Şimdi Ara

Noktalama işareti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki nokta yerine nokta koymuş dedim sonra üç nokta da çok anlamsız gelince onu işaretledim. Şuan yanlışlar arasında sayıyorum zaten ama üç noktanın geçtiği cümleyi hatırlayan var mı, veya benden başka böyle yapan? :)

• Abi hatırlayan yazsın üç noktanın olduğu cümleyi allaseniz :)
  • İki nokta yoktu ilk düşündüğünüz doğruymuş bende emin değilim ama cümlenin gidişatı orda iki nokta olmasını gerektiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğruyu silip yanlışı işaretlemişin.geçmiş olsun dostum.

• kalearkasi kullanıcısına yanıt
    Yanlışı silip doğruyu işaretlediğim de çok oldu onlara sayacağım artık :D
    Kontrol de ettim her defasında ne alaka be üç nokta burada dedim bu yüzden cümleyi bi hatırlasam iyiydi ama doğru yani açıklama yapacaksa da iki nokta koyması lazım
  • Yaw ben yanlış yaptım galiba herkes 2 diyor 1de ikileme vardı aynı , ... aynı arasında virgül vardı anlamadım gitti 1 yapmıştım

• o 3 noktada şık yoktu ki ? yani I II III IV vs. o normal yazılıydı yani. iki nokta geleceği çok bariz açıktı
  • Doğru cevap iki nokta

• al işte açıklanmazsa böyle olur hatırlayamıyorum kaç olacaktı 2 mi 3 mü? iki noktanın olduğu yerde tam olarak ne yazıyordu hatırlayan?
  • player2974 kullanıcısına yanıt
    ben şıklarda cümle var demedim ki sonunda 3 nokta olan cümleyi merak ettim, neyse artık galiba hatırlayan yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.