Şimdi Ara

OC izleyen yokmu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
0
Favori
29.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün yine güzel bir bölüm olacak gibi...bence herkez izlesin...
  • bu dızı ne zamnları saat kactaa
  • persembe gunlerı saat 21.10 da baslıo
  • BU BÖLÜM SÜPER OLUCAK AMA BN MARİSSA WE RYAN I YAKISTIRAMIORUM

BU BÖLÜMÜ MUTLAKA İZLEYİN
  • OOOOOOFfffff yyyaaaaaaaa ALEX GİTTİ we bn bna cooooooooook uzuluom

• bence süper uyuyorlar birbirlerine süperler yani seth'in istediği oldu tabi benimdeyani böle daha iyi
  • bn hiç yakıstıramıorum nedense

KESKE ALEX GITMESEİDİ

• Ahh ahhh anna'yı unutamıyorum ben hala :D

ANNA THE O.C. YE GERİ DÖNSÜN ZİRVESİ

yapmamız lazım
  • anna da alex te benimdir arkadaşlar bunu muhtelif yerlerde muhtelif zamanlarda söyledim...istirham ederim sulanmayın...yılbaşı günü kırmayayım kalbinizi....akıllı olun elimi attığım kaçıo anasını satayım ne uğursuzum beee....
  • son bölümde çalan şarkılar;

"Meantime" by The Futureheads
    "What I'm Looking For" by Brendan Benson
    "Debaser" by Pixies
    "Frequency" by Feeder
    "Rock You Like A Hurricane" by Scorpions
    "AFK" by Pinback
    "Snakes of Hawaii" by Army Navy
    "A Smile That Explodes" by Joseph Arthur

alex bundan sonraki bölümlerde yok, geçmiş olsun...
  • +1111111111111
    quote:

Orjinalden alıntı: mus_efe

Ahh ahhh anna'yı unutamıyorum ben hala :D

ANNA THE O.C. YE GERİ DÖNSÜN ZİRVESİ

yapmamız lazım
  • bu arada bugün farkettim james blunt-goodbye my lover da marissa oynuyor...+ istiklal caddesindeki accessorize mağazasının üzerinde kocaman resmi var ve cok tatlı...anlaşma imzalamış...demek ki...kızın hayatı değişti....
  • good morning
  • eeyyvaalllaahhh mus_efe....Ya cok mu oluyo sahiden ??....ne biliim yabancı kanallar yok evde...yerlilerde de yayınlandıysa bilemiycem üstad..
  • @mus_efe o klip yeni beaww yoksa o klibi sen çektin de bizden mi gizliyorsun

hee taksimdeki panodan bahsediosan ayrı tabi ona benden de bi gut morning
  • taksimdeki pano konusunda kendime de bi good morning canımmmm...o mağaza olayını bende biliom da yeni yazıverdim hani bilmeyen vardır diye...
  • gelecek bölümde işler biraz karışıyo galiba.cnbc-e reklamında görmüştüm gelecek bölümle ilgili şeyleri.zaten son bölümü seyreden herkez onuda izlemiştir.galiba ryan'ın bir arkadaşı yada kardeşi geliyo,ve cohen'lerin evine taşınıyo.doğal olarakta evde düzen bozuluyo.bu arada bunu sonraki bölümleri izleyerek değil,reklamda görerek söylüyorum.bence her geçen gün bölümler daha da güzel geliyo bana...
  • Andreeeeeeeeee...Sen de mi ???
    kimlerle uğraşıyorduk bir de sen yapma bari??????
    Yuhh yani ....40 yıllık emektar izleyici olarak sende bunları yaparsan ...Yaww tamam bi gitt yaa...tabi tabii cohen'lara biri geliyor....tamam....

demiycem tabii ki...
    evet yaa bende ısındım çok ,bi ara gözümden düşer gibi olduydu....yani hoşuma gitmesi güzell...one tree hill iyice pembeleşti atraction kalmadı.. nerde basket nerde kavga falan...mal lucas ta 2 kızı da mundar etti...

ben ryan ile marissa yı merak ediyorum...gerisi önemli değil benim için şimdilik..

quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

gelecek bölümde işler biraz karışıyo galiba.cnbc-e reklamında görmüştüm gelecek bölümle ilgili şeyleri.zaten son bölümü seyreden herkez onuda izlemiştir.galiba ryan'ın bir arkadaşı yada kardeşi geliyo,ve cohen'lerin evine taşınıyo.doğal olarakta evde düzen bozuluyo.bu arada bunu sonraki bölümleri izleyerek değil,reklamda görerek söylüyorum.bence her geçen gün bölümler daha da güzel geliyo bana...
  • yaaa bak.ben zaten biliyodum böyle olcağını.o yüzden yukarıda vurgulayarak iki kez belirttim.öyle download programlarından filan indirip görmedim ben.perşembe günü dizi bitti,sonrasında hani the oc'de gelcek hafta diyo ya.işte orda gördüm.yani çoğunuzun görmesi lazım.yoksa bilirsin beni ben öyle ekşını kaçıran şeyler yapmam...

tree hill konusuna gelince ise,evet haklısın.nerde o lise maçlarında havada uçan-kaçan atletler.nerde lucasla nathan'ın atışmaları.lucas'ta tam balta sapı yaa.adamın onu çok seven top model gibi sevgilisi var.o,bi zamanlar kendisine ilgi bile göstermeyen peyton'a gidiyo.valla ben bu işten bi şey anlamadım...

marissa ile ryan ise.ben valla hiç yakıştıramıyorum birbirlerine.geçen sezondaki marissa'yı hatırlıyorumda şimdi o kızdan eser yok.o iyi kız o namuslu kız gitti yerine başka kız geldi.ilk önce ryan'a kızdı luke ile maç yaptı,sonra evden ayrıldı bi yerlere gitti,ryan ile birleşir gibi oldu tekrar ayıldı,bahçivan dj'e aşık oldu,onu bıraktı lezbiyen oldu,evden ayrıldı lezbiyen sevgilisiyle yaşadı sonra da ryan ile tekrar birleşmeye çalışıyor.ben artık marissa'yı önceki bölümlere göre çok sevmiyorum...
  • peki marissa gelip "Benle çıkar mısın " diye sorarsa sana....işte oraya 3 nokta . . .
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.