Şimdi Ara

Nseries yeni nesil telefonlara bir öncümü yoksa tam bir fiyaskomu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • versiyon yukletmek ne kadar acaba bilgisi olan varmı
  • hangi telin? servislere sormak lazım bilen varsa yardımcı olur. tel garantiliyse yetkili servisler bedavaya yükseltio mesela benim 3.70 6230i
  • telefon n91 nokia shop garantisi var ama ordada versiyon yukletmiyolarmış
  • bencede fiyasko ha bikaç ozeliği ile öne cıkıolar ama yinede o paraları hakemiolar
  • Zaten benim gibi kullanıcılar n serisini tercih etmez bence tel dediğin şeyde tasarım çok önemlidir. Örneğin n93 isterse digital foto makinesi kadar güzel çeksin o boyutlar ve tasarımdan yoksunluğu nedir öyle ?

Bazı arkadaşlar n serisine teknoloji harikası diyolar kesinlikle katılmıyorum öyle büyük bir cihazda tabiki özellik olacak. Ama bana göre bir d900 teknoloji harikasıdır o kadar ince bir telefona o kadar özellik olması teknolojidir.Kısaca n serisi kesinlikle fiyatını haketmeyen bir seridir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

Zaten benim gibi kullanıcılar n serisini tercih etmez bence tel dediğin şeyde tasarım çok önemlidir. Örneğin n93 isterse digital foto makinesi kadar güzel çeksin o boyutlar ve tasarımdan yoksunluğu nedir öyle ?

Bazı arkadaşlar n serisine teknoloji harikası diyolar kesinlikle katılmıyorum öyle büyük bir cihazda tabiki özellik olacak. Ama bana göre bir d900 teknoloji harikasıdır o kadar ince bir telefona o kadar özellik olması teknolojidir.Kısaca n serisi kesinlikle fiyatını haketmeyen bir seridir.

d900 symbian mıdır ?
  • hayır d900 de symbian yok
  • o zaman o kadar ince bi telefonda (d900) o kadarda fazla bi özellik yokmuş
  • symbianı herşey sanıyorsunuz değil mi Neyse canım herkesin kendi tercihi şahsen ben 1.500 YTL veripte takoz taşımam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

symbianı herşey sanıyorsunuz değil mi Neyse canım herkesin kendi tercihi şahsen ben 1.500 YTL veripte takoz taşımam...

bende
  • symbian ı herşey sandığımın dan falan diil...
    görmezden geldiginiz şey eger symbian isteniyorsa bunun yerinin dolduralmayacagıdır...
    görüldüğü kadarıyla şu anki teknolojik olanaklar icindede bunu yapmanın daha ince bi formu yok ...
    benim anlatmak istedigim buydu ... yoksa symbian, negatif yönde eleştirisel insanlar ve symbianı kullanmayacaklar için ızdırap olur...
    N serileri nin yanlış ellerde olması gibi ...
  • Bence fiyasko. Nokia artık isminden, daha doğrusu mazisindeki başarılı telefonlardan bir şekilde satılıyor. Ama artık lider üretici olmaktan çok uzak. Tasarım alanında SE, hatta LG ve Motorola, fotoğraf çekiminde SE, yine mp3 çalmada SE önde. Ufacık W810'a SE'nin neler sığdırabildiğini gördükten sonra bu takozumsu aletleri hiç alasım gelmiyor. N73 biraz iyi gibi ancak gördüğüm kadarıyla tasarımı hiç de hoş değil. Video konusunda da SE'nin çıkacağı handycam modellerinin yine Nokia'yı geçeceğini düşünüyorum. Ayrıca Nokia'nın fiyatları olması gerekenden çok fazla. Bunları bugüne kadar hep Nokia kullanmış birisi olarak söylüyorum. Haftaya Sony Ericsson W810i alarak doğru yola gireceğim ben de.
  • fiyasko olmasa bile o fiyatlara alınacak şeyler değil.
  • walla bilmiorum ama hep fenomen olan nokia
  • benim nokia nın pazarlama stratejisinden anladuığım şey bir özelliği ön planda tutuyorlar diğer hiç bir özelliği geliştirmiyorlar ancak o ön planmda tuttuklları özellik bile bazen sorun çıkarabiliyor ellerinde çok iyi bir reklam ağı bulnduğundan telleri de isterdikleri fiyata satıyorlar sonra geride acaba kazık mı yedim diyen tüketiciler kalıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ed_14

fiyasko olmasa bile o fiyatlara alınacak şeyler değil.

Kesinlikle haklısın
  • N serisinde ilk hard diskli tel ,3,5 girişi olan ilk nokia , wi-fi , DVd kalitesind video filan denendi bence bunların hepsi yenilik .
    symbain 9.3 firmware upgradi kulanan kişi tarafından yapılabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daralMAN -- 8 Ağustos 2006; 15:59:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

walla bilmiorum ama hep fenomen olan nokia

Nokia 3210 ve 3310'da kazandığı başarıdan dolayı ismiyle satılıyor şu anda...Bir de pek tutulmadı ama 6100'ım güzeldi. Mesela kardeşliğini kurduğunuz N93 potansiyel fiyasko.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsidian -- 8 Ağustos 2006; 16:03:01 >
  • walla symbian gençlere anlatmak zor çünkü nasıl az gelişmiş toplumlarda soyut şeyleri anlatamazsın bun sybian işide öyle bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: daralMAN

walla symbian gençlere anlatmak zor çünkü nasıl az gelişmiş toplumlarda soyut şeyleri anlatamazsın bun sybian işide öyle bişey

Nasıl yani
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.