Şimdi Ara

Okul puanı eklenince ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ygs4 te 109 bindeyim okul puanı eklenince başarı sıralamam ne kadar yükselir ? (okul puanım 72)

• One gecirmez o seniAksine dusurur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diploma kaç olsa öne geçiyoz ?
  • omer9446 O kullanıcısına yanıt
    biliyorum düşeceğini puan düşünce sıralama yükseliyor ya yani geriliyorum ne kadar gerilerim ?
  • 150 bin olsan değişiklik olmazdı ama şimdi 5-10 bin kişi önüne geçecektir en az. 120binlere gerilersin.
    geçen yıl girdiğimde benim de puanım 72 falandı.

edit: tekrar baktım 10 binden daha fazla kişi önüne geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceylanens -- 31 Mart 2014; 18:17:23 >
  • ceylanens kullanıcısına yanıt
    hadi yaa nereden baktın acaba .s
  • 5-10K max

Puanza.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    diplomam 85, ygs1de 280k geldi, lys 40k için kasıyorum baya. geri mi atar yoksa ileri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmuhendisi

diplomam 85, ygs1de 280k geldi, lys 40k için kasıyorum baya. geri mi atar yoksa ileri mi?

ygs yi çözemeden lys matı nasıl çözeceksin? çok zor gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubbra01

hadi yaa nereden baktın acaba .s

geçen seneki sonuçlarıma baktım.https://sonuc.osym.gov.tr/
    yetiştiremediğimi göz önünde bulundurursak ? ayrıca lysde formül bilsen yetiyo, yoruma gerek yok. ygsde bu da vardı maalesef. onu yapmak ya da yapamamak bana kalmış, ama sorduğum gibi ileri mi atar geri mi atar 85 diploma ile?
  • geleceginmuhendisi kullanıcısına yanıt
    sen çok yanlış gelmişsin formül bilmek yetiyormuş geçen yıl girsen 5 net yapardın herhalde
  • drixer D kullanıcısına yanıt
    yav yanlış anladınız öyle demek istemedim ygsde problem falan var formülünü bilsen bile illa mantık gerekiyor. ama lysde direk bilgi istiyo, birkaç soru bankası bitirip de 30+ yapmak zor değil bence vurmayın hemen be
    20k gerilemem insallah çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylanens

150 bin olsan değişiklik olmazdı ama şimdi 5-10 bin kişi önüne geçecektir en az. 120binlere gerilersin.

Bende ygs4te 65 bindeyim. Okuldan 40 puan gelir heralde. Konuyu açan arkadaşı 10 binden fazla atarsa beni 30 bin felan atar heralde senin dediğine göre .
    Doğrumu anladım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YGSLYSmağduru

quote:

Orijinalden alıntı: ceylanens

150 bin olsan değişiklik olmazdı ama şimdi 5-10 bin kişi önüne geçecektir en az. 120binlere gerilersin.

Bende ygs4te 65 bindeyim. Okuldan 40 puan gelir heralde. Konuyu açan arkadaşı 10 binden fazla atarsa beni 30 bin felan atar heralde senin dediğine göre .
    Doğrumu anladım ?

büyük ihtimalle öyle olacaktır geçen senenin konularına ulaşabilirsen bu durumu belirtenler vardı.
    70-72 okul puanlarında yığılma olduğu için böyle oluyor. ama lys iyiyse öne alırsın bence. çünkü ygs de sıralaman bayağı iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.