Şimdi Ara

Nokia X2-00 Her Şeyi Sesli Dinleyelim Ana Başlık. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
0
Favori
61.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Nokia X2-00 Her Şeyi Sesli Dinleyelim Ana Başlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

kameranın kanıtı burda
     Nokia X2-00 Her Şeyi Sesli Dinleyelim Ana Başlık.

Yeterli değil. 5mp a göre.
  • Telfonumda, Video kayıt 5sn sürüyo bu süreyi nasıl uzata biliriz.
  • arkadaşlar taslaklar özelliği göremedim bu telde mesaj ayarlarında :) saklamak istediğim kendi yazdığım msjları arşivede atamıyorm.. bunun için bi çözüm üreten varmı acaba..
  • Telefon güncelledikten sonra o hata geçti bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Telefon güncelledikten sonra o hata geçti bende.

yani güncellemeden sonra taslaklar diye bi klasör mü oluşuyor ?
  • evet oluşuyor
  • bugün x2 aldım versiyon 4.80 versiyonu 4.90a güncellememi tavsiye edermisiniz
  • evet tavsiye ederim , menülerdeki hızlanma , mesaj bölümündeki eksiklik ve hataları düzeltiyor.
  • zararı falan yok dimi güncelleyip pişman olanlar varda o yönden sordum
  • Niye zararı olsun ki aksine yararlıdır. Zararlı olsa nokia yayınlamazdı.
    Pişman olanlar bazı menülerde alışkanlıkları bozulduğu için yakınıyor olabilir.
  • Telefona alışmadan güncelleyin , hiç birşey olmamış gibi devam edin.
  • teşekkürler güncelliyorum hemen o zaman...
  • 2 gün önce x2 aldım gayet güzel hoş bi telefon müzik sesi beklediğimden de iyi çıktı... birde tam uyumlu temaları olsa... saat konusuna deyinilmiş sağ üst köşede olması gerekirken ekranın ortasın da... ev ekranında iken gizlenmediğini de söylemiş bazı arkadaşlar.. ev ekranında da normal ekrandada saat gizlenebiliyor arkadaşlar.. normal ekran da tarih ve saat ayarlarında saatte gizli seceneği olsun.. ev ekanında ise görünümü kişiselleştirde saat üstüne gelip seçeneklerde boş yap diyorsunuz bitti deyip kayıt ediyorsunuz bu kadar..
  • bu telefona göre hem Radyo skinli Hem mp3 Skinli Temalar Söylermisiniz ....Radyo da Rds Desteği var Ama Radyo skini küçük oldugu için geçen yazıları okuyana kadar şarkı Bitiyor :D Acill
  • zedge.net 'e gir. telefon seçme bölümünden x2'yi seç. Binlerce tema karşında.
  • sanırım güncelleme yapamayan tek kişi benim :) tel üzerinden de deniyorum. şebeke izin vermiyor. indirilemiyor diyor. pc üzerindende yaparken 15dk kaldı yazısı yazdığında nokia x2 usb modem yüklenemedi düzgün çalışmayabilir vs gibisinden bi donanım yükleme hatası veriyor sağ altta. kvk falan aradım 3 günlük süre içerisinde geri veririz dediler. ANkarada 15-20dk içerisind günclleme yapıp verebicek bi servis noktasi var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

zedge.net 'e gir. telefon seçme bölümünden x2'yi seç. Binlerce tema karşında.

dedbiginiz temalar da mp3 skinleri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

zedge.net 'e gir. telefon seçme bölümünden x2'yi seç. Binlerce tema karşında.

dedbiginiz temalar da mp3 skinleri var mı?

Bilmiyorum, istediğiniz temanın üstüne tıklayıp, ekran görüntülerine bakarsınız. Belki müzik çalar temasının resmini koymuşlardır.
    Telefona yükleyip denemeniz gerekiyor malesef.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.