Şimdi Ara

OC izleyen yokmu (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
0
Favori
29.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sexai

quote:

Orjinalden alıntı: iskeletor

oc manyak dizi hele ordaki mischa barton yokmu süper kadın cok güzel biri süper ötesi yaratık...onun için seyrediyom coğunlukla ama tabi dizide güzel

abi helal valla 18 lik çıtırı süper kadın yaptın yaa...ne diyeyim bravoo sana... dizi çok iyi.... son bölümde kirsten'ın attığı tokat süpperdi...

seth&alex ahhh ulan ahhhhhh..... alex'i istiyorummmmm

yaaa a.q sende hemen yani soktun lafı tamam cıtır bişi demedik
  • yaaa abi ne bu alex summer karışıklığı diziye baqın siz yai mi ii
    ama biras pembe dizi ama olsuun :P
  • dizi iyi hatta süper ama aleexx baska bi aleemm
  • quote:

Orjinalden alıntı: intangiblegirl

dizinin hastasıyım ama seth in ayrıca hastasıyım

OC izleyen yokmu

OC izleyen yokmu

çooook tatlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !Pliq -- 11 Kasım 2005, 17:30:25 >
  • quote:

alex'le summer ayrı ayrı meyvelerdir...biri samsamo'nundur..diğeri de benimmdir..ve öylede kalacak....şerefsiz seth.. bu hafta gene yaptı numarasını...adi herif...

alex getti olum, tercih meselesi üstüne alınma ok?
  • dizi gerçekten müthiş iki sezondur izliorum ve hala ilk günkü gibi kalitesini koruor bir kere krakterler o kadar iyiki diziyi seyredilebilir kılıo bu yüzdende dizi çok tutuldu....
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7bertpires

quote:

alex'le summer ayrı ayrı meyvelerdir...biri samsamo'nundur..diğeri de benimmdir..ve öylede kalacak....şerefsiz seth.. bu hafta gene yaptı numarasını...adi herif...

yaa sahi noldu son bolumu izlemedim yarın bakacam bi şeyler sezdim bi 10 dk bakabildim ama bilmiom..
  • quote:

quote:

quote:

yaa sahi noldu son bolumu izlemedim yarın bakacam bi şeyler sezdim bi 10 dk bakabildim ama bilmiom..

ilk başta sehir dısından eski sewgilisi geldi alex'in, ama sewgilisi kız
    bölümün sonunda da marissa il birbirlerine iş attılar, umarım ilerde yakınlıştıklarında cnbc-e kesmez o sahneleri
  • olmek istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  • evet yaa hepsi öyle galiba.Adam Brody'de 24 ile 26 yaşlarında olması gerekiyodu....
  • valla kusura bakmayın.yanlış bir konu yazdım.bilgisayarda bi sorun çıktı.son yazılan konu oyuncuların yaşlarıyla ilgiliydi.bende oraya cevap yazdım.ama msj yazdıktan sonra sonraki msj ları gördüm ve farkına vardım.yanlışlık oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: guest2133

quote:

quote:

quote:

ilk başta sehir dısından eski sewgilisi geldi alex'in, ama sewgilisi kız
    bölümün sonunda da marissa il birbirlerine iş attılar, umarım ilerde yakınlıştıklarında cnbc-e kesmez o sahneleri

kemeye başlamışlar dün öpüşme sahnesi "hani gelgit yon değiştirdi diolar yaa.." kesildi ben indirip izlemşitim de....cnbc e yazıkk....gece bile kesik hali vardı...uzun değil ama gereksiz bi detay..
  • gözünden düştü mü???benim azcık düştü
  • oncelikle bazi akli evvellerin dizinin cnbc-e'de yayinlanan bolumlerini izleyenlere yaptiklari saygisizlik (cnbc-e'de yayinlanmayan bolumlerdeki olaylari aktardiklari icin) dolayisiyla esefle kinadigimi belirterek baslamak istiyorum. lutfen biraz saygili olun. ben suan 3ncu sezonda yayinlanan 7 bolumu izledim (8inci bolum dun gece yayinlanmis olmasi lazim hala linkini bulamadim). 2nci sezonda diziyi tamamen yalan ruzgari moduna sokmuslar acikcasi ben bundan rahatsiz oldum. daha fazla detay vermicem izleyince bana hak vereceksiniz umarim. ama hala ilgiyle takip ettigim bir dizi. ikinci sezonda oyunculuklar biraz daha oturmus. ozellikle Ryan (Benjamin McKenzie) ilk sezondaki saskin ordek misali durusunu biraz daha degistirmis. bence dizinin en kotu rol yetenegine sahip oyuncusu. ama gosterdigi gelisme bence olaganustu. suan hangi bolum yayinlanio bilmiyorum ama sadece bir isim vermek istiyorum "Alex". tek kelime ile muhtesem. ve dizinin bence en eglenceli karakteri Seth (Adam Brody). bu diziyi izlememe tek sebep oydu ilk sezonda. onun on planda oldugu bolumler benim icin en izlenebilir bolumler. isin komik tarafi bu rol icin secilmesi tam bir sans. ama daha iyi bir secim yapilamazdi die dusunuyorum. dizinin 3 sezonda bitirilecegi konusundaki haberlere gelince. bence cok dogru bir secim olur. biraz daha uzatmaya kalkarlarsa sacmalamaya baslayacaklarini ve kendilerini tekrar edeceklerini dusunuyorum. son olarak sunu soylemek istiyorum: Alex...
    Not: 3ncu sezonla ilgili bilgiler icin The O.C.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Andre Igoudala

gözünden düştü mü???benim azcık düştü

ehh düştü denemez de şaşırdım açıkçası...zaten bildiğim için sorun olmadı ama email atarım herhalde...
    zaten benim için basketbola olan aşkım sebebiyledir belki de one tree hill....benim gözümde daha iyi ..umarım devam eder...sezon arası bası sonu kıçı demezler ve kesmeden devam eder....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leon4ever

oncelikle bazi akli evvellerin dizinin cnbc-e'de yayinlanan bolumlerini izleyenlere yaptiklari saygisizlik (cnbc-e'de yayinlanmayan bolumlerdeki olaylari aktardiklari icin) dolayisiyla esefle kinadigimi belirterek baslamak istiyorum. lutfen biraz saygili olun. ben suan 3ncu sezonda yayinlanan 7 bolumu izledim (8inci bolum dun gece yayinlanmis olmasi lazim hala linkini bulamadim). 2nci sezonda diziyi tamamen yalan ruzgari moduna sokmuslar acikcasi ben bundan rahatsiz oldum. daha fazla detay vermicem izleyince bana hak vereceksiniz umarim. ama hala ilgiyle takip ettigim bir dizi. ikinci sezonda oyunculuklar biraz daha oturmus. ozellikle Ryan (Benjamin McKenzie) ilk sezondaki saskin ordek misali durusunu biraz daha degistirmis. bence dizinin en kotu rol yetenegine sahip oyuncusu. ama gosterdigi gelisme bence olaganustu. suan hangi bolum yayinlanio bilmiyorum ama sadece bir isim vermek istiyorum "Alex". tek kelime ile muhtesem. ve dizinin bence en eglenceli karakteri Seth (Adam Brody). bu diziyi izlememe tek sebep oydu ilk sezonda. onun on planda oldugu bolumler benim icin en izlenebilir bolumler. isin komik tarafi bu rol icin secilmesi tam bir sans. ama daha iyi bir secim yapilamazdi die dusunuyorum. dizinin 3 sezonda bitirilecegi konusundaki haberlere gelince. bence cok dogru bir secim olur. biraz daha uzatmaya kalkarlarsa sacmalamaya baslayacaklarini ve kendilerini tekrar edeceklerini dusunuyorum. son olarak sunu soylemek istiyorum: Alex...

haklısın lakin o öyle söylenmez..
    bak böyle diyeceksin::::: ALEEEEEEEEEEEEEEXXXX ANLATILMAZ YAŞANIR..!!
  • OC diyince,bende "Overclock" yapmanın dizini yapmışlar diye düşündüm meğerse ciddi ciddi dizi ismiymiş,işe bak yaw
  • haklısın hemde ne YAŞANIR YAAA!!!!!!!!!!!
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Leon4ever

oncelikle bazi akli evvellerin dizinin cnbc-e'de yayinlanan bolumlerini izleyenlere yaptiklari saygisizlik (cnbc-e'de yayinlanmayan bolumlerdeki olaylari aktardiklari icin) dolayisiyla esefle kinadigimi belirterek baslamak istiyorum. lutfen biraz saygili olun. ben suan 3ncu sezonda yayinlanan 7 bolumu izledim (8inci bolum dun gece yayinlanmis olmasi lazim hala linkini bulamadim). 2nci sezonda diziyi tamamen yalan ruzgari moduna sokmuslar acikcasi ben bundan rahatsiz oldum. daha fazla detay vermicem izleyince bana hak vereceksiniz umarim. ama hala ilgiyle takip ettigim bir dizi. ikinci sezonda oyunculuklar biraz daha oturmus. ozellikle Ryan (Benjamin McKenzie) ilk sezondaki saskin ordek misali durusunu biraz daha degistirmis. bence dizinin en kotu rol yetenegine sahip oyuncusu. ama gosterdigi gelisme bence olaganustu. suan hangi bolum yayinlanio bilmiyorum ama sadece bir isim vermek istiyorum "Alex". tek kelime ile muhtesem. ve dizinin bence en eglenceli karakteri Seth (Adam Brody). bu diziyi izlememe tek sebep oydu ilk sezonda. onun on planda oldugu bolumler benim icin en izlenebilir bolumler. isin komik tarafi bu rol icin secilmesi tam bir sans. ama daha iyi bir secim yapilamazdi die dusunuyorum. dizinin 3 sezonda bitirilecegi konusundaki haberlere gelince. bence cok dogru bir secim olur. biraz daha uzatmaya kalkarlarsa sacmalamaya baslayacaklarini ve kendilerini tekrar edeceklerini dusunuyorum. son olarak sunu soylemek istiyorum: Alex...

haklısın lakin o öyle söylenmez..
    bak böyle diyeceksin::::: ALEEEEEEEEEEEEEEXXXX ANLATILMAZ YAŞANIR..!!
  • su aralar biraz aklı karışık alex'imin ama düzelecek oda gercek mutluluğu anlayıp kollarıma gelecek....
    nasıl ama kehanetin bu kadarı.....pessss..!!!!
  • the O.C

izlediim bi kaç disiden biri yaw
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.