Şimdi Ara

Non Preminuma Çare

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    enter maus enter maus of off
    BİR BİLİR KİŞİ ŞUNA ÇARE BULSUN NOLURSUNUZ YAHU

• ya bu oyunun amacı bize premıum aldırmak anlamadınızı okullar açılsın ananıda oyunu unıtall yapcam bi daha açan .. olsun
  • ARama butonunda arattır , büssürü konu var
  • beyler imla hatası olmuş üstteki yazıda üzür dilerim :DDD
  • yA ARKADŞLAR HARBİDEN Bİ BİLNE YOKMU YA KOLLRIM koPTU LTF CVP PLS
  • BEYLER GİRMEYİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN NON PREMIUM VERDIYINDE ALTF4 CEKIN TEKRAR GIRIN OYLE OLYE DAHA KOLAY!
  • bugün neredeyse her evde,her ailede kredi kartı mevcut..Bronze Premium da 12ytl civarlarinda..İnternet kafelerden giren non-premiumlu arkadaşlarım kasarak zaten 2-3 ytlniz boşa gidiyor..Her ay 15ytl bu oyunu oynayanlar için bence çerez parasi..Lütfen buna karşılık olarak,şirin gözükmek,bazılarının desteğini almak için popülist cevaplar vermeyin..Herkezde dediklerimi çok iyi biliyor..12 ytl karşılıgında rahat rahat oyununuzu oynucaksınız işte..Neyse kaliteli oyun için buna değer
  • lol biz 12 ytl de deiliz malesef benim ailemde kredi kartı yok ve cogu kişide yok eskiden sanal kartla laırdık onuda iptal etmişler ne yapmaya calışıoar bunlar anlamadım gitti

kim istemezki pire alıp %20 yada %30 exp fazla lamayı ama k.kartı yok ve sanal kart iptalllll

• kredi kartı osa alcazda yok sadece mastercard alabiliyo bizdede bonus var banka hesabına yatırma falan olsa hemen alacam
  • arkadaslar pekı sabah gırıyomu oyuna 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 gıbı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@tRiaRcH

arkadaslar pekı sabah gırıyomu oyuna 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 gıbı??

walla şu an patosta oynuyorum n-presiz saat 13-14 e kadar rahat giriyordum artık kafam rahat
  • ÜST KONULAR AÇILDI ORADAN BAK!!
  • çok kolay bi yolu var bilmem kaç dolar verip premium adı verilen bişi alacaksın
    ondan sonra açık olan her servera tek tıkta gireceksin ,
    ok?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ****

çok kolay bi yolu var bilmem kaç dolar verip premium adı verilen bişi alacaksın
    ondan sonra açık olan her servera tek tıkta gireceksin ,
    ok?

OLAYA AÇIKLIK GETİRDİN YANİ

• K2 network bu page yükledigine pişamn olacak zaten oyunun %75 inde premium yoktu

şimdi Kaldı %25 napacaklar bakalım bence yeni page yüklenecek we oyun eski haline dönecek

oyun acılınac knight oynamaya devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.