Şimdi Ara

-NOTEBOOK EKRAN KARTLARI-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba.Notebooklarda kullanılan ekran kartlarından Nvidia Geforce Go6100 kullanan bir model ile Nvidia Geforce 7400go kullanan bir model arasında fazla bir performans farkı olur mu?Oyunlarda performans olarak bu ikisi arasında çok fazla bir performans farkı yaşanır mı?Bir de Ati X1300 var galiba.Bunların arasından notebook aldığında pişman olmayacağın arada istediğin oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabileceğin ekran kartı modeli hangisidir?(Ben Acer'in 9302 modelini biraz beğendim fakat oyun ve performans açısından değerlendirmek istiyorum.Bu laptop hakkındaki düşünceleriniz nasıl?Kullanan arkadaşlar var ise aydınlatırlarsa çok makbule geçecektir.)

NOT:Forumu inceledim.Tam bir bilgi bulamayınca ben ve ilgilenen ve notebook alacak arkadaşlara ışık olması açısından sormak istedim.Şimdiden teşekkür ediyorum..

• evet oldukça fark eder şuradan karşılaştıtabilirsin
    http://www.notebookcheck.net/Mobile-Processors-Benchmarklist.2436.0.html
  • go 6100 ile go 7400 arasında epey bi fark var.go 6100 ile son çıkan oyunları oynayamazsın.go 7400 ise son çıkan oyunların bazılarını orta bazılarını ise düşük çözünürlükte oynarsın(en az 1gb ram ile)ama önümüzdeki sene çıkan oyunlarda pek bişey beklememen lazım. ati x1300 ise hatırladığım kadarıyla go 7400 den daha düşük bi karttı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.