Şimdi Ara

ODTÜ İSTEYENLER İÇERİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
4
Favori
9.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de geçen sene 9küsür yapmıştım ordan hatırladım sanırım seni neden mezuna bıraktın istediğin bir bölüm yok muydu ?Ben bu sene yerleştim ama tekrar girmek istiyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çalışkan olursanız ve özveride bulunursanız yapamayacağınız şey yok. Matematik fizik gibi bölümlerde akademik kadroyu incelemek önemli. Üniversitenin çok farkedeceğini sanmıyorum.

• Aslında vardı ama baya farklı sıkıntılar yaşadım tercih döneminde tıp yazmak istemiyordum pek sonra İstanbul uzak olduğu için aileme sıkıntı olmasını istemedim itünün falan kafam karıştı aslında ama hayırlısı böyleymiş ya bu sene de aytde 4 soruyu kaydırıp yanlış işaretlemişim çok takmıyorum şu an endüstri ya da elektronik haberleşme yazıcam araştırıyorum işte

• +1 U.i
  • quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.
    Boş yapmışsın. Bu kafa yapısına sahip olanların %95'i odtü kazanacak kafaya sahip değil zaten Kazananlar da eğitim fakültesi, felsefe, istatistik falan kazanır anca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • limon1907 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı hocam tebrikler. Bu sene ne tavsiye verebilirsin benim için keşke yapmasaydım dediğin bir şey var mı

• limon1907 kullanıcısına yanıt
    Stres oluyor mu peki

• Hocam sıralamam 3800. Odtü endüstri gelirse ilk 4000 yurt avantajı bana yarar mı yoksa 4000 lik bir bölümüne mi gitmem gerekir? Bir de kampüs içi ulaşım nasıl dersler uzak binalarda mı yemekhane yurt vs nasıl memnun musunuz? Çok sosyal olmak gerekiyor diye duydum endüstride bunun sıklığı tam olarak nedir sürekli bir toplulukla iş yapma durumu var mı? Şİmdiden teşekkürler.

Unutmuşum bir de spor salonu var mı ve spor yapacak vakit bulabiliyor musunuz? Genel olarak kampüs fiyatları nasıl pahalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLordOfTheGames -- 22 Temmuz 2019; 15:55:56 >
  • Stres falan çok olmadı ama şubattan sonra pek düzgün çalışamadım ya bir süre sonra sıkılıyorsun bir de benim sosyal türkçe baya kötüydü denemelerle falan düzeltmeye çalıştım bence bol bol deneme çöz ayt fene sıkı çalış zaten iyi yapmışsın geçen sene de sen niye tekrar gireceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLordOfTheGames

Hocam sıralamam 3800. Odtü endüstri gelirse ilk 4000 yurt avantajı bana yarar mı yoksa 4000 lik bir bölümüne mi gitmem gerekir? Bir de kampüs içi ulaşım nasıl dersler uzak binalarda mı yemekhane yurt vs nasıl memnun musunuz? Çok sosyal olmak gerekiyor diye duydum endüstride bunun sıklığı tam olarak nedir sürekli bir toplulukla iş yapma durumu var mı? Şİmdiden teşekkürler.

Unutmuşum bir de spor salonu var mı ve spor yapacak vakit bulabiliyor musunuz? Genel olarak kampüs fiyatları nasıl pahalı mı?
    ekşi sözlük
    yeni başlayanlar için odtü
    https://eksisozluk.com/entry/88582512

**

ulaşım sıkıntısı yok, ringler var, hafta içi sabah-öğlen 15 dk da bir geliyor, akşamları da saatte bir. dolmuşlar var, otostop var. ben yürümeyi tercih ediyorum, en uzak yer 20 dk falan sürer yürümeyle. yurtlar iyi, fena değil, demiraya gelme yeter. yurt seçeceksen ya 19 seç, 500 lira falandı sanırım, ama rahat, güzel, yeni.. yoksa da iki kişilik yurtları seç. yemekhane de eh. yemeyip napıcaksın, beğenmesen ne değişecek? yiyoruz. kampüs fiyatları dışarıya göre çok uygun birkaç yer hariç. dışarıda 20-25ten aşağı yemek yiyemezsin, çatı da 15 liraya kaliteli doyuyorsun. sosyallik işi de sana kalmış, ister topluluğa gir, ister staj yap, ister yat.. senin bileceğin iş. bölümde öğrenirsin. iki spor salonu var, spor yapacak vakit de var tabi ki nye olmasın. her şey güzel. memleketin en iyi kampüsü. daha ne olsun

• Hocam odtü nün hazırlığı ve makine mühendisliği bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sıralamam 4704 yurt kesin çıkar mı?

• Hocam İstatistik bölümü hakkında bilginiz var mı ? Okuyanlar ne düşünüyor iş imkanları, nasıl vs.

• Düşman kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -Beetlejuice- - kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam:)

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Hocam bölümden bağımsız bir şey 4000 olayı. İstediğiniz bölüme gidin.

• ukeleman kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yazık ki çok bi bilgim yok.

• Hocam odtünün hazırlığı aşırı hardcore olarak geçen boğaziçi ve bilkentten sonra en iyi hazırlık diyebilirim. Koç ve sabancıyla ilgili pek fikrim yok. Makine mühendisliği elektrikle birlikte odtünün en prestijli (ülke çapında en saygı duyulan) bölümleridir. Makine odtüyle özdeşleşmiş bir bölüm diyebilirim. Ülkede makine mühendisliği alanında üzerine olduğunu sanmıyorum. Bu sıralamayla ne yazıkki doğrudan yerleşemezsiniz. Size verilecek olan yurt puanına göre sıra beklemeniz gerekecek. Eğer puanınız yüksek olursa hemen yerleşme şansınız var.

• -Beetlejuice- - kullanıcısına yanıt
    İtü makinaya odtü makinadan iyi diyenler var gerekçeleri ne o kişilerin

• Valla bi fikrim yok hocam. Bana göre makine ve ee özelinde odtüden daha iyi bir okul yok türkiyede.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.