Şimdi Ara

OC izleyen yokmu (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
0
Favori
29.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yayınlan son bölümde sethle summerın arasını açtığı için zachden bi kez daa nefret ettm.bide ilgili arkadaşlara soruyorum sizce 4.sezon çekilecek mi ve o.c. mix6 ne zaman çıkacak haberi olan var mı?
  • aynen valla Zach hakkında en başından beri düşündüğüm olumsuz imaj hala devam ediyor sayesine...Şerefs*z olduğunu en başından beri anlamıştım...Dallama yüzünden çıktı tüm olay..Kadını getirmeseydi,ortalıktan kaybolmasaydı,Seth onu aramayacak,Trey kavga cıkarmayacak,kız Trey'den hoşlanmayacak ve havuzda ölü yada baygın bir halde neyse tam belli değil olmayacaktı....Değil mi??
    biraz uzun sürdü ama......doğru snuçta....
    4.sezon bilgisini versin bilen biri...mix'lere gelince...her bölümde ne müzik olduğunu bazı sitelerden öğrenebilr...kendi mixini kendin yapaibilirsin...

bizim bi aralar projemiz vardı şu finaller bitsin de bende bi complation yapacam..inşaallah...

quote:

Orjinalden alıntı: spetty

yayınlan son bölümde sethle summerın arasını açtığı için zachden bi kez daa nefret ettm.bide ilgili arkadaşlara soruyorum sizce 4.sezon çekilecek mi ve o.c. mix6 ne zaman çıkacak haberi olan var mı?
  • yaa şu 1 hafta ne cabuk gecti
    yarın o.c. war
    yuppppppppiiiiiiiiiii
  • çizdi iyice elemanlar...
  • yaa bn bu trey e assııkkk oldummm

• öfff senin durum çok kötü ya. Yaş aralığı 12-15 heralde, yanılıyor muyum? Niye 10 kere tekrarlıyorsun "Tray çok tatlı, tray çok tatlı". 1000 kere yazınca Tray senin olmıcak, o yüzden yeter bence bu kadar; anladık: Aha ben de son kez yazıyım ok?

OFFFF TRAYDEN ÇOK HOŞLANIYOR, HATTA AŞIK

Gözünü seveyim artık uzatmayalım bu menzuyu
  • kim o elemanlar....
    biz mi,oyuncular mı???
    quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

çizdi iyice elemanlar...
  • son zamanlarda spoiler vermesinin sebebi de bu Trey galiba

neyse nane limon içmesi önersiyle birlikte acil şifalar dilerim öff'e....

du ben de yazacam....

duyduk duymadık demeyin....Öff Trey'a AŞıkMIşşşşşş...

quote:

Orjinalden alıntı: luv2xlr8

öfff senin durum çok kötü ya. Yaş aralığı 12-15 heralde, yanılıyor muyum? Niye 10 kere tekrarlıyorsun "Tray çok tatlı, tray çok tatlı". 1000 kere yazınca Tray senin olmıcak, o yüzden yeter bence bu kadar; anladık: Aha ben de son kez yazıyım ok?

OFFFF TRAYDEN ÇOK HOŞLANIYOR, HATTA AŞIK

Gözünü seveyim artık uzatmayalım bu menzuyu

• ehehehe
  • yasasın 15 dk sona o.c. baslıo

• Şu iki örnek erkeklerin testesteronla çalıştıklarinin kanıtıdır

Ryan la Marissa yine bilikte
    Trey sen git başına çorap ören hatunla yeniden takil(o hawuzda bayılan malak oluyo kendisi)

Haa unutmadan o Zack midir nedir o parlak su topundan tiksiniyorum yaw direk summerla sethi ayirdi harbi The OC bi karakter kendisi,açılımını solemeye dilim warmıyo
  • Abi o müptela kız trey'e bulaşan kesin uyuşturucu şebekesinin başı çıkacak sonrada trey'in başı pis belaya girecek tahmin ediyomulan bende bayaa izlermişim de haberim yokmuş maksat laf olsun torba dolsun post kasalım
  • En başından beri söylüyorum Zach bir solucandan beter...güzel yüzüne aldanıp bazı bayan arkdaşlar sevdalanmıştı ama yalan yani...Nalet herif Seth'in başına kocaman bir çorap örüyor..Ama Summer'ın yaptığı da tam The O.C yani...

Summer :Zach,beni eve bırakırmısın
    Zach: Tabii ki... (iç ses: Ne demek yavrum sen iste ben seni yatağına kadar taşıyım buradan !!)

Zach'e
  • Abi ama seth'in yaptığıda mallık. Dünyanın en salak adamı bile çakar mevzuyu. O da son 2 bölümdür saçma sapan işler yapıyor di mi ama? Rol icabı saflık ayağı yapıyor. Yoksa kim yer böyle bariz bi komployu
  • ayyy trey kurtuldu yaaa
    artık cooooooook mutluum
    ama seth we summer a üzüldüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: sexai

En başından beri söylüyorum Zach bir solucandan beter...güzel yüzüne aldanıp bazı bayan arkdaşlar sevdalanmıştı ama yalan yani...Nalet herif Seth'in başına kocaman bir çorap örüyor..Ama Summer'ın yaptığı da tam The O.C yani...

Zach: Tabii ki... (iç ses: Ne demek yavrum sen iste ben seni yatağına kadar taşıyım buradan !!)

Zach'e

hele kapıdan çıkarken dönüp pis pis sırıtışı yok muydu, delirtti beni, uyuz solucan

• Yalniz Seth de az eşşek diil yani,sen git hatunu getir oraya sora sat ot konuş b.k konuş elin 5 para etmez yapımcılarıylahatunda "Zach,beni ewe birakirmisin" desinal birini wur otekine!!!

Ama asil konu o Zach denen haysiyetsiz,şerefsiz,cinsiyetsiz,cibinniyetsiz,ruhsuz,şekilsiz,allahsiz,kitapsiz,dinsiz,imansiz,5 para etmez OC unun tüm yaptiklarindan sonra pis pis sırıtıyo olmasıdırseth inde eli hep armut topluyo git arkasindan indir ensesine bitane akıt beyninin pekmezini çok zor sanki
  • ayyy ewt o sırıtısına deli olmustumm

quote:

Orjinalden alıntı: landon

quote:

En başından beri söylüyorum Zach bir solucandan beter...güzel yüzüne aldanıp bazı bayan arkdaşlar sevdalanmıştı ama yalan yani...Nalet herif Seth'in başına kocaman bir çorap örüyor..Ama Summer'ın yaptığı da tam The O.C yani...

Zach'e

hele kapıdan çıkarken dönüp pis pis sırıtışı yok muydu, delirtti beni, uyuz solucan

• isleyemiyorum yaa harbi çook süper bir dizi ama bi türlü izleyemiyorum..ders çalışma programımı aksatıyomuş o bittikten sonrada dünyadan kopuyomusum ..öle diolar..yalancılar..tekrarlarını bile isleyemiyorum

• o kapıyı al kafasına geçir işte...suç sayılmaz valla
    quote:

Orjinalden alıntı: landon

quote:

Zach'e

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.