Şimdi Ara

NP ISARETI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler charın isminin yanına bir isaret daha gelmesı ıcın en az kac np olması lazım bılen varsa yardım edebılırmı

• leader point olması lasım 10k falan ama her ay silinor galiba ben ardreamcıyım pek fazla bilmiorum
  • Leader point olması lazım ona. Kaç k Olması gerektigini bilmiyorum ama baya bi fazla olması gerekiyo. Ardeamda Leader point Almazsın ama . Ronak lard Ve Sawaşlarda Kasabilirsin
  • np işareti için npnin sağ tarafı önemlidir buda heray sıfırlanır belli bir sayısı yoktur çünkü sırlama ile olur sıralamaya girersen işaret alırsın..
  • leader point silindiğinde hergün 4er k kasarsan sağ tarafa M çıkar 5 k olursa günde S çıkar ama hergün kasman gerekir
  • oo uzun ıs mıllete nasıl ısaret gelıyo adamlar hıc cz den cıkmıyomu napıyo??
  • ben hergün 5 er k kastım önce M çıktı sonra S 15gün sonrada ejderha çıktı ama dediğim gibi zor ve 7/8er k kastığımda çok oldu 3 gün önce sağ tarafım 145k dı sen hesapla artık Ç:P
  • su anda sag taraf 150 k ama hala "S" var eDaNa'DA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akglsercan -- 27 Şubat 2007; 18:10:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lotheery_

np işareti için npnin sağ tarafı önemlidir buda heray sıfırlanır belli bir sayısı yoktur çünkü sırlama ile olur sıralamaya girersen işaret alırsın..

cvp budur
  • benım bıldıgım 300k np maneste ole cunku benım char 300k np

ama her ay deişio sıralamaya gore
  • quote:

Orjinalden alıntı: valentin32

benım bıldıgım 300k np maneste ole cunku benım char 300k np

Np ile değil LP ile çıkar. İstersen millette 0 sende 1 LP olsun dragon çıkar :) Sıralamaya gir yeterli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HloveJ

quote:

Orjinalden alıntı: valentin32

benım bıldıgım 300k np maneste ole cunku benım char 300k np

Np ile değil LP ile çıkar. İstersen millette 0 sende 1 LP olsun dragon çıkar :) Sıralamaya gir yeterli.

evt katılıyorum
  • yaptıgınız yardımlar ıcın saolun ama mıllet 7/24 cz deler nasıl kascaz o kadar lp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.