Şimdi Ara

nokia e 72 de mesenger sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar e72 mde msn yüklü fakat internete bağlı olduğum halde oturum açamaıyorm kişi listem güncelleniyor ama tam oturum açarken mesenger şuanda kullanım dışı ltfn daha sonra tekrar deneyin die bi uyarı veriyo bunun çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim

• Daha sonra tekrar denemek tek çözüm.....
  • valla kaç defa denedim sayısını bile bilmiorm herşeyi denedim ama olmuyo bu sorunu yaşayan yokmu başka
  • yardım edecek birisi yokmu arkadaşlar
  • "messenger şu anda kullanım dışı. lütfen daha sonra tekrar deneyin"

aynı uyarıyı bende alıyorum kaç gündür. aslında formatlamadan önce hiçbir sorun yoktu.
    çözümü yok mu bunun arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetesat

"messenger şu anda kullanım dışı. lütfen daha sonra tekrar deneyin"

aynı uyarıyı bende alıyorum kaç gündür. aslında formatlamadan önce hiçbir sorun yoktu.

bende şuanda çalışıyor. telefona yeni versiyon yüklediyseniz ondan olabilir. konularım içinde anlattığım yöntemide bir deneyebilirsiniz.(denerseniz neticeyi paylaşırsanız sevinirim) kolay gelsin
  • Aynı sorun N79'umda da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

Aynı sorun N79'umda da var.

msn içinde java animasyonda barındıran bir program. bazı yeni telefon yazılımlarından sonra java programaların çalışmadığını biliyoruz. eğer sizde yeni yazılım yüklediyseniz ve ondan sonra bu sorunu yaşıyorsanız yukardaki tavsiyemi deneyin derim. kolay gelsin....
  • çözüm bulan yok sanırım henüz :s javayı güncelleme gibi bi şansımız yıokmu olmuo e buddy i indirdim ondan girerim die ama o hiç açılmadı anlamıorm neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: philanthropic

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetesat

"messenger şu anda kullanım dışı. lütfen daha sonra tekrar deneyin"

bende şuanda çalışıyor. telefona yeni versiyon yüklediyseniz ondan olabilir. konularım içinde anlattığım yöntemide bir deneyebilirsiniz.(denerseniz neticeyi paylaşırsanız sevinirim) kolay gelsin

Nerde şu konuların ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.