Şimdi Ara

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
77
Favori
145.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • verdikleri key ile 8.1 pro etkinleştiremiyoruz sanırım
  • hamitrf1 kullanıcısına yanıt
    Key Windows Embedded 8.1 Industry Pro sürümü içindir. Normal 8.1 Pro yu etkinleştirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    hocam bu win 8.1 embedded versiyonu win 10'a güncellenmiyor sanırım.

Dün gece win 8.1 olan laptobumu win 10 yaptım ancak bunda güncelleyemiyorum.
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Güncellenmiyor

peki öğrenci maili ile win 10 edinme yolu var mı ?

ya da benim bu laptobu kullanmayı düşünmüyorum epey sıkıntı çıkarıyor. Yeni aldığım pc'ye win 10 kurup, win 10'a güncellediğim eski laptobumun key'ini girsem aktifleşir mi ?
  • Bununla niye uğraşıyorsunuz hala . Korsandan orijinal windows 10a bedava geçenler oldu . Arada kaynamanız gerekirdi ..

Ücretsiz geçiş bitmedi hala :https://www.microsoft.com/en-us/accessibility/windows10upgrade Burdan zıplayın 10a. Kinguinden G2A dan ucuza bir windows 8 temin edin . Üstüne upgrade yapın gitsin. Bir kere etkinleşti mi sizin oluyor . Microsoft hesabınıza donanım kayıtlanıyor . Lisans anahtarıyla falan işiniz olmayacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 9 Ağustos 2016; 0:02:31 >
  • Var mı bir açıklama Microsoft cephesinden? Hali hazırda premium hesabı olanlar Windows 10'a erişebiliyor. Düz dreamspark'a ne zaman eklenecek bu?
  • Ben de ilk once win 10 kurdum sistemime. Sonra orjinal kullanayim diye 8.1 embedded pro aldim. Ogrenci hakkiyla. Su an icin pek sikinti yok ancak win 10 u daha cok begendim. Bu da fena sayilmaz tabii. Sadece bazen pc yi kapatirken gec kapaniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 sene önce bu şekilde key aldım sonra win10 yükledim ve hiç memnun değilim. tekrar 8.1'e dönmeyi istiyorum ama hesabımı hatırlamıyorum. şimdi yeni hesap açıp öğrenci belgemi gönderdim. sizce kabul ederler mi?
  • İsteyen okursa bende win 7 pro ve 8.1 pro keyleri var. Ucuza verebilirim

• hesabım onaylanmış, dün yollamıştım açıkçası hızlarına hayran kaldım

şuan halihazırda win10 kullanıyorum ama illegal programla crackledim. bu şekilde yasal lisanslama yapayım mı ne dersiniz? yani kaçak win10'dan yasal win8.1'e döneyim mi?
  • Bence indirdiğin iso microsofttan ise ve illegal program 6 aylık etkinleştirme periyoduysa. sorun etme. windows 10 8.1den daha modern ve dx12 destekliyor. Onun haricinde bankacılık ve önemli belgeleri şifrele yada başka yerde bulundur. Ve online alışverişte safe browser gibi tarayıcılar kullan.
  • Bu arada Dreamspark'ta Windows 7'yi kaldırmışlar. Yalnızca Windows 8.1 bulunuyor. Sanırım yakın zamanda Windows 10'u normal Dreamspark üyelerine de açacaklar.
    MediaCreationTool yada Windows10Upgrade24074.exe bu dosya ile direk key girmeden yada format atmaya gerek duymadan lisanslı hangi windows 10 sürümüne güncelleyebiliyoruz ..

dreamspark 'dan win 8.1 kullanan arkadaslara soluyorum.. su an 2 farklı lisansım var 8.1 ile ilgili bunlar win 10 icin ise yarar mi? win pro mu evolution mu yoksa education mı olucaz gecebiliyorsak ?
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    Windows Embedded 8.1 Industry Pro sürümünden yükseltme ile sadece Windows 10 Enterprise sürümüne geçiliyor ama geçilse bile Windows 10 lisansı etkinleşmiyor.

Elinizdeki Win 8.1 lisansları Industry Pro lisansı ise Windows 10'da çalışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 17 Eylül 2016; 13:23:32 >
    win 10 education sürümünü lisanslamak gerekiyor mu ..onu indirdim ..sadece rahatsız edici sag altta education sürümü yazacaksa onu hallederiz :)
    1-2 sene önce indirmiştim industry proyu. Sonra da kullanmadım. Şimdi aynı key ile tekrar kursam çalışır değil mi ?
  • Çalışır

• Sealine kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 2 yıldır kullanıyorum 8.1 embedded versiyonunu. Battlefield 3,4 hardline vs hepsi kurulu ve sorunsuz oynuyorum. Normal 8.1den herhangi bir farkı yok.

• Eger etkinlesmesse windows loader indir knk

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.