Şimdi Ara

OHA WARRIOR.Gif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlık için kusura bakmayın arkadaşlar ama dün ICC 25 de ilk 6 bossun sonunda recounta göz attıgımda gözlerime inanamadım.5.4k gs ye sahip bir warior tam 12 k dps ve 19 mlyon toplam damage done yapmıştı.Ben dahil birçok daha yüksek gearlı (mage/lock/dk/rog) adamın yanına bile yaklaşamadık. 12-9 m arasında seyreden bir toplam damageimiz vardı.Bu nasıl olur yaw arkadaşlar
    Biz mi çok kazmayız adam çok mu prof.

Not:5.7k gs li mage im var

• Bosslardaki dpsinden bahset, warrior paladin falan splash dmg yaparlar birazda slackliyosan overallda geçemezsin onları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leech King

Bosslardaki dpsinden bahset, warrior paladin falan splash dmg yaparlar birazda slackliyosan overallda geçemezsin onları.
    Heroic 25 man saurfang de 20-22k dps yapan warrior'lar var olduğuna göre, olabilir tabi neden olmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyace

Heroic 25 man saurfang de 20-22k dps yapan warrior'lar var olduğuna göre, olabilir tabi neden olmasın...

Alıntıları Göster
    5.7k GS arcane mage rahat 10k yı geçer , overalla baktıysanız trashlerde ww felan yaptığı için yüksektir belkide
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeterPetrelli

5.7k GS arcane mage rahat 10k yı geçer , overalla baktıysanız trashlerde ww felan yaptığı için yüksektir belkide

Hocam geçer de nasıl geçer.Gereken bütün rotationları yapıyorum acaba statlarımda bi problem mi var? Dps'm 7k dan yukarı çıkamıyor.

armory linki :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&cn=Luinwel

Robe u ben yokken arkadaşım almış healing robu almış.Orda bi problem var.Başka neler eksik ne önerebilirsiniz. Shoulder enchantı için de repi kasmaktayım

• quote:

Orijinalden alıntı: __king_of_diez__

quote:

Hocam geçer de nasıl geçer.Gereken bütün rotationları yapıyorum acaba statlarımda bi problem mi var? Dps'm 7k dan yukarı çıkamıyor.

Robe u ben yokken arkadaşım almış healing robu almış.Orda bi problem var.Başka neler eksik ne önerebilirsiniz. Shoulder enchantı için de repi kasmaktayım

Alıntıları Göster
    Üstünde 3 tane pvp itemi var, gemler ve bazı enchantlar yannış, beltde socket yok. En büyük hatanda herşeyin gs da bittiğini sanman. Talentlarına bakmadım bile

pvp itemi 4 müş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drizzt Do'Urden -- 20 Ağustos 2010; 19:31:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt Do'Urden

Üstünde 3 tane pvp itemi var, gemler ve bazı enchantlar yannış, beltde socket yok. En büyük hatanda herşeyin gs da bittiğini sanman. Talentlarına bakmadım bile

pvp itemi 4 müş..

Alıntıları Göster
    Adamın armorysini verir misiin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 20 Ağustos 2010; 19:40:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tirion Fordring

Adamın armorysini verir misiin ?

Alıntıları Göster
    Adamın adını tam anımsayamıyorum malesef.

@Leetcake

Neler yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz acaba,PM' inizi bekliyorum.
  • quote:

bu ne biçim yorum? ww yapmıştır belki? niye yapmasın hep yapıyolar, ww yapmadan olmazki anlamadım yani boş yazmışsın kbakmada.

@leech king warriorla magei kıyaslamak tuhaf olur bence. %100 arp warrior'un yapamıycağı şey yok. ve bana kalırsa dps'in çoğunu trashlerde yapmıştır. Glyph of cleave + glyph of whirlwind ile çok uçuk dps yapılabiliyo, ekran bildiğin sarı büyük critlerle doluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frrozen

quote:

bu ne biçim yorum? ww yapmıştır belki? niye yapmasın hep yapıyolar, ww yapmadan olmazki anlamadım yani boş yazmışsın kbakmada.

@leech king warriorla magei kıyaslamak tuhaf olur bence. %100 arp warrior'un yapamıycağı şey yok. ve bana kalırsa dps'in çoğunu trashlerde yapmıştır. Glyph of cleave + glyph of whirlwind ile çok uçuk dps yapılabiliyo, ekran bildiğin sarı büyük critlerle doluyo.

bana niye cevap verdin anlamadım yorumlarımız örtüşüyor.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bana da daha çok trashler sayesinde gibi geldi ancak çok da şaşırmamak lazım warrior dengesiz bir sınıf anormal işler çıkarabiliyor

• quote:

quote:

dur hele soluklan yeğen. warriorlar anca trashte ww ile dps yapıyor xD noobz demedim nece alındın hemen ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

quote:

quote:

dur hele soluklan yeğen. warriorlar anca trashte ww ile dps yapıyor xD noobz demedim nece alındın hemen ?

Alıntıları Göster
    gearscore değil statlar iş yapar bunu hala öğrenemediniz, öğrenmek istemiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

gearscore değil statlar iş yapar bunu hala öğrenemediniz, öğrenmek istemiyorsunuz.

Alıntıları Göster
    pvpside böyle abi bu dengesizlerin ne yapacağı belli olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToughGui

Tabi ki de öyle ama bir yandan da düşündüğümüzde daha iyi statlara sahip olan bir charın üzerinde daha iyi bir gear olmalı ki bonusları gemleri olsun statları daha yüksek olabilsin.Gearscore önemli değil tamam ama bu bence bir gösterge.Sonuçta daha iyi gs ye sahip bir helmet (örnek) daha iyi statlar verecektir
  • quote:

quote:

Olayın itemlarında bitiyor. Bulduğum hatalar şunlar:
    1- 4 tane pvp itemi.
    2- Robe olarak kesinlikle Meteor Chaser al.
    3- Belti değiştirmen gerek, ayrıca Eternal Belt Buckle alıp belt'e soket açman gerek.
    4- Cloak'unda haste değil SPen enchantı var, onu değiştir.
    5- Over hit-cap durumundasın şu an, hit rating veren itemler almaktan kaçın, daha çok haste'e yönel.
    6- 4 set bonusunu almamışsın ama bu özellikle gerekli değil, fight'larda eğer tekdüze bir şekilde, cd kullanmadan dps yapıyorsan almana da gerek yok zaten.
    7- Staff'ına 81sp enchantını yapabilirsin.
    8- Trinketlerinin ikisi de gereksiz, onların yerine daha çok SP-crit-haste ağırlıklı trinketler al. En kolay alınan olarak Abyssal Rune al (toc5 normalden düşüyor.)
    9- Haste gemleme.
    10- Son olarak GS'inin yüksek olması asla önemli değil, önemli olan senin itemlerini iyi ayarlamış olmandır. Yoksa DPS'de üst sıralara çıkmayı düşünme bile.

Eğer napman gerektiğine bakmak istersen armory linkim:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor%27gall&cn=Heratio
    Buradaki enchantlara ve gemlemelere bakabilirsin. Builde bakmanı tavsiye etmem ama, en son LK fight'ında kolaylık sağlaması için slow açmıştım.

Ayrıca DPS'e çok önem verme, önemli olan bosslarda yaptığın Damage Done'dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eveon -- 21 Ağustos 2010; 1:08:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eveon

quote:

quote:

Olayın itemlarında bitiyor. Bulduğum hatalar şunlar:
    1- 4 tane pvp itemi.
    2- Robe olarak kesinlikle Meteor Chaser al.
    3- Belti değiştirmen gerek, ayrıca Eternal Belt Buckle alıp belt'e soket açman gerek.
    4- Cloak'unda haste değil SPen enchantı var, onu değiştir.
    5- Over hit-cap durumundasın şu an, hit rating veren itemler almaktan kaçın, daha çok haste'e yönel.
    6- 4 set bonusunu almamışsın ama bu özellikle gerekli değil, fight'larda eğer tekdüze bir şekilde, cd kullanmadan dps yapıyorsan almana da gerek yok zaten.
    7- Staff'ına 81sp enchantını yapabilirsin.
    8- Trinketlerinin ikisi de gereksiz, onların yerine daha çok SP-crit-haste ağırlıklı trinketler al. En kolay alınan olarak Abyssal Rune al (toc5 normalden düşüyor.)
    9- Haste gemleme.
    10- Son olarak GS'inin yüksek olması asla önemli değil, önemli olan senin itemlerini iyi ayarlamış olmandır. Yoksa DPS'de üst sıralara çıkmayı düşünme bile.

Eğer napman gerektiğine bakmak istersen armory linkim:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kor%27gall&cn=Heratio
    Buradaki enchantlara ve gemlemelere bakabilirsin. Builde bakmanı tavsiye etmem ama, en son LK fight'ında kolaylık sağlaması için slow açmıştım.

Cevapalr için çok teşekkürler,hepsini yapacagım

• quote:

İstisnalar hariç genelde ikisi birbirine paralel çıkar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enqq

quote:

Evet ama genelde Huntardlar dpsde iyi damage done da baya geride oluyorlar, yada ben rastladım 2-3 tanesine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

quote:

Orijinalden alıntı: Enqq

quote:

Evet ama genelde Huntardlar dpsde iyi damage done da baya geride oluyorlar, yada ben rastladım 2-3 tanesine

Alıntıları Göster
    Dps, damage done farkı şurdan geliyor ki, Recount dpsinden bahsediyoruz ve recount combat içinde sadece active time dps ölçer, Yani eger bir arcane mage bossa ilk 30 saniye 20k dps ile açılış yapar ve sonrada (atıyorum ki ev telefonu çaldı, veya yemek siparişi geldi vs :D ) bırakırsa hiç birşeye dokunmadan combat sonuna kadar, açık ara sonuncu olur fakat dps 18k dan aşagıya düşmez, çünkü aktif dps yaptıgı süre bitince recount da dps i durdurur.

Loglarda bakılırsa ikiside yazar DPS ve active time dps diye (recountta bize gösterdigi) Active time dps magelerde, hunterlarda vesaire, aynı damage'ı yaptıgı başka classtan daha yüksek çıkabilir dotçu veya melee classlara göre daha yüksek anlık patlamaları olan classlar oldugu için. Fakat DPS ve damage done listesi hep aynıdır, ki zaten dps de damage per second demek, Yapılan damage ortada ve boss fightı herkes için eşit süre olduguna göre d/s hesabından rahatlıkla damage'ı fazla olanın dps i yüksek çıkar diyebiliriz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RFyo -- 21 Ağustos 2010; 4:05:45 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.