Şimdi Ara

Nokia X2-00 Her Şeyi Sesli Dinleyelim Ana Başlık. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
0
Favori
61.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır ekran görüntüsünde görünmüyor zaten iki tane ekran görüntüsü vardır her temanın işin şansa kalmış.
  • bu telefonda bildirim ışığı yokmu ben mi bulamadım? cevapsız çağrılarda ve ya okunmamış mesajlarda belirli aralıklarla yanıp sönen bi uyarı ışığı var mı arkadaşlar ?
  • Evet, olması lazım. Müzik çalarken yanıp sönen, sağ sol tuşlarının orta kısmı o işi görüyor.
  • bende ne müzik çalarken nede cevapsız çağrılarda yanlardan ışık yanmıyo bi sorun olabilirmi telefonda?
  • Ayarlar kısmında bi' ayarı vardır onun. Dikkatli bakın.
  • işin kötüsü yok işte aradım taradım yok..ama eğer bu telefonda öyle bi özellik varsa ve baska bi yerden ayarlanıyorsa bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim =/
  • quote:

Orijinalden alıntı: EINSTEIN

bende ne müzik çalarken nede cevapsız çağrılarda yanlardan ışık yanmıyo bi sorun olabilirmi telefonda?

Ayarlar>Işık ayarları>ışık efektleri ( açık ) > müzik ışıkları ( açık ) yaparsanız yanar.
  • benm ayarlar bölümünde öyle bi menü yok sanırım bi hata var telefonda :S yarın gidip bi sormak lazım aldığım yere :/
  • Yazılım güncellemesi yaptınız mı ?
  • Telefon güncelde x2 de yok öyle bir menü. Siz önceki serilere göre tarif etmişiniz.
  • güncelleme yapmadan öncede yoktu belki gelir o menü diye güncelleme yaptım fakat hala yok..
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Sniper -- 5 Şubat 2021; 17:53:14 >
  • İyi günler arkadaşlar ben kamerasız bir cep telefonu kullanıyorum.Nokia x2 almayı düşünüyordum 5mp kamerası ve uygun fiyatı bana cazip gelmişti ama burda yazılanları okuyunca gerçekten kafam karıştı.Kaliteli fotoğraf çeken bir cep telefonu almayı düşünüyorum.3g-wireless olmasa da olur.
    Fiyatı 500 TL altında olsun.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Sony Ericsson c510. 3.2mp otofokuslu kamera, çift led flaş. 350 lira.
    İçine kamera yazılımı atarak fotoğraf çekimi daha da iyi hale getiriliyor. Müthiş fotoğraflar çekiyor.
    Öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 24 Aralık 2010; 22:30:13 >
  • nereden temin edebiliriz peki bu yazılımı?
  • c510 için mi soruyosunuz.?
    Forumda c510 başlığına bakarsanız en iyi camera driver, acustic, ekran driver, uygulama vs. bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 24 Aralık 2010; 22:43:53 >
  • Yok bende bizimkiler için sanmıştım
  • Keşke olsa
    Sadece yazılım güncellemesiyle sorunlardan kurtuluyoruz. 5800 veya 5230'un varsa CFW'ler var bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 24 Aralık 2010; 23:19:12 >
  • Telefonu aldım gayet güzel
    Fotoğraf çekimi çok güzel =(bence)
    Ses Muhteşem
    Çok hızlı.
    Tek Sorunum ben çok oyun oynayan biriyim ve şarjı çok az gidiyor. Şarj için çözüm var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdprens

Telefonu aldım gayet güzel
    Fotoğraf çekimi çok güzel =(bence)
    Ses Muhteşem
    Çok hızlı.
    Tek Sorunum ben çok oyun oynayan biriyim ve şarjı çok az gidiyor. Şarj için çözüm var mı?

Az oyun oynarsan şarjı çok gider ekran parlaklığını kıs diyeceğim ama s40'larda o özellik yok.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.