Şimdi Ara

Öğrencilere Bedava Windows 8.1 Pro (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
77
Favori
145.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keske olsa fakat sanmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • visual studio 2015 varmı? yada 2013 öğrenciler için ücretsiz şekilde
  • ZTPhotography Z kullanıcısına yanıt
    Denedim oldu. Hatta ücretsiz developer hesabı aldım dreamdan.

• Hayırlı olsun hocam.

-Konu editlenip bu bilgi verilirse birçok kişi daha faydalanabilir :)

• arkadaşlar dreamspark üzerinden indirip format attım format atarken ürün anahtarı girmemi istemedi kurdum daha sonra aktif etmeye çalışıyorum ama hata veriyor nasıl halledebilirim lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor sürekli

edit: şu şekilde çözdüm arkadaşlar

Windows + R tuşu ile çalıştır seçeneğini çalıştırıp aşağıdaki komutu yazıyoruz ;

SLUI.exe 3

Bu komutu uyguladıktan sonra ekrana ürün anahtarını girebileceğimiz başka bir pencere gelecektir. Buraya anahtarı girip ileri diyerek aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadTR -- 26 Ocak 2016; 22:33:03 >
  • Arkadaşlar Ücretsiz Windows 10 Pro için linke tıklayın üye olun şartları taşıyorsanız bedava Win 10 Pro ya sahip olabilirsiniz...

Link:http://onthehub.com/download/free-software/windows-10-pro
  • arkadaşlar benim laptop fredos içinde Windows yok olanda zaten win 7 cd var onun key falan yok. bilgisayardan anlamam dün format attım. tekrar win7 yükleyecektim bu
    başlığı görünce yararlanmak istedim.

1) şimdi ben win 7 yükleyeyim üstüne bu key şifreyi girince benim bilgisayar orginale mi dönecek ?
    2) Yoksa win 8,1 bir yerden indireceğim cd kaydedeceğim yada usb ye onu yükledikten sonra şifreyi gireceğim ?

not : Şuan bilgisayarda freedos olduğu için her halukarda bilgisayarın açılması ve win 8.1 indirmem için . Win 7 yüklemem gerecek ..

yardımcı olursanız sevinirim ağır bilgisayar cahiliyim
  • bu gün omü dreamspark ile win 10 keyi aldım multiple editions yazıyordu indirdim win 10 pro kurdu, kardeşimin pcyede win 7 keyi vardı yine dreamsparktan aldığım win 10 pro yükledim kabul etti, kendi pcme de win 8.1 keyi ile kurmuştum allah razı olsun valla okul sayesinde ailecek win 10 lu olduk 3 tane win 10 pro beleşe gelmiş oldu
  • Ya arkadaşlar şimdi ben tekrardan windows 8.1 i indirmek istiyorum nasıl indirebilirim
  • Dreamspark'tan indiremeyenler için;
    https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=40745

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar pazartesi günü ssd alacağım da şimdi tekrardan indirdim dreamsprk üzerinden ve keyi kaydetmemişim ve şu anda tekrardan key vermiyor bn ssd ye işletim sistemini yükledikten sonra keyi nasıl gireceğim isteyecek mi ?
  • _Khal Drogo_ kullanıcısına yanıt
    Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede Welcome _Khal Drogo_ oraya tıklıyorsun. Aşağı doğru bir liste açılır, oradan my apps tıklayın. açılan sayfada aldığınız ürünleri ve keyleri görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATX_Babakart -- 11 Şubat 2016; 14:30:55 >
  • Windows Embedded kullanıcıları heyecanlanabilir.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    win 10'a ücretsiz geçiş falan yapabilecekmiyiz
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Server 2016 TP 4'un en son yayınlanan deneme sürümünde resimde de gördüğünüz gibi Hakkında penceresine Embedded 8 yazılmış kararlı sürümü çıktığında Embedded 10 yazabilirler gibi geliyor bana ve böyle olduğunda Embedded 8/8.1 kullanıcıları belki ücretsiz yükseltme hakkı kazanabilir.
    iyi haber win 10'a geçiş için en azından bir umut var bilgi için teşekkürler
    Windows Embedded olmayacak. Onun Yerine Windows 10 IoT edition gibisinden bir şey olacak.

*IoT Internet of Things, Şeylerin interneti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IoT Core zaten şuan var ve indirilebilir durumda

Windows 10 IoT Corehttps://ms-iot.github.io/content/en-US/Downloads.htm

Daha eski versiyonlarda böyle yazıyordu şimdi yeni versiyonda değiştirmişler.

Build 14267

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 9 Mart 2016; 13:32:12 >

• windows 8.1den 10 a geçmek istiyorum fakat ünim kayıtlı değil. yani pro üyeliğe sahip değilim. yokmu şunun çözümü. niye windows 10 vermiyor bu ms
  • Zamanında burdan hem kendi mailimle hem arkadaşımın maili ile 2 kod aldım ama ikiside çalışmadı. Başka bi pc de denedim ve naptıysam olmadı. Burdan aldığımız 8.1 i lisanlı olarak win 10 a yükseltebiliyor mıyız? Ona göre tekrar uğraşacam

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.