Şimdi Ara

####notice:Sultan's has been banned.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ####notice:Sultan's has been banned.!!! beyler 1aylığınada olsa artık edanada orc lar savaşlarda np aksabilcek çünkü başkanından tut en eziğine kadar alayı ban landı

• hakettilrse ii olmus ama dier clandaqi hiç bişeyden habersi adamlara yazık!!
  • zate bunlar uyarı yemişti dupe yüzünden 1479 pacht ide dupe itemler için geldi dupe itemlerin hepsi silindi ve ayrıca sultansın tüm uniq takıları gitti
  • Sult4ns'ın tamamı banlanmadı caesarla daha yeni konuştum hepsi banlanmadı..ANLAŞILAN SİZE YİNE NP YOK...
  • açılmıştı konu
  • quote:

Orjinalden alıntı: lolo545454

zate bunlar uyarı yemişti dupe yüzünden 1479 pacht ide dupe itemler için geldi dupe itemlerin hepsi silindi ve ayrıca sultansın tüm uniq takıları gitti

haklısın eğer öyle bir durum olmuş ise çok iyi olmuş oyunu oynayacaksan emeğinle hakkınla oynayacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Ladymag3_

Sult4ns'ın tamamı banlanmadı caesarla daha yeni konuştum hepsi banlanmadı..ANLAŞILAN SİZE YİNE NP YOK...

EVET CEASARI SABAH EL MORAD CASTLEDE GÖRDÜM.DOLANIODU
  • onlar mikrofondan clan konuşma pro. su almışlar ordaki clan üyesi kadın kendi ağzıyla bug yapıoruz bulduğun bugları değerlendirceksin dior daha ne olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: lolo545454

onlar mikrofondan clan konuşma pro. su almışlar ordaki clan üyesi kadın kendi ağzıyla bug yapıoruz bulduğun bugları değerlendirceksin dior daha ne olsun

benim arkadasın arkadasındada var o program x'te oynuyor 78 lwl mage. manyak birşey her clana lazım
  • önce biraz forumu gez sonra konu aç gereksiz topic
  • Bug la falan ugrasıolarsa ii olmus
  • Bugla uğraşmayan +75 lwl adam bulabilcekmisin peki?Herkes bug yaptı zamanında seninde fırsatın olsa eminim sende yapardın..Kimseyi karalama adamlar hergün felankor kesiliyolar..+3 roflar bugla düpe ile yapılmıyo
  • ya bi clan banlandı die bir sürü topiç açmaya gerek yokkk
  • sanırım oyunda bi bug bulup ultima kesiolarmış o yüzden banlanmışlar ...dün de aynı topic açılmıştı ve o topici açan arkadaş öle demişti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.