Şimdi Ara

OC izleyen yokmu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
0
Favori
29.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Annanın resmini koyunda bizde görelim merak ettim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

keşke dönse demi...

yok baba ya o da döndüm mü iice karışır piyasa
  • burda bir resmi var.en iyisi değil ve küçük ama yinede bilmeyenlerin fikir edinmesini sağlayabilir...
  • burda...
  • quote:

burda...

OK GÜZELMİŞ
  • walla 3uncu sezonun ilk 9 bolumune kadar kendisi yok ve olacagini da sanmiyorum. adi gecmedi su ana kadar hic. bende donmesini isterim acikcasi :) merak eden arkadaslar icin bir kac resmini ekliim bare

OC izleyen yokmu
     OC izleyen yokmu
  • hah işte bak sende büyükler bide güzeller varbende baktımda hemen koyim diye o ufağı bulabildim ancak.çok güzel resimler...
  • bu arada bölüm yine süperdi.summer seth'e geri döndü ama ryan ile zach'e yazık oldu...
  • walla benim en cok icimin burkuldugu bolum 1nci sezonun finali oldu. bi yandan gicik oldum dizi basladigi yere geri dondu die. bi de ne olacak merakina kapildim neyseki netten bulmak uzun surmedi 2nci sezonu :D ama simdi 3ncu sezon icin bekliom bende ocaga kadar ara verdi dizi sinir oldum
  • 1inci sezon finali Seth'in Portland'a gittiği şeydi heralde yanlış hatırlamıyorsam.valla bende hala o ilk seyrettiğimdeki gibi merak ve heves var.hiç gıcık olmadım.sonraki bölümde güzele benziyo.bekliycez artık yedi gün...
  • Summerrın dudağa yapışan kimdi yakalarsam bitti o adam

• bugün kaçıncı bölüm werildi?ben tw den takip edemiorm da divxleri izliorm..walla en son sezon 2 bölüm 12 yi izledim işte..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leon4ever

walla 3uncu sezonun ilk 9 bolumune kadar kendisi yok ve olacagini da sanmiyorum. adi gecmedi su ana kadar hic. bende donmesini isterim acikcasi :) merak eden arkadaslar icin bir kac resmini ekliim bare

OC izleyen yokmu
     OC izleyen yokmu

ahhhhhhh ulaan ahhhhhhhhhhhhh...
    yaktınız beni...ömrümü yedin anna,brooke,aleeeeeeeeeexx,,lorelai....alayınızı toptan kaçırmak lazım da neyse şimdi...
  • quote:

bu arada bölüm yine süperdi.summer seth'e geri döndü ama ryan ile zach'e yazık oldu...

zach'e yazık falan olmadı..zach 'i sevmiyorum....seth -summer!!!! o kadar !!! gerisi yalan!! ulan aşkın önünde hiç bi şey duramaz zach kim yaa..dün kü çocuk...uyuz yaaa.... en başından beri biliodum koşa koşa geri geleceğini nitekim geldi.... hemde asılı duran adamı öptü bee....ama iyi flashback yapmışlar,spider man ile....

onlar iyi olurken, zavalla adamım ryan yine acıların cocuğu formatıyla devam ediyor....emrah'tan beter oldu şerefsizim...bilorda maçına da yazık oldu..çocukcağız o kadar kastı ...caleb'i yendi..kız da şimdi "annem de annem" ulan sende anne var ryan da o da yok...uyuz kız.....ne harcıyosun çocuğu....ama nasıl marissa geldi de şemsiye tuttu çocuğa....onlar da birleşir demedi demeyin....birleşirler....zaten marissa alex gibi değil..alex sıcak davranıyor ama marissa halaa tedirgin...ryan boşta ya garanti döner ona...

hafta sonu yağmur olabilirmiş...ryan gibi ıslanacam ,iliğime kadar...hasta olurum sanırım...buralarda olmazsam meraklanmayın....

bir de
  • la durun bi dizi tmm bizde izlioz ama kaptırmayın bu kadar yau
  • abi şu diziyi sırfın ismi yüzünden izlemiyom, O.C. ne demek yaw
  • nasi kaptirilmaz kardesim yaa.dizi bi saatligine aliyo seni turkiyeden,Orange County'e götürüyo seni.demi sexai kardes.hem sanada katiliyom Lindsay konusunda.sonradan gelme kiz o kadar sey yapti sonrada yallah Chicago'ya.ben ne anladim bu isten
    quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

la durun bi dizi tmm bizde izlioz ama kaptırmayın bu kadar yau
  • Sanırım Herkes Seth le Zach ı karıştırıyo yada ben karıştırıyorum.!
  • kaptırmadan izleyenler gerçekten izlemiyordur der son noktayı koyarım....

andre'nin dediği gibi ben de kendimi kamera yerine koyarım izlerken mesela o kadar icinde hissederim olayların...seviyorum yani....

lindsay abi emrediyorum tiizzz vakitte yakalanıp kellesi vurula...o kadar....

bu kızların alayı var ya...şeref********

quote:

nasi kaptirilmaz kardesim yaa.dizi bi saatligine aliyo seni turkiyeden,Orange County'e götürüyo seni.demi sexai kardes.hem sanada katiliyom Lindsay konusunda.sonradan gelme kiz o kadar sey yapti sonrada yallah Chicago'ya.ben ne anladim bu isten
    quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

la durun bi dizi tmm bizde izlioz ama kaptırmayın bu kadar yau

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.