Şimdi Ara

OC izleyen yokmu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
0
Favori
29.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    süpersin valla...
    Anti-Zach timi kurulmuştur..Tez zamanda gidip beyninin pekmezini akıtmak dileğiyle...
    saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: kaltaq2

Yalniz Seth de az eşşek diil yani,sen git hatunu getir oraya sora sat ot konuş b.k konuş elin 5 para etmez yapımcılarıylahatunda "Zach,beni ewe birakirmisin" desinal birini wur otekine!!!

Ama asil konu o Zach denen haysiyetsiz,şerefsiz,cinsiyetsiz,cibinniyetsiz,ruhsuz,şekilsiz,allahsiz,kitapsiz,dinsiz,imansiz,5 para etmez OC unun tüm yaptiklarindan sonra pis pis sırıtıyo olmasıdırseth inde eli hep armut topluyo git arkasindan indir ensesine bitane akıt beyninin pekmezini çok zor sanki
  • yaş kaç angel'ım...
    ne o üzdüler mi seni...cok duygusal yaklaşmışsın ...kıyamam ben sana...
    dünyadan nasıl kopuyorsun onu anlamadım bak..yalancılar kim söyle bakalım yardımımız dokunur belki...
    quote:

Orjinalden alıntı: first angela

isleyemiyorum yaa harbi çook süper bir dizi ama bi türlü izleyemiyorum..ders çalışma programımı aksatıyomuş o bittikten sonrada dünyadan kopuyomusum ..öle diolar..yalancılar..tekrarlarını bile isleyemiyorum

• son bölüm ilginçti. acaba seth in annesi aldatıcakmı sizce? boynuz olayı yaşanacakmı
  • son 2 haftadr dizi sıkıcılaştı gbime gelio ama zach e uyuz olmakta ne kadr haklı olduğumu 1 kere daa annadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spetty -- 28 Ocak 2006 22:12:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metalovski

son bölüm ilginçti. acaba seth in annesi aldatıcakmı sizce? boynuz olayı yaşanacakmı

walla sandy 2 kez bu işin ucundan döndü, iradeli adam, tuttu kendini
    kirsten daha önce ismini hatırlayamadım şimdi marissa'nın babasıyla bişeyler yaşadı sayılır, yani 2-1 gerideydi
    aptal senaristler durumu eşitlemek istiyo sanırım, ama bence bu sefer kirsten aldatıcak gibi geliyo bana
    buarada dizinin sonraki bölümlerini netten indirip izleyen warsa, söylemesin lütfen ne olduğunu, yoksa larım
  • tam aldatma olursa 3-2 öne geçicek sanırım seth in annesi
  • Bunu da hiç izlemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhsycoMantis

Bunu da hiç izlemedim

Çok şey Kaçırmışsın
  • İzleyenlere çok komik gelicek de konusu nedir?Olaylar ne üzerine genelde?Komedi dizisi mi nedir?Tavsiye ediyor musunuz?
  • www.cnbce.com veyawww.cnbce.tv/forum'dan ilgili topiğe gir burası kesmediyse...
  • ayy yasasın yıne o.c. gunu
    (yaa bu haftalar ne cabuk gecıo )

• yanlış dedin Trey günü bugün...
    quote:

Orjinalden alıntı: öfff

ayy yasasın yıne o.c. gunu
    (yaa bu haftalar ne cabuk gecıo )

• ay bu bolum de cok guseldi
    ama trey e cok usuldum
    (ya yasık yaa hayatında kımse onun için bu kadar ugrasmamıs )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi öfff -- 3 Şubat 2006 10:55:10 >
  • 2.sezonun bıtmesıne de 2-3 bolum kaldı
    (olsun sanırım baslarında trey war)

• quote:

Orjinalden alıntı: sexai

yaş kaç angel'ım...
    ne o üzdüler mi seni...cok duygusal yaklaşmışsın ...kıyamam ben sana...
    dünyadan nasıl kopuyorsun onu anlamadım bak..yalancılar kim söyle bakalım yardımımız dokunur belki...
    quote:

Orjinalden alıntı: first angela

isleyemiyorum yaa harbi çook süper bir dizi ama bi türlü izleyemiyorum..ders çalışma programımı aksatıyomuş o bittikten sonrada dünyadan kopuyomusum ..öle diolar..yalancılar..tekrarlarını bile isleyemiyorum

kim olacak hep o ispiyoncu arkadaşlar rehberlikçiye anlatmışlar bu kız müptela oldu hocam die adam program yaptı buna uyulacak tartışma yok dedi..ben üsülmeyeyeim de kimler üsülsün...rehberlikçiyeeeo diziden snra her saniye aklımda yeni yeni senaryolar üretiyorum da o şekilde dünyayla olan bağlantım geçici olarak servis dışı oluo..ee napalım bis bu rehberlikçiyi???????
  • walla ben bu diziyi izliyorum ama sırf trey hatrına ama guzel tabi

cnbc-e de kotu dizi yayınlanır mı hiç
  • trey e çok kızdırdı beni
  • vaahh vahhh..bak sen su arkadaşlara izleyip birbirinize anlatarak kritik etmeniz gerekirken olanlara bak...sende gündüz çalış dersine gece tekrarını izle..Pazar günü 6 da var akşam onu izle mesela...zaten 40 dakka nolcak be güzelim..Ama sen bayağı kaptırıyorsun sanırım o zaman abartma derim cok fazla...sakin ol..onlar yalan ben mesela yazın Abd'de olacağım nasipse, bi California 'da yapıcam sanırım..iner senin için bakarım dedikleri kadar var mı? o rehberlikçi haklıdır biraz sen derslerine bakkk...olsun dediğim gibi programında da küçük küçük oynamalar yapabilirsin benden sana tavsiye..yani gün içinde 1 saat sabah erken kalk izle sonra da akşam onu izle..ama o orada kalsın...Ryan ile MArissa gerçek hayatta anlaşamıyorlarmış mesela çok fazla..Summer Seth ile gerçek haytta da çıkıyor ama öyle okullar,clublar falan salla güzelimm...boşver yalan onlar....

kim olacak hep o ispiyoncu arkadaşlar rehberlikçiye anlatmışlar bu kız müptela oldu hocam die adam program yaptı buna uyulacak tartışma yok dedi..ben üsülmeyeyeim de kimler üsülsün...rehberlikçiyeeeo diziden snra her saniye aklımda yeni yeni senaryolar üretiyorum da o şekilde dünyayla olan bağlantım geçici olarak servis dışı oluo..ee napalım bis bu rehberlikçiyi???????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ren Tao

walla ben bu diziyi izliyorum ama sırf trey hatrına ama guzel tabi

cnbc-e de kotu dizi yayınlanır mı hiç

lutfen trey e sulanmayınız

/>
  • Orjinalden alıntı: sexai

vaahh vahhh..bak sen su arkadaşlara izleyip birbirinize anlatarak kritik etmeniz gerekirken olanlara bak...sende gündüz çalış dersine gece tekrarını izle..Pazar günü 6 da var akşam onu izle mesela...zaten 40 dakka nolcak be güzelim..Ama sen bayağı kaptırıyorsun sanırım o zaman abartma derim cok fazla...sakin ol..onlar yalan ben mesela yazın Abd'de olacağım nasipse, bi California 'da yapıcam sanırım..iner senin için bakarım dedikleri kadar var mı? o rehberlikçi haklıdır biraz sen derslerine bakkk...olsun dediğim gibi programında da küçük küçük oynamalar yapabilirsin benden sana tavsiye..yani gün içinde 1 saat sabah erken kalk izle sonra da akşam onu izle..ama o orada kalsın...Ryan ile MArissa gerçek hayatta anlaşamıyorlarmış mesela çok fazla..Summer Seth ile gerçek haytta da çıkıyor ama öyle okullar,clublar falan salla güzelimm...boşver yalan onlar....

yok saten islemiyorum bi yerden sonra kopartılar benim tüm bağlarımı o disiyleaslında onların derdi benim biras fasla konusmamla alakalıydı sanırım..intikamları cidden acı oldu yani...

bu arada trey cok tatlı bişiimiş yahu
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.