Şimdi Ara

Olası İktidar Değişikliğinde Kontenjan Riski?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acaba eğitimi düzelticez diye bütün bölümleri 40 kişiye düşürmeleri yok mu peki. İşte o zaman patlarız.

• eğitimi düzeltmek için 100 k öğretmen atayacaklarmış hocam sanmıyorum :D

• Bro ortada kalana beleş maaş bağlayıp daha fazla gelmesin diye direk düşürebilirler işte.
  • Her muhtara yardımcı atayan adam kontenjanı düşürmez iki katına çıkarır ölüm demek hocamın dediği gibi  

• Öyle bir şey olmaz ( evet ikisi de )
  • agzbsnxbbsbd BLACK LABEL'ımı yudumlayarak bu gelismeleri takip edecegim.
  • Bu sene yerleştik yerleştik aksi halde 2024 tayfaya her an her şey olabilir.

• Olması gereken.

Top okullarda yapılabilir çünkü hocaların böyle talepleri var. Boğaziçinde yemekhane ve yurt yetmiyor. Bütün kontenjanlar yarıya düşürülse çok rahatlar okul.

• yav ne bitmeyen black miş arkadas sus da tamam en cok sen iciyon anladik

• Düşürsünler, tüm okulların eğitim kalitesi artar. Herkesi üniversite mezunu yapacaklarına her mezun ettiklerine iyi eğitim vermeyi amaçlasalar sorun çözülürdü, eğitim ve iş için top tiera gitmek zorunda kalmazdınız.

• ikigai kullanıcısına yanıt
    Yalnız arada birkaç nesil yanacağı için patlarız diyorum. Sen düşür kontenjanı gideyim ben 20 kişilik Ege işletmeye. Mübarek benden önce binlerce işsiz Ege işletmeci olacağı için de yanayım. Böyle bir örnek.
  • ODTÜ ve herhalde Boğaziçi için de gerekli olandır. Hatta bazı bölümleri kapatılması gerekiyor bence.
  • seçimin tek turda biteceğini düşünmüyorum

ikinci turdan sonra da yönetimin ilk yapacağı iş üniversite kontenjanları olmaz bence

ama öbür yıl ne olur onu bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HenryKissinger -- 19 Ocak 2023; 14:9:38 >
  • testinin başına geç evlat
  • HenryKissinger kullanıcısına yanıt
    2 aday varken 2. tura kalamaz ki

gerçi muharrem falan var
  • 3ten fazla aday var

• Hdp aday çıkarırsa ikinci tur kesin.
  • CowardlyCobra kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum da belli olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.