Şimdi Ara

nVidia Quadro mu yoksa benzeri bir nVidia mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben 3D görselleştirme ve animasyon ile uğraşıyorum. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Genelde nVidia Quadro kartları bu işler için uygun buluyorlar fakat oldukça pahalılar.

Aklımda buradaki http://www.hepsiburada.com/pny-nvidia-quadro-fx580-512mb-gddr3-pci-e-x16-profesyonel-ekran-karti/productDetails.aspx?categoryid=204&productid=bd53080 kartı almak düşüncesi var.

Fakat bu Entry (giriş) kategorisindeki kartlardan. High-end tipi kartlar oldukça pahalı zaten.

Sizce bu ekran kartını mı alayım, yoksa bana bundan daha iyi performans verebilecek bir nVidia kart önerebilir misiniz? Pek anlamadığım için bu işlerden sizlere sorma ihtiyacı hissetim. Teşekkürler.

Mesela bu daha iyi olabilir mi?
    http://www.vatanbilgisayar.com/zotac-ztc_gtx260^2-gtx260^2-gddr3-896mb-448bit-nvidia-dx10-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=37433

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonxx -- 17 Ocak 2010; 23:44:39 >

• az daha bekle bir fermi al ikisinede para verme şu an ve sakın ama sakın 3d programalr için ati alma... şidmi birileri gelip vay akrdeşim nesi avrmış atinin derse de aldırma 3 senedir profesyonel 8-9 senedir de hobi oalrak 3 boyutlu programlarla uğraşıyorum ati alma ama şu an nvidia da alma... az sabret
  • ferminin iş santraller Eminim çok pahalı olacak ama yinede bekleyin isterseniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K0rkunc

ferminin iş santraller Eminim çok pahalı olacak ama yinede bekleyin isterseniz :)

yok ben oyun kartları için dedim 400 liralık quadro soran adama fermi serisi quadro önerecek halim yok. ayrıca eski kart alacaksa da piyasa düşecek ama fermi beklemek en iyisi... ilk çıktığında elbette oyun kartları da çok pahalı oalcak ancak eskiler ucuzlayacak zaten 2xx serisi almak istersen garantili 2. el bir kart alması en mantıklısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 18 Ocak 2010; 0:08:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.