Şimdi Ara

Norton ghost 2003 sonrası windows açılmıyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar dell 1501 windowstayken norton ghost 2003 le yedegini almak icin calistirdim acilista normalde otamatik yukleyip dostan devam ediyordu benim masaustunde fakat laptopta birtürlü mavi ekranli dos ghost a gecmiyor,2 . sıktaki windowsada gecte olmuyor bekliyor ve hic bir şey yok, acaba aklima mouse olmadigindan dolayimi oluyor diye düsündüm ama cünkü usb mouse driver instaled diyor dos ekraninda ama bisey yok tabi baska,dostan c : win yaziyorum o sekildede geri windowsu acamadim sizce ne yapabilirm tekrar format mi atacam bu durumda ghoreboot gibi birseyde var dos ta onuda denedim olmuyor,rahatlikla norton ghost 2003 kurmus bir arkadas varmi acaba sorunu nasil cozup windowsa girebilirm ?

Bide benim masaustunda baslarken f8 bastigimda xp güvenli mod v.s secenekleri cikiyordu , dell 1501 icin böyle bir tus kombinasyonu varmi fn + f11 gibi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantasticvolk -- 23 Eylül 2007; 17:39:05 >

• bastim formati valllahi simdi olmassa norton ghost 10 yada acronisle deneyecem , bayagi arastirdim ama sorunu cozemedim belki bendeki ghost 2003 versiyonuyla ilgili olabilir,genede laptopda ghostla image almis birileri varmi merak ettim ?
  • ben laptopumda acronisle yedek alıyorum ve sorunsuz kullanıyorum...eskiden ghostu kullanırdım...sana tavsiyem bir an önce acronisi denemen
  • vallahi bu format olayindan sonra acronise gececem galiba : ) yani bugüne kadar acronise gecmememin sebebi boot cd özelliginin olmamasiydi aslinda ama bide onu deneyelim , zaten kolay kolay windowsun acilmamasi durumu olmuyor,genelde sistem şisince yedegi calistiriyordum , tavsiyen icin tesekkurler : )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.