Şimdi Ara

NOKIA ASHA 301 HAKKINDAKİ ÖZELLİKLERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
20.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    önerii varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: motorcu35

önerii varmı

Asha 303-302-306-205.

HB'de 270-320 TL arası bu telefonlar.
  • çakışan uygulamalar sorunuyla karşılaşan oldumu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia Asha 301 Değil, Nokia 301 Aşağıdaki Linki İnceleyebilirsiniz. Bende Nokia 301 Kullanıyorum.

http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/301/

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 23 Temmuz 2013; 22:22:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MotoDahi

Nokia Asha 301 Değil, Nokia 301 Aşağıdaki Linki İnceleyebilirsiniz. Bende Nokia 301 Kullanıyorum.

Hayırlı Forumlar.

206 kadar güzelmi telefonunuz
  • Merhaba Zevk Meselesi Sen Nokia 206 Seviyorsun Ve Kullanıyorsun Ben Nokia 301 Seviyorum Ve Kullanıyorum. Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz. Hayırlı Forumlar.
  • tabiii

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 22 Eylül 2013; 13:26:55 >
  • Merhaba !!!
    Milllet bakın size NOKIA 301 in ınce noktasını anlatıcagım.

1.Adım: ayarlar----->telefon----->şebeke modu----->GSM yapın işte bu kadar şarj probleminiz
    çözülmüştür... bende 4-5 gün gidiyor ...
    2.Adım:---->ayarlar---->ekran ayarları---->arka ışık---->arka ışık yogunlugunu düşürün ayrıca isterseniz süreyide 10 sn yapabılırsınız...

Size şimdi neden şarjı çift modda çabuk bittiginidde anlatıyım...

Örnek olarak:::: siz 1 işte çalışsanız mı daha az yorulursunuz yoksa 2 mi?

Şarz bitmesinin bilimcesi::: telefon 1 yandan baz istasyonuyla olan iletişimini saglıyor bir yandanda 3,5 G iletişimini saglıyor buna baglı olarak şarz problemi ortaya çıkıyor benim yukarıda dedigim gibi yapın zaten farkı anlayacaksınız...
  • 301 ile asha 301 aynı mı?

birde memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

301 ile asha 301 aynı mı?

birde memnun musunuz?

Merhaba Aslında Asha 301 Değil Nokia 301 Detaylı Bilgi İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

Bende Nokia 301 Kullanıyorum. Merak Ettiğiniz Soru Olursa Bana Özel Mesaj Gönderebilirsiniz.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 24 Eylül 2013; 19:28:06 >
  • bende 301 alalı 1 ay oldu tercih sebebim şarj dı ve oda günlük 20 dk. ortalama kullanımla 5-6 gün gidiyor.ben daha uzun olmasını istiyordum 10 gün gitmeliydi istediğim olmadı.
    foto düşük seviyede .
  • Arkadaşlar ben bu telefonu 301 modem olarak kullanıcam Nokia Suit kurup PC ye ama merak ettim 3g hızını kullanabilirmiyim ve USB ile modem olarak kullandımda aynı anda USB den şarj oluyormu telefon kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
  • Cihaz tam mesajlaşmak için internet hızı da fena değil . kamerası da güzel ama şahane diyemem sadece pratik diyebilirim. aşırı övülcek bi tarafı yok mesaj ve basit internet kullanımı için harika o kadar uygulama vs beklemeyin bide ev ekranı çok pratik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşimde var.
    kötü yanları kamera flaşı, wifi ve işletim sistemi olmaması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • parasını haketmeyen bir telefon bence çift hatlı kullanmayacaksan
  • konu kilitt!
  • İlginç bir telefon olmuş, kameraya flaş koyulabilirdi.Malzeme kalitesi güzel standart bir telefon babam için aldım.
    Enpara N11 derken 192 TL'ye geldi.Başkada bu tarz telefon üretilmiyor zaten alternatif yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

İlginç bir telefon olmuş, kameraya flaş koyulabilirdi.Malzeme kalitesi güzel standart bir telefon babam için aldım.
    Enpara N11 derken 192 TL'ye geldi.Başkada bu tarz telefon üretilmiyor zaten alternatif yok

çok iyi fiyata almışsınız.

Son izlenimlerimi de aktarmak istiyorum. 2G ile 3 gündüz kullandım 4 diş batarya göstergesi 2 dişe daha düşmedi. Galiba 5 güne yakın gidecek.
    3G de kullanım süresi çok daha az olacaktır. Tahminim sürekli 3G de 2-3 gün ancak gider diye tahmin ediyorum.

301 ile konuşması çok rahat, konforlu, ahize sesi güçlü, ekran gayet iyi. kullanımı kolay. Hoparlörden de rahat konuşulabiliyor.
    Kısacası internetten ziyade konuşmak için şarjı iyi bir 2. telefon olarak ideal.

Bu arada kullanmadım ama 206 da konuşmak için gayet güzel görünüyor, fiyatı da daha uygun, 3G si yok ama çok konuşmak için almak isteyen biri için 3G olmaması da çok büyük eksiklik değildir, konuşma süresi teknik bilgilere göre 301 ile aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yüksel75

quote:

Orijinalden alıntı: blank42

İlginç bir telefon olmuş, kameraya flaş koyulabilirdi.Malzeme kalitesi güzel standart bir telefon babam için aldım.

çok iyi fiyata almışsınız.

Son izlenimlerimi de aktarmak istiyorum. 2G ile 3 gündüz kullandım 4 diş batarya göstergesi 2 dişe daha düşmedi. Galiba 5 güne yakın gidecek.
    3G de kullanım süresi çok daha az olacaktır. Tahminim sürekli 3G de 2-3 gün ancak gider diye tahmin ediyorum.

301 ile konuşması çok rahat, konforlu, ahize sesi güçlü, ekran gayet iyi. kullanımı kolay. Hoparlörden de rahat konuşulabiliyor.
    Kısacası internetten ziyade konuşmak için şarjı iyi bir 2. telefon olarak ideal.

Bu arada kullanmadım ama 206 da konuşmak için gayet güzel görünüyor, fiyatı da daha uygun, 3G si yok ama çok konuşmak için almak isteyen biri için 3G olmaması da çok büyük eksiklik değildir, konuşma süresi teknik bilgilere göre 301 ile aynı.

206'ın Kamerası VGA olunca 301 düşündüm.İnternetle alakası yok zaten babamın
    Bende beğendim eğer kronik sorunu olmazsa yıllarca kullanılır.

Yazılım güncellemesi çıktı mı peki ? Nasıl indiriliyor,Nerden güncelleniyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.