Şimdi Ara

Non-Premium Çözüm Serverlara Presiz Girebilme İmkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çözüm Serverlara Presiz Girebilme İmkanı evet arkadaslar bu dogru ben kendi kendime serverlara girebilme bug'ı buldum tam bug degil ama gercekten ise yarıyor fakat bazı seylere ihtiyac var!

Anlatım :
    Lütfen Hepsini Okuyun :
    Diyelimki (ÖRNEK) : LOGOSTA CHARINIZ VAR LOGOSA GİRMEK İSTİYORSUNUZ AMA 1. CİYE ZATEN GİREMİYORSUNUZ FAKAT 2.CİYE GİREBİLME İHTİMALİNİZ VAR DEMİ ŞİMDİ ÇOK HIZLI TUS KULLANMI YOLU İLE BİR YÖNTEM İLE 2.Cİ SERVERA GİREBİLECEGİZ YALNIZ LÜTFEN OLABİLDİGİNCE HIZLI OLUNUZ

YAPILACAKLAR :
    1-NORMALCE KNİGHTA GİRİP ID NIZI PASWORDUNUZU YAZIP OK DİYİP GİRDİKTEN SONRA SERVER BÖLÜMÜNE GELİNCE!
    2-LOGOS 2Yİ HEMEN SECİYORUZ OK A BASIYORUZ NON-PREMIUM DEDİ DEMİ SİMDİ NORMALDE ONUN BİR ÜST SERVERININ 2 SİNİ HEMEN DENEYECEKSİNİZ FAKAT BEN BASKA BİR YÖNTEM BİLİYORUM VE ANLATIYORUM "KLAVYEDEKİ ALT ÜST SAG SOL TUSLARI" NI KULLANARAK YAPACAGIZ HEMEN
    ŞÖYLE (NOT : YAZDIGIM TÜM TUSLARA SADECE BİRER KEZ HIZLICA YANLIS YAPMADAN BASIN! )
    ŞÖYLE : SOL + ÜST + SAĞ + ALT + OK EĞER OK'A TIKLADIKTAN SONRA GİRERSE HEMEN BACK YAPIP TEKRAR LOGOS 2 YE (SERVERINIZA) TEKRAR GİRMEYE CALISCAKSINIZ AMA EGER GİRMEZSE HEMEN YİNE AYNI YÖNTEMİ YAPARAK UYGULUYACAKSINIZ LOGOS SERVERINA GELENE KADAR HİC BİRİNE GİRMEZSE HIZLICA ÇIKIP TEKRAR GİRİP AYNI ŞEYLERİ UYGULAYIN AMA BÜYÜK BİR İHTİMAL (%80) BİR ÜSTTEKİ YADA DAHA ÜSTTEKİ BİR SERVERA GİRİP HEMEN HIZLICA ÇIKTIKTAN SONRA LOGOS 2 YE (SERVERINIZA) GİRMEYE ÇALIŞTIĞINIZDA %80 İHTİMAL GİRİYOR!
    BENİ OKUDUGUNUZ İCİN SAGOLUN!BÖYLE ŞEYLERİ BİRBİRİMİZLE PAYLAŞIRSAK PRE-SİZ TÜM ARKADAŞLARIMIZDA PRE-LİLER GİBİ OYUN OYNAYABİLİR OLUR!

• Bunu Bilmeyen Yok Ve Hafta Sonu Gündüz Saat 2 De Denemi İsterim %80 Almaz Premıumu Olanlar Zor Giriyor Presizler Nasıl Gircek ?
  • ee....tamam...
  • valla lagsız saatlerde rahat giriyor 21-22 den sonra oluyor bu saatler sabaha kadar lag olmuyor sonra lag oluyor öğlene doğru moradonda yürünmüyor bile bende çok yöntem araştırdım girmiyor hiçbiri alıcaz artık pre herşeye para veriyoz zaten bi knight eksik kalmasın yazın 3 ay platin basıcam coss 150 ytl okul açılınca bırakamazsam knighti beni sömürmeye devam edecek sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 16 Nisan 2008; 20:57:51 >
  • hiçbişe anlamadım :S
  • valla oldu saol :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lanquat31

Bunu Bilmeyen Yok Ve Hafta Sonu Gündüz Saat 2 De Denemi İsterim %80 Almaz Premıumu Olanlar Zor Giriyor Presizler Nasıl Gircek ?

Sende karşı çıkıcan ya töbe töbe...Premiumu olanlar nasıl zor giriyor? basınca giriyor dahada bi açıklamasımı var bunun...

ama yöntem başarısız olucak benden söylemesi...
  • Bilmiyen Varmı
  • günlük 300 bin lira biriktirsen

premium paran cıkar...

hiç ugrasma derim ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4sakenm3

günlük 300 bin lira biriktirsen

premium paran cıkar...

hiç ugrasma derim ;)

katılıyorumm bende arkadasları pre almaya böle ikna etmistimm

o dönemlerde cok ''enter''layınca girioduuu:D:D:D
  • herkes bılıyor bunu :D
  • bilmiyodum benhakikaten girdim vay be
  • OnLa mı uğrasılır ßea aL bi bronz (15 ytL) gir istediğin zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4sakenm3

günlük 300 bin lira biriktirsen

premium paran cıkar...

hiç ugrasma derim ;)

30 Ykr x 30( Gün ) = 9.00 YTL

Bronze Premium : 15 YTL

6 YTL'yi K2 mi veriyor artık ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.