Şimdi Ara

NOTAiON VE GAMEZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    öncelikle bunları oynamak için ben aion north america indirmek zorunda kaldım 3.7 oldukları için. Eu da da oynanıyor diyorlar ama bayağı bir uğraşmama rağmen beceremedim :D

NOTAion
    PVP server
    60 levelde başlıyorsunuz ve hiç görevlevel kasmıyorsunuz. Beluslan, ingission ve gelkmarosta geçiyor oyun.
    çok güzel server kurmuşlar. il başta 3.5 ap eternal armor seti ve fabled ap silahı ile başlıorsun. +10 ile başlıyor. moblardan ve BG (Battleground)lerden Might denilen birimden kasıyorsun. bu mightlar ile kanatlar, potlar, scrollar, silahlar, kinah, petler, mouthlar, armorlar , kısacası oyndaki herşeyden alabiliyorsun. ben 2 günde myctic silahımı, altına ap silahımı, kanadımı, honorable armorumu falan herşeyimi kastım +15 i de bastım rahat rahat PVP ye odaklı haldeyim :D

ufak ipuçları:
    1) Beluslanda mamutları kes, bg gelirse girersin, bg bittikten sonra aynı yerde doğup kasmaya devam edersin.
    2) Hangi klası kasacaksan kas, ilk başta sorc aç. mobları kesme ve might biriktirme açısından çok hızlı. mightları orda biriktirip aynı account un oynaacağın clasına itemleri alırsın. mesela ben sorcda kasıp itemleri chanter a aldım.
    3) Enchant yapmak için chat kısmına şunu yazman lazım: .might enchant 15
    enchant için might istiyor. sanırım +15 için 75 might gidiyor , enchant başına 5 might
    ve en önemlisi, enchant yapacağın itemi tak sadece. yoksa ezik itemlere de enchant yapıyor ve boşa might harcamış oluyorsun. ben archon setine de +15 basmıştım içim acımıştı :D
    4)BGLER: bazı bglerde fieldler oluyor ortada. o field i ve etrafındaki düşmanları kesmen lazım. ne kadar çok hayatta kalırsan o kadar çok puan alır, bölümün kralı olmaya devam edersin. Diğer bglerde ise direk pvp var.

GAMEZ

PVPVE Server
    sıfırdan başlıyorsunuz fakat xp boost olduğu için bir günde 60 level olabilirsiniz.
    Droplar fena, xp fena. oyundaki tek sıkıntı stigma shard. stigma shard kasmanın 2 yolu var. birincisi reshantada mob kesip birer ikişer kasacaksınız, ikincisi bi fortless alıp fortlesstaki stigma shard ve mithril veren kaftalık 2 görevi yapacaksınız. onun için tabii ki fortless ı alacak adamları toplamak lazım. bayağı bir meşakatli. Drop ve level egosunun tatmini için güzel bir server. fortless lar olmasa da GM lerin isteği doğrultusunda eye açılıyor. pek pvp imkanı bulamadım fakat eye de 3-4 kez kesilmişliğim vardır :D denemeniz tavsiyedir. bu serverda untradeble itemleri trade etmek mümkün. onun için Vip olmak gerekiyor. Zaten genelde grup instance vb oluşumlar için Vip olmanızı istiyor grup üyeleri. henüz nasıl alınacağını bilmiyorum fakat öğrenir öğrenmez burdan bilgilendirecem :D

edit: vip de might ile alınıyor. yalnız bu serverda might pvp den veya pve den kasılmıyor. serverın sitesine girip vote yaparak might kasıyorsunuz. ayrıca mightlar ile stigma shard ve diğer itemleri de alablirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallicaaski -- 5 Nisan 2013; 19:31:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.