa tereddüt etmeden yine aynı modeli alırım.. herkese tavsiye ediyorum.

- kullanan arkadaşlar tema arıyorum...

• hayırlı olsun arkadaşım temalar tamamen 6300 ile aynı temaları kullanıyorum forumdan yükleyebilirsiniz bende seviyorum telefonumu ;)

şarj olayında ise telefon acıkken şarj edin böylece o yanıp sönmeyi yapmaz anlayabilirsiniz telin ne zaman dolduğunu.

bi kaç gündür giremiyordum internete ondan ihmal ettim. bu arada telefon flash destekli görüntüleri kabul ediyor isterseniz duvar kağıdı yada ekran koruyucu yapabiliyorsunuz.
  • evet sarj olayındaki o yanıp sönme sanırım yazılım hatası..ileride belki yeni versiyonla düzelir..
    telefon gerçekten cok güzel nazar değmesin
    quote:

Orjinalden alıntı: jet0n

hayırlı olsun arkadaşım temalar tamamen 6300 ile aynı temaları kullanıyorum forumdan yükleyebilirsiniz bende seviyorum telefonumu ;)

şarj olayında ise telefon acıkken şarj edin böylece o yanıp sönmeyi yapmaz anlayabilirsiniz telin ne zaman dolduğunu.

bi kaç gündür giremiyordum internete ondan ihmal ettim. bu arada telefon flash destekli görüntüleri kabul ediyor isterseniz duvar kağıdı yada ekran koruyucu yapabiliyorsunuz.
  • arkadaşlar kimse yok mu? biraz güncel tutalım daha yeni yeni duyulmaya başladı telefon
  • Güncel fiyat listesi (06.02.2008)

Ereyon.com: 404 YTL / 400 YTL (Havale indirimi)
    Genpatech.com: 476 YTL / 457 YTL (Havale indirimi)
    KVK.com: 491 YTL
    Hepsiburada.com: 439 YTL / 426 YTL (Havale indirimi)
  • acaba 3.25 versiyonunun 3.22 den bir üstünlüğü var mı ona göre update yapacağım
  • EKRAN IŞIĞININ ŞİDDETİ AYARLANAMAMASI ÇOK KÖTÜ...TELEFONLARI GECE ÇOK KURCALAYAN BİRİYİM GECE GÖZÜMÜ ALIYOR..KISMA İMKANIM YOKMU IŞIĞI
  • ekranın ışığı gercekten dediğğn gibi rahatsız edebiliyor. belki fimware güncellemelerinde çözerler.

safranboy update yaptınmı acaba ben korkuyorum bu telefon nolarını falan siler diye daha yapamadım ubdate.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jet0n

safranboy update yaptınmı acaba ben korkuyorum bu telefon nolarını falan siler diye daha yapamadım ubdate.

update yapmadım, zaten eğer çokta fark edecek bir değişiklik yoksa yapmam..
    yapmadan önce telefonun yedeğini alırsan hiçbir sorun olmaz..Bazen yedek alırken sorun olabiliyor eğer sorun yaşarsan kendin telefon rehberini hafıza kartını olduğu gibi yedekle.Hiçbir sorun yaşamazsın o zaman
  • 6267 ler bilgisayara piyasada satılan mini usb kablolar ile bağlanabiliyormu yoksa orjinal kablomu olması lazım...şimdiden teşekkürler
  • bağlanır ben usb harddisk kablosunu kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysafran -- 12 Şubat 2008; 22:10:37 >
  • teşekkür ederim ilgilendiğin için...
  • Güncel fiyat listesi (12.02.2008)

Ereyon.com: 407YTL / 403 YTL (Havale indirimi)
    KVK.com: 510 YTL
    Genpatech.com: 484 YTL / 465 YTL (Havale indirimi)
    Hepsiburada.com: 396 YTL / 384 YTL (Havale indirimi)
  • evet hepsiburada güzel bir indirim yapmış ilgilenenler için iyi fırsat kesinlikle öneriyorum bu telefonu
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Güncel fiyat listesi (12.02.2008)

Ereyon.com: 407YTL / 403 YTL (Havale indirimi)
    KVK.com: 510 YTL
    Genpatech.com: 484 YTL / 465 YTL (Havale indirimi)
    Hepsiburada.com: 396 YTL / 384 YTL (Havale indirimi)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.