Şimdi Ara

Notebook ekran kartı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus F3SV notebook 8600m GS ekran kartını görmüyor bios güncellemelrinin hepsini yaptım driver kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim kurulum başlıyor ama kurulamaz dedi ama mevcut ekran kartı driverını kaldırıp yeniden başlattığımda win 7 ekran kartını görüp drıveri yüklüyor kurmuş olduğu v1.3 driver.Önceleri sürekli başlatılıyor diyordu ve resetliyordu bende güvenli kipte başlattım şimdilerde ekran kartsız kullanıyorum önerisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsahin05 -- 26 Ağustos 2011; 11:48:09 >

• Windows 7 ekran kartı sürücüsünü kurmaz. Ekran kartının yongasını tanır. Her ikisi farklı kavramlardır. nVidia'nın sitesinden farklı bir sürücüyü indirin, ya da stok sürücünüzü kurun. Bakalım sorun devam edecek mi?
  • Resimleri inceleyebilirmisiniz belki yardımcı olur sorunla alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsahin05 -- 27 Ağustos 2011; 5:39:08 >

• Bir resim daha var eklemem gereken her mesaj da max 2 resim ekleyebiliyormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsahin05 -- 27 Ağustos 2011; 5:40:44 >
  • arkadaşlar acil bir durum bakabilecek biri yok mu ?
  • Resimlere baktimda sizin mevcut surumle kurmaya calistiginiz surum ayni gorunuyor..
    Sadece 2 sey eksik onlarida direk bu surume yukseltme basarisiz diyor.Cunku daha onceden mevcut gorunmuyor.YOk diyor.Buyuk olasilikla o ozellikleri ekran kartiniz desteklemiyor.

Eger ekran kartiniz bu 3d leri destekliyorsa ve sadece otomatik kurulumda sorun yasiyorsaniz manuel kurmayi deneminizi tavisye edebilirim..
    Yani aygit yoneticinize gidin.Mevcut driveri uninstall ederek kaldirin.Sonra pc ye restart atin.Son cikan driveri (download etmeniz gerek) aygit yoneticisinden kendiniz gostererek windowsun tanimasini saglayin..Yani indirdiniz driverin kendi kurulum (setup) dosyasi ile degilde windowsun bulup taniyacagi (inf) dosyalar ile tanitin.

Kartinizda bir sorun yoksa ayni kapiya cikar.Ve kartinizi tanitmis olursunuz..
  • evet aygıt yöneticisinden göstererek yapmayı dene.
    yapamıcam diyorsan pm ile ulaş bakalım bi.
  • zaten resimlerde de görünüyor manuel yaptım kurulumu en son driver nvidia nın fakat halen resetliyor şu an yeni sistem kurulu ve halen ekran kartını tanımadı windows update de 8600 m gs geldi eğer manuel güncellleme yaparsam ekran renkeleri kerişıyor reset atıyor açılışta renkler karışıyor hatta bir keresinde win update lerde 1280x800 oldu fakat kısa bir süre içinde reset attı yine eski karışık renklere büründe şu an 8 bit vga ila kullanıyorum pc anlamak istediğim yazılımsal mı donanımsal mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.