Şimdi Ara

Notebook'a Klavye+Mouse alıcam bide webcam!!!yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdslar dün almıs oldugum toshiba a100-847 model notebookuma klavye bide mouse almak istiorum mouse kablosuz olsun istiorum bole set halinde satılan klavye mouse takımları var mı kablosuz,notebook icin ama klavyenin boyutunn biraz kucuk olması lazım buyuk bişey istemiorum birde webcam almak istiorum hangisini tavsiye edersiniz?Yada bole kampanyalı urunler varsa solerseniz sevinirm wireless modemli+mouse yada yanında webcam klavye olan bişide olabilir ucuzsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vindictive -- 5 Aralık 2006; 13:07:04 >

• a4 tech in var goldda gormustum.baya kucuk 10 ytl ye kablolu gayet de guzel duruyordu yalnız mause yok yanında.
    birde buna bak
    http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=437&IID=67345

sunuda gormustum goldda ama renk olarak beyazdı ve bu linkdekinden daha hos duruyordu
    http://www.hipernex.com/pro.aspx?CID=726&IID=63418

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeScOnT -- 5 Aralık 2006; 13:13:48 >

• Ya bu urunu buldum Microsoftbaya sık bide kampanyada ama hem klavye hem mouse usb girisli mi bunda?Ben alsam bunu klavyeyi usb den taksam mouse uda kablosuz bişi alsam olur mu yoksa 2si1 mi takılıo nasıl bişi bu?
  • Kablosuz setin pilinin cok dayanmayacagını düşünüyorum. Sarjlı alırsan daha ıyı olur. A4tecın vardı bende pil yetiştiremez oldum 10gunde cır bıtıyordu.
  • Sarjlılar hangisi ben biraz cahilimdeBi link verebilir misin?
  • İncelerde kotu oluomus descont vazgectim onlardanSeninde lcd ekran durumunu okmustum deiştirilcke snaırm inşallah yeni geleninde bi sorun yasamazsınBirde bu var Microsoft
    da birisi bana anlatabilir mi arkdaslar mesela bu kablosuzların pili bitince yeni pil mi alıoruz mesela bu modelde yoksa ayrı bunların şarj olanı var dedi osbournee onlar nerde?Ben yukarda gosterdiğimi alsam pil mi deiştircem?
    Birde usb baglantısı falan dior o aparata takılan parcadan bahsedior dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vindictive -- 5 Aralık 2006; 14:02:09 >

• tesekkur ederim arkadasım...umarım sorun yasamam tekrar...
    microsoft hakkında yorum yapamayacagım bilgim yok...
  • logitech v400 mouse öneririm. klavyeye neden ihtiyaç duyuyorsun anlamadım, belki bir numpad yeterli olur, ihtiyacın varsa.
  • mouse = logitech v500 60-65$ + kdv
    klavye = usb ufak klavyeler oluyor 10-15 ytl arası
    kamera = labtec notebook cam 49$ + kdv veya pegasus notebook cam 35$

umarım işine yarar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.