Şimdi Ara

-OKUL BİTTİ-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün 4 sene okuyup da okulu bitirmek o okuldan son kez ayrılmak adama koydu,

• yemin ederim bana da koydu.bıktım bu okuldan bitse de gitsek diyordum ama son gün ayrılınca arkadaşlarından koyuyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GordonFreeman-

yemin ederim bana da koydu.bıktım bu okuldan bitse de gitsek diyordum ama son gün ayrılınca arkadaşlarından koyuyormuş.
    Usta inan içimde bir burukluk oldu ama alışmak zorundayız hayat hep böyle devam edicek
  • 4 boş senen geçti işte hayat senin için yeniden başlıyor aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicholass

4 boş senen geçti işte hayat senin için yeniden başlıyor aslında
    boş senem geçmedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: P-selim

Usta inan içimde bir burukluk oldu ama alışmak zorundayız hayat hep böyle devam edicek

ben ruhsal olarak kendimi ileride yapacaklarıma hazırladığım için fazla sorun olmaz yarın geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GordonFreeman-

quote:

ben ruhsal olarak kendimi ileride yapacaklarıma hazırladığım için fazla sorun olmaz yarın geçer.

Alıntıları Göster
    şeyimde bile deil

• quote:

Orijinalden alıntı: EmperorOfSeas

şeyimde bile deil

Alıntıları Göster
    hiç de koymadı, kep atmaya dahi gitmedim, o denli bıktım tiksindim ki. saça başa karışan heriflere, koridorda azan hayvanlara, soruyu yanlış çözüp senin çözümünü anlamayı dahi beceremeyen hocalara elveda
  • hayatimin 4 senesi cope gitti duz lise olunca hocalarda bomba oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Born

hayatimin 4 senesi cope gitti duz lise olunca hocalarda bomba oluyor
    önümüze bakma zamanı
  • quote:

önümüze bakma zamanı

Alıntıları Göster
    ilköğretimde 8 sene okuduğum okulu bitirmiştim o daha kötü bir deneyim bence
  • birgun belki 70-80 yil yasadigin dunya da bitecek.onun yaninda bu bisey degil.:Dumarim ders bakimindan verimli gecmistir ve iyi bir temelin vardir.yoksa benim gibi cok pisman olup hedefin iyi bir yerse 3. seneye bile kalirsin:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.M

hiç de koymadı, kep atmaya dahi gitmedim, o denli bıktım tiksindim ki. saça başa karışan heriflere, koridorda azan hayvanlara, soruyu yanlış çözüp senin çözümünü anlamayı dahi beceremeyen hocalara elveda

+1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentadeli

quote:

+1000

Alıntıları Göster
    dershane temel eğitim başladı unuttum bile okulu :D
  • quote:

dershane temel eğitim başladı unuttum bile okulu :D

Alıntıları Göster
    Sallayın okuldakilerin %90 rotasız insanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: by Kaçar

quote:

+1000

+ sonsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patria o Muerte

quote:

Orijinalden alıntı: by Kaçar

quote:

+1000

+ sonsuz

Alıntıları Göster
    ne okuldan kurtulmuş insan varmış be

• quote:

ne okuldan kurtulmuş insan varmış be

Alıntıları Göster
    valla ben bittiği gün hiç üzülmedim. iyikide bitti havalarındaydım. millet ağladı bile, ben anlamsız anlamsız baktım onlara. ne için üzüleceksinki and. lisesiydim ama eğitimini hiç sevmezdim, saç sakal ayrı bir dertti sonra kıl hocaları gereksiz dersleri olmadık yerde toplanan okulumuza kömür alacaz paraları oho saymakla bitmez.. tek iyi yönü bir sürü insanla iç içesin ama üniversitede zaten kralı var onun. o yüzden gayet mutlu bir şekilde mezun oldum

• quote:

Düşüncelerimi özetlemişsin, hepsinden kurtulmak güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Sky

quote:

Düşüncelerimi özetlemişsin, hepsinden kurtulmak güzel.

Alıntıları Göster
    Bir yönden haklısınızda insan bir düşününce farklı oluyor :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.