Şimdi Ara

Nokia E71 PC Suite yedekleme sonrası geri yukleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar nokia e71 telefonun versiyonunu guncellemeden once pc suite ile yedekleme yapmıstım (rehber,mesaj,resim,video.vs) yedekleme esnasında herhangi bir problem cıkmadı....guncelleme esnasında d problem cıkmadı (v300 den v400 e yukseldi...hafıza kartı cıkmıs sekilde yaptım) ,guncelleme sonraı cihaz yeniden basladı sıfır telefon gibi problem yoktu ...pc suite ile aldıgım yedekleme dosyasını geri yukledim...cihaz yeniden basladıktan sonra cihazın menusu kayboldu ekranda sadece saat kaldı ...hersey geri yuklendi ama menu yok..kapatıp tekrar açınca da "telefon açılması hatalı satıcınızla gorusun" yazısı cıktı.hafıza kartını cıkarıp hard format attım...makine resetlendi ama yazılım guncelleme sonrası haline dondu yani rehber falan gitti...işlemleri tekrar yaptım aynı şeyler tekrarlanıyor...yardımcı olan arkadaslara tesekkurler.

• Arkadaşlar yukarıdaki konu hakkında cevap varmıdır ?

Anı problem bendede mevcut :(
  • tabi tekrarlanır hocam kendi elinizle yazmışsınız,

quote:

(v300 den v400 e yukseldi...hafıza kartı cıkmıs sekilde yaptım)

farklı sürümlerin full yedeklemeleri birbirine uymaz, bu yüzden o yedeğinizden umudunuzu kesin.

Ya da, yedeği yapın rehber açılıyorsa hepsini hafıza kartına taşıyın sonra format atıp tekrar hattan telefona alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.